Pomoge stworzyc nowe zycie.

Ogłoszenia dawców spermy
D@wcazycia
Posty: 7
Rejestracja: 16 grudnia 2019, 14:13 - pn

Pomoge stworzyc nowe zycie.

Post autor: D@wcazycia »

Witam. Mam 48 lat. Jestem zdrowym, dojrzalym, doswiadczonym, kulturalnym, zadbanym, wyksztalconym, mezczyzna. Chcialbym pomoc samotnym paniom lub parom w poczeciu dziecka. Jestem zdrowy, nie mam genetycznych chorob, wyksztalcony, wysportowany, sprawny. Jesli bedziesz zainteresowana napisz do mnie prosze.
Mam grupe krwi B RH ujemny, a wiecej dowiesz sie o mnie jak napiszesz. Aktualne do odwolania.
Moj e- mail: mydwoje111@o2.pl
Ostatnio zmieniony 16 grudnia 2019, 15:17 - pn przez D@wcazycia, łącznie zmieniany 1 raz.
D@wcazycia
Posty: 7
Rejestracja: 16 grudnia 2019, 14:13 - pn

Re: Pomoge stworzyc nowe zycie.

Post autor: D@wcazycia »

D@wcazycia pisze: 16 grudnia 2019, 14:24 - pn Witam. Mam 48 lat. Jestem zdrowym, dojrzalym, doswiadczonym, kulturalnym, zadbanym, wyksztalconym, mezczyzna. Chcialbym pomoc samotnym paniom lub parom w poczeciu dziecka. Jestem zdrowy, nie mam genetycznych chorob, wyksztalcony, wysportowany, sprawny. Jesli bedziesz zainteresowana napisz do mnie prosze.
Mam grupe krwi B RH ujemny, a wiecej dowiesz sie o mnie jak napiszesz. Aktualne do odwolania.
Moj e- mail: mydwoje111@o2.pl
Na poczatku marca bede przebywal w Krakowie. Moze ktos bylby zainteresowany?
D@wcazycia
Posty: 7
Rejestracja: 16 grudnia 2019, 14:13 - pn

Re: Pomoge stworzyc nowe zycie.

Post autor: D@wcazycia »

D@wcazycia pisze: 16 grudnia 2019, 14:24 - pn Witam. Mam 48 lat. Jestem zdrowym, dojrzalym, doswiadczonym, kulturalnym, zadbanym, wyksztalconym, mezczyzna. Chcialbym pomoc samotnym paniom lub parom w poczeciu dziecka. Jestem zdrowy, nie mam genetycznych chorob, wyksztalcony, wysportowany, sprawny. Jesli bedziesz zainteresowana napisz do mnie prosze.
Mam grupe krwi B RH ujemny, a wiecej dowiesz sie o mnie jak napiszesz. Aktualne do odwolania.
Moj e- mail: mydwoje111@o2.pl
Poczatek marca. Mam na mysli 4do 6
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post