pomoc w zapłodnieniu

Ogłoszenia dawców spermy
milano
Posty: 3
Rejestracja: 28 sierpnia 2017, 08:12 - pn

pomoc w zapłodnieniu

Post autor: milano »

Dzień dobry. Pomogę pani, parze w zostaniu rodzicami. Wykształcony studia wyższe Politechnika Gdańska, dbający o higienę, wysportowany, B+, 175cm wzrostu, około 40stki. Mieszkam w Trójmieście. Mam i podaruję dobre geny. Nie oczekuję wynagrodzenia, zależy mi na dyskrecji i nie szukaniu mnie w celu prowadzenia po sądach kiedy sam przecież komuś bezinteresownie pomogę. Mogę spotkać się w Gdańsku, organizacja miejsca spotkania w gestii drugiej strony, nie przewiduję wyjazdów.
Jestem słowną osobą, nie zrywam kontaktów, nie wystawiam, oczekuję tego samego.
Pierwszy kontakt poprzez wiadomości prywatne.W wiadomości prywatnej proszę podać kontakt email.
Ostatnio zmieniony 12 kwietnia 2022, 12:35 - wt przez milano, łącznie zmieniany 1 raz.
milano
Posty: 3
Rejestracja: 28 sierpnia 2017, 08:12 - pn

Re: pomoc w zapłodnieniu

Post autor: milano »

aktualne
milano
Posty: 3
Rejestracja: 28 sierpnia 2017, 08:12 - pn

Re: pomoc w zapłodnieniu

Post autor: milano »

aktualne
dwiekobietki2022
Posty: 53
Rejestracja: 12 kwietnia 2022, 20:22 - wt

Re: pomoc w zapłodnieniu

Post autor: dwiekobietki2022 »

Witaj serdecznie 

Przeczytałyśmy Twoje ogłoszenie :)
Czy możemy liczyć na jakieś Twoje zdjęcie i dokładniejszy opis Twojej osoby Chodzi o nie tracenie wspólnego czasu ? Chodzi nam też o pare zdań apropo Twojego wykształcenia , pasji ,zainteresowań ,coś o rodzinie czy Twoi najbliżsi długo żyli czy były w Twojej rodzinie choroby genetyczne ? Dlaczego chcesz pomagać bezinteresownie i czy zgadzasz się na metodę kubeczkową ? Interesuje nas również jaki masz charakter i nawyki 😁 czy lubisz podróżować ? Czy lubisz inne kultury i ludzi ? Czy jesteś domownikiem czy raczej lubisz spędzać czas w ruchu ?  Jeśli chciał byś pogadać wcześniej z nami na Skaypie mamy tam założone specialnie w tym celu konto , niczego nie ukrywamy tez można śmiało pytać , ale szanujmy swoją prywatność ! Wszelkie informacje ,zdjęcia itd są tylko dla nas i tylko dla Ciebie . Chcemy zachować swoją anonimowość i rozumiemy również ze oczekujesz pewnie tego samego dlatego liczymy na dyskrecje 🙂 

Serdecznie Pozdrawiamy czekając na zdjęcie i odpowiedzi 😏❤️

Nasz mail dwiekobietki2022@wp.pl
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post