🔥 Atrakcyjny Zdrowy Realny Mężczyzna- brunet 188 cm, pomogę zajść w upragnioną ciąże, cała polska... ;)

Ogłoszenia dawców spermy
MartinX
Posty: 39
Rejestracja: 09 lutego 2020, 18:21 - ndz

🔥 Atrakcyjny Zdrowy Realny Mężczyzna- brunet 188 cm, pomogę zajść w upragnioną ciąże, cała polska... ;)

Post autor: MartinX »

Witaj przyszła mamo... ;)


Z tej strony atrakcyjny, stabilny emocjonalnie oraz posiadający swoje zasady mężczyzna, oferujący swą pomoc w zajściu w upragnioną ciążę. Powiązany jestem z kierunkiem medycznym, więc przeróżne aspekty związane z tym tematem nie są mi obce.

Z góry zaznaczam, iż stawiam na jakość i nie przyjmuje wszystkich propozycji, podchodzę indywidualnie, na zdrowych zasadach oraz poważnie do tematu, i tego również oczekuje od Ciebie. Jeśli zależy Ci na urodzeniu zdrowego dziecka, posiadającym dobre geny od ojca, czekam na propozycję.

Poniżej moje cechy fizyczno- osobowościowe:

-188 cm wzrostu,
-85 kg wagi,
-brunet posiadający gęste i zdrowe włosy,
-brązowe oczy,
-sportowa sylwetka typu V,
-wykształcenie wyższe,
-IQ w skali Cattella- 145
-brak jakichkolwiek nałogów,
-29 lat,
-brak w najbliżej rodzinie obciążeń genetycznych (dziadkowie jeszcze żyjący wszyscy powyżej 86 lat)
-trochę południowy typ urody, lecz oczywiście w 100% polskie korzenie,
-zainteresowania: szeroko pojęta medycyna, zdrowe odżywianie, psychosomatyka, podróże, majsterkowanie, taniec, wszelaka aktywność fizyczna w tym ulubione wędrówki górskie, czytanie.

Na co dzień dbam o swoje zdrowie fizyczne (2 razy w tygodniu delikatny specjalistyczny trening na siłowni, 1 basen, 3 razy w tygodniu bieg około 5 km), jak i psychiczne (od czasu do czasu joga, odpowiednie radzenie sobie ze stresem, itp.). Staram się zdrowo odżywiać, w okresie zimowym morsuje, ma to oczywiście swoje pozytywne odzwierciedlenie iż bardzo rzadko łapią mnie jakieś infekcje, gdyż posiadam bardzo sprawny układ immunologiczny. Mieszkam poza miastem (okolice Poznania) i hobbystycznie poza pracą, prowadzę małe gospodarstwo z ekologiczną żywnością, które oczywiście spożywam. Jestem szczęśliwym, pogodnym oraz lubianym w otoczeniu mężczyzną. ;)

Do tej pory pomogłem jednej kobiecie spełnić swe marzenie, na świat przyszła bardzo ładna córeczka bez żadnych chorób autoagresyjnych itp. aktualnie ma 2-latka jest zdrowa i prawidłowo się rozwija. To, co ustaliłem z przyszłą mamą przed zajściem w ciąże, oczywiście nadal obowiązuje, i trzymamy się swoich ustaleń, gdyż tak jak pisałem podchodzę poważnie do sprawy, przyszła mama ma cieszyć się dzieckiem, a nie mieć w tyle głowy, iż coś mi się odwidzi itp.

Trochę wyszedł elaborat, lecz ów ogłoszenie ma trafić do odpowiedniej grupy odbiorców, tak więc pisz śmiało, odwagi, daj sobie szansę na szczęście, już dosyć czekałaś! ;)

Czekam na propozycje, oczywiście o poważności ofert, szanowaniu mojego i Twojego czasu nie muszę chyba wspominać...

Gdy się ze mną skontaktujesz, wyślę Ci moje zdjęcia...

Kontakt najlepiej mailowo: martinix@interia.eu


Pozdrawiam :)
Ostatnio zmieniony 04 lipca 2021, 01:00 - ndz przez MartinX, łącznie zmieniany 11 razy.
MartinX
Posty: 39
Rejestracja: 09 lutego 2020, 18:21 - ndz

Re: Atrakcyjny Zdrowy Dawca- brunet 188 cm, pomogę zajść w upragnioną ciąże, cała polska... :)

Post autor: MartinX »

Aktualne... :)
MartinX
Posty: 39
Rejestracja: 09 lutego 2020, 18:21 - ndz

Re: Atrakcyjny Zdrowy Dawca- brunet 188 cm, pomogę zajść w upragnioną ciąże, cała polska... :)

Post autor: MartinX »

Aktualne... :)
MartinX
Posty: 39
Rejestracja: 09 lutego 2020, 18:21 - ndz

Re: Atrakcyjny Zdrowy Dawca- brunet 188 cm, pomogę zajść w upragnioną ciąże, cała polska... :)

Post autor: MartinX »

Oczywiście nadal aktualne... :)
MartinX
Posty: 39
Rejestracja: 09 lutego 2020, 18:21 - ndz

Re: Atrakcyjny Zdrowy Dawca- brunet 188 cm, pomogę zajść w upragnioną ciąże, cała polska... :)

Post autor: MartinX »

Aktualne... ;)
MartinX
Posty: 39
Rejestracja: 09 lutego 2020, 18:21 - ndz

Re: Atrakcyjny Zdrowy Dawca- brunet 188 cm, pomogę zajść w upragnioną ciąże, cała polska... :)

Post autor: MartinX »

Aktualne... :)
MartinX
Posty: 39
Rejestracja: 09 lutego 2020, 18:21 - ndz

Re: Atrakcyjny Zdrowy Dawca- brunet 188 cm, pomogę zajść w upragnioną ciąże, cała polska... :)

Post autor: MartinX »

Aktualne... ;)
MartinX
Posty: 39
Rejestracja: 09 lutego 2020, 18:21 - ndz

Re: Atrakcyjny Zdrowy Dawca- brunet 188 cm, pomogę zajść w upragnioną ciąże, cała polska... :)

Post autor: MartinX »

Aktualne... ;)
MASTOCYTOMA
Posty: 6
Rejestracja: 10 lutego 2020, 03:38 - pn

Re: Atrakcyjny Zdrowy Dawca- brunet 188 cm, pomogę zajść w upragnioną ciąże, cała polska... :)

Post autor: MASTOCYTOMA »

Dzień dobry. Czy mogę prosić o szczegóły transakcji? Pozdrawiam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post