Witam chętnie zapłodnię bez interesownie kobiety która pragnie mieć dziecko

Ogłoszenia dawców spermy
Noe1978
Posty: 53
Rejestracja: 25 marca 2020, 14:55 - śr
Lokalizacja: Rzeszów

Witam chętnie zapłodnię bez interesownie kobiety która pragnie mieć dziecko

Post autor: Noe1978 »

Witam mam na imię marek mam 38l mieszkam w rzeszowie chętnie zapłodnię panią w każdym wieku która pragnie i chcę mieć własną pociechy, coś omie jestem wysokim facetem 183 zw 80kg waży brąnzowy oczy, włosy krótkie ciemne grupa krwi Arha minus, bez żadnych problemów i nałogów nie używam alkoholu ani papierosów i żadnych używek co 3 miesiące robię wszystkie badania jestem zdrowy i wysportowany, lubię styl życia zdrowy uprawiam sport biegam jeżdżę na rowerze dużo podróżuję, bardzo lubię góry, sprawy kurilarny lubię bardzo gotować i piec, hoby to czytanie książki zbieranie starych zbiorów, obrazów,lubię też kino i teatr i tańce. Ogólnie ja prowadzę własną działalność to nie potrzebuje od nikogo nic żadnych pieniędzy jestem singlem który dużo pracuję, charakter bardzo mam spokojny jestem bardziej słuchaczem niż mówcom jeśli się zdsydujesz na mnie to napisz Zzz51786@gmail.com mogę dojechać do każdego miasta
Ostatnio zmieniony 25 kwietnia 2020, 16:45 - sob przez Noe1978, łącznie zmieniany 1 raz.
Zapłodnię panią bez interesownie bez wchodzenia sobie życie jeśli jesteś zainteresowana to odpisz marek 41 Rzeszów
Noe1978
Posty: 53
Rejestracja: 25 marca 2020, 14:55 - śr
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Witam chętnie zapłodnię bez interesownie kobiety która pragnie mieć dziecko

Post autor: Noe1978 »

Noe1978 pisze: 25 kwietnia 2020, 16:41 - sob Witam mam na imię marek mam 38l mieszkam w rzeszowie chętnie zapłodnię panią w każdym wieku która pragnie i chcę mieć własną pociechy, coś omie jestem wysokim facetem 183 zw 80kg waży brąnzowy oczy, włosy krótkie ciemne grupa krwi Arha minus, bez żadnych problemów i nałogów nie używam alkoholu ani papierosów i żadnych używek co 3 miesiące robię wszystkie badania jestem zdrowy i wysportowany, lubię styl życia zdrowy uprawiam sport biegam jeżdżę na rowerze dużo podróżuję, bardzo lubię góry, sprawy kurilarny lubię bardzo gotować i piec, hoby to czytanie książki zbieranie starych zbiorów, obrazów,lubię też kino i teatr i tańce. Ogólnie ja prowadzę własną działalność to nie potrzebuje od nikogo nic żadnych pieniędzy jestem singlem który dużo pracuję, charakter bardzo mam spokojny jestem bardziej słuchaczem niż mówcom jeśli się zdsydujesz na mnie to napisz Zzz51786@gmail.com
Mogę dojechać do każdego miasta
Zapłodnię panią bez interesownie bez wchodzenia sobie życie jeśli jesteś zainteresowana to odpisz marek 41 Rzeszów
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post