29 letni dawca z Poznania - Wielkopolska

Ogłoszenia dawców spermy
PtasiTata
Posty: 1
Rejestracja: 11 kwietnia 2020, 21:33 - sob

29 letni dawca z Poznania - Wielkopolska

Post autor: PtasiTata »

WItajcie!

Z tej strony miły, szczupły 29 letni poznaniak. W pełni zdrowy i zadbany. Jestem osobą stabilną emocjonalnie, nie posiadam nałogów, nigdy nie stosowałem żadnych używek - nie jestem typem imprezowicza. Posiadam wykształcenie wyższe techniczne. Umysł ścisły - matematyka, fizyka, informatyka. Interesuje się elektroniką i lubię majsterkować. Naprawiam wszystkie rzeczy w swoim otoczeniu :).

W moja rodzina nie jest obciążona żadnymi wadami genetycznymi, przewlekłymi chorobami lub schorzeniami psychicznymi. Brak skłonności do nałogów, alkoholizmu itp.

Osobiście nie lubię dzieci i nie wyobrażam sobie brania udziału w jego wychowywaniu. Fajnie byłoby natomiast mieć świadomość, że pozostawiłem kogoś po sobie na tym świecie. Motywuje mnie również chęć pomocy drugiej osobie. Nie oczekuje żadnego wynagrodzenia za wyjątkiem zwrotu kosztów ewentualnych badań oraz ewentualnego dojazdu po za poznania i najbliższe jego okolice. Metoda zapłodnienia bez znaczenia.

Ważne dla mnie jest aby Twoja decyzja była świadoma i przemyślana. Dziecko nie może stanowić spełnienia Twojej zachcianki. Musisz być w stanie zaspokoić wszystkie jego potrzebny i móc zapewnić mu spokojne życie.

Na koniec mała metryczka:
175 cm wzrostu, 75 kg, brunet, brązowo zielone oczy, grupa krwi A Rh+.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post