Programista. Sztuki walki. Wokalista. Gitarzysta. Idealny.

Ogłoszenia dawców spermy
samiecalfa
Posty: 2
Rejestracja: 22 grudnia 2012, 11:44 - sob

Programista. Sztuki walki. Wokalista. Gitarzysta. Idealny.

Post autor: samiecalfa »

Witam, mam bardzo wysoki iloraz inteligencji +172 IQ, 4 miejce w Polsce - wiele lat temu kyoukyshin karate w light kontakcie. Jestem bardzo utalentowany i nigdy nie choruje. Zagralem 4 razy WOŚP jako support dla gwiazd. Teraz pracuje jako programista i jest to dla mnie super łatwe! ;} Mam 30 lat i piękne niebieskie oczy. Około 178cm wzrostu(moi bracia maja ponad 180cm) i atletyczną budowę ciała. Bardzo szybko nabieram mięśni jak ćwicze, w wieku 15 lat wycisnalem 95kg na laweczce po 3 miesiącach siłowni. Wygrywalem wiele konkursów wokalnych w szkołach. Moje wady: dysleksji juz nie mam(sama przeszła), wiec jedynie wada wzroku w lew 0,5 a w prawym 0,25, co jest oznacza ze wzrok mi się poprawił przez 10 lat od ostatnich badań.
Zalączam video, żeby udowodnić ze jestem za kogo się podaję:

https://youtu.be/0AYHiuLk8C0 - gitarowa improwizacja
https://youtu.be/6_JliBk4T54 - nie gram w tej kapeli juz bo nie chcieli zmienić nazwy, a ja wole wielbić miłosiernego Jezusa niż jakiegoś szatana słabego, wiec nasze drogi się rozeszły ;)

Resztę udowodnię podczas rozmowy jeśli to będzie konieczne, jednak mam więcej do zaoferowania: angielski mam doskonały, jestem opiekuńczy, dzieci uwielbiają mnie bardziej niż innych, a milenialsi wsłuchują się w moje slowa...

Jestem szczęśliwym bratem bliźniakiem wspaniałej siostry bliźniaczki, która jest wybitną malarką.

Jak juz wspominalem pracuje teraz jako programista systemów CMS i CRM. W zeszłym roku otworzylem firmę tworząca gry i aplikacje komputerowe.

Nasze dziecko z mojego nasienia i Twojego jajeczka będzie wybitnym sportowcem, naukowcem, albo artystą.

Jestem także szlachetnie urodzony. Herb mojego rodu zwie się "Mikuła", a moja św. pamięci prababcia Marszałek, dlatego Wielki jest ze mnie Patriota ;}

Chcę mieć także dziecko, jednak w tej chwili skupiam się na karierze zawodowej, aby mojemu dziecku nigdy niczego nie brakowało, a ja miał bym więcej czasu dla rodziny.

Tylko zdecydowane kobiety, albo pary heteroseksualne.

Wyrazy Szacunku ;}
Dj
Niesmiala82
Posty: 5
Rejestracja: 13 stycznia 2020, 22:31 - pn

Re: Programista. Sztuki walki. Wokalista. Gitarzysta. Idealny.

Post autor: Niesmiala82 »

Witam.
Skad Pan jest? Jaka grupa krwi ? Jakiego wynagrodzenia pan oczekuje w zamian?
Pozdrawiam J
samiecalfa
Posty: 2
Rejestracja: 22 grudnia 2012, 11:44 - sob

Re: Programista. Sztuki walki. Wokalista. Gitarzysta. Idealny.

Post autor: samiecalfa »

WAWA, A rh+, to zależy czy się dogadamy.

Właśnie dowiedziałem się że prawdopodobnie mam zespół Sawanta.

IQ które napisałem wcześniej 172IQ było mierzone bardziej pod pamięć. Mógłbym mieć więcej, ale zlamałem ołówek przy pisaniu, wiec przerwano test.

Badania robiono w celu wykrycia dysleksji - gdybym miał niskie IQ nie mógłbym mieć dysleksji. Dysleksji od dawna nie mam ;)

Wiedziałem, iż około polowy pracowników NASAy ma dysleksję, jednak zespół Sawanta w moim wydaniu będzie po prostu super ;}

Utwór skomponowany po 8 godzinach gry na instrumencie klawiszowym:
https://youtu.be/ksUtf05bWYA

Utwór skomponowany po 16 godzinach dalszej gry:
https://youtu.be/EBV6OQl3I0Q

"Zespół Sawanta nie jest chorobą, w związku z tym nie można go leczyć. Wręcz przeciwnie - trzeba dbać o rozwój ponadprzeciętnych zdolności, ponieważ mogą być one swego rodzaju metodą terapii, zwłaszcza dla osób z autyzmem."

Autyzmu nie mam. Jeśli byłem ruchliwym dzieckiem, to mogłem nie zauważyć bo zdobywałem nagrody za umiejętności wokalne w podstawówce - moja szkoła zajęła pierwsze miejsce w powiatowym, kiedy spiewalem solo.

Może często bralem udział w bójkach, jednak często bronilem się przed kilkoma osobami na raz, a przeważnie stawalem w czyjejś obronie.

Nie wiem dlaczego, Ci "źli" chłopcy chcieli mi przywalić przez te wszystkie lata szkoły. Nienawidzę przemocy i teraz i wtedy.

Najbardziej zależy mi na parach.
Pozdrawiam Dj
ODPOWIEDZ