27 lat, przystojny blondyn, SKUTECZNIE i BEZPIECZNIE. Aktualne badania nasienia. Dolnośląskie i cała Polska.

Ogłoszenia dawców spermy
rw.1992
Posty: 36
Rejestracja: 28 stycznia 2020, 19:05 - wt
Lokalizacja: Polska

27 lat, przystojny blondyn, SKUTECZNIE i BEZPIECZNIE. Aktualne badania nasienia. Dolnośląskie i cała Polska.

Post autor: rw.1992 »

Cześć,

Wiek : 27 lat
Wzrost 178 cm, waga około 78.
Wykształcenie wyższe.

Włosy ciemny blond, oczy zielone/niebieskie.
Historyczna tendencja do koloru niebieskiego.


Krew (grupa) : 0Rh+

Posiadam aktualne i na dobrym poziomie wyniki spermy, około 101 milionów plemników / 1ml nasienia.
Posiadam również aktualne badania chorób, jestem wolny od nałogów oraz z czystą historią chorób w rodzinie.

Łącznie udało się pomóc z trójką dzieci, wszystkich błękitnookich :)
Dodatkowo od 3 lat regularnie oddaję nasienie do banku nasienia.

Oferuję pełną anonimowość oraz wysoką dyspozycyjność.
Bez zbędnych formalności i pytań.


Warunek konieczny - Zainteresowana musi być całkowicie zdrowa w przypadku zapłodnienia metodą naturalną .
Działa to w dwie strony :!: :!:
Metoda do wyboru kubeczkowa lub naturalna.
Możemy również spróbować inicjacji nasienia jedynie w trakcie ejakulacji, nie zależy mi na samym seksie.

Spotkania na terenie Wrocławia lub na terenie całego kraju po wcześniejszym uzgodnieniu.


Kontakt tylko e-mail rw.1992@protonmail.com lub poprzez wiadomość na forum.

Pozdrawiam,
RW
Ostatnio zmieniony 30 kwietnia 2020, 20:23 - czw przez rw.1992, łącznie zmieniany 7 razy.
joaska89.mama

Re: Pomogę w zapłodnieniu, zdrowy, aktualne badania, wysoka jakość nasienia, 27 lat, ciemny blond, Dolnośląskie + inne

Post autor: joaska89.mama »

wysłałam mail. sprawdź proszę :)
rw.1992
Posty: 36
Rejestracja: 28 stycznia 2020, 19:05 - wt
Lokalizacja: Polska

Re: Pomogę w zapłodnieniu, zdrowy, aktualne badania, wysoka jakość nasienia, 27 lat, ciemny blond, Dolnośląskie + inne

Post autor: rw.1992 »

Dziękuję, odpisałem.

Ogłoszenie aktualne.
Kamaga_
Posty: 7
Rejestracja: 01 listopada 2019, 15:47 - pt
Lokalizacja: Skarżysko Kamienna

Re: Pomogę w zapłodnieniu, zdrowy, aktualne badania, wysoka jakość nasienia, 27 lat, ciemny blond, Dolnośląskie + inne

Post autor: Kamaga_ »

Witam, może moglibysmy przejsc na inny komunikator by porozmawiać o szczegółach, np gadu gadu?
Witamy
Z tej strony Kamila i Agnieszka
Jesteśmy szczęśliwą parą od 6 lat ,bardzo pragniemy założyć rodzinę:) interesuje nas metoda kubeczkowa, jeśli jesteś chętny nam pomóc, zapraszamy do kontaktu:)
rw.1992
Posty: 36
Rejestracja: 28 stycznia 2020, 19:05 - wt
Lokalizacja: Polska

Re: Pomogę w zapłodnieniu, zdrowy, aktualne badania, wysoka jakość nasienia, 27 lat, ciemny blond, Dolnośląskie + inne

Post autor: rw.1992 »

Witaj, wysłałem wiadomość prywatną :)

Ewentualnie napisz do mnie bezpośrednio na maila : rw.1992@protonmail.com
Nie korzystam z komunikatorów ze względów bezpieczeństwa.
Kamaga_
Posty: 7
Rejestracja: 01 listopada 2019, 15:47 - pt
Lokalizacja: Skarżysko Kamienna

Re: Pomogę w zapłodnieniu, zdrowy, aktualne badania, wysoka jakość nasienia, 27 lat, ciemny blond, Dolnośląskie + inne

Post autor: Kamaga_ »

Byłabym zainteresowana pomocą :)
Witamy
Z tej strony Kamila i Agnieszka
Jesteśmy szczęśliwą parą od 6 lat ,bardzo pragniemy założyć rodzinę:) interesuje nas metoda kubeczkowa, jeśli jesteś chętny nam pomóc, zapraszamy do kontaktu:)
rw.1992
Posty: 36
Rejestracja: 28 stycznia 2020, 19:05 - wt
Lokalizacja: Polska

Re: Pomogę w zapłodnieniu, zdrowy, aktualne badania, wysoka jakość nasienia, 27 lat, ciemny blond, cała Polska :)

Post autor: rw.1992 »

Tak jak pisałem powyżej, wysłałem wiadomość prywatną.

Jestem dostępny pod mailem.
rw.1992
Posty: 36
Rejestracja: 28 stycznia 2020, 19:05 - wt
Lokalizacja: Polska

Re: Skuteczny dawca, zdrowy, aktualne badania, wysoka jakość nasienia, 27 lat, ciemny blond, cała Polska :)

Post autor: rw.1992 »

Odświeżam :)
Wysyłając mail proszę abyście podały najbliższe dni płodne oraz miejscowość, to pozwoli mi w odpowiedzi nakreślić kiedy i czy będę w stanie pojawić się w terminie.

Proszę również o określenie czy metodą zapłodnienia będzie inseminacja(kubeczek) czy też metoda naturalna.
O ile w przypadku pierwszej metody, nie oczekuję żadnych gratyfikacji, o tyle w przypadku naturalnego zapłodnienia mile byłby widziany zwrot chociażby za aktualne badania, które muszę przeprowadzać i ponawiać po każdorazowej pomocy :)

W związku z powyższym, proszę o kontakt Panie zdecydowane i konkretne.

Z góry dziękuję :P
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post