Blondyn dla lesbijek

:arrow: Dawcy życia z woj. mazowieckiego
Regulamin forum
Można ogłosić się tylko w 1. województwie lub dziale ogólnym.
Qm4n
Posty: 93
Rejestracja: 14 listopada 2013, 22:59 - czw
Lokalizacja: Warszawa, Bydgoszcz, Katowice, Białystok, Lublin, Trójmiasto, Elbląg

Blondyn dla lesbijek

Post autor: Qm4n »

Witaj,
Jestem Kuba z warszawy. Mam 35 lat i prowadze własną firmę. Jestem po 4 fakultetach. Blondyn polak z pochodzenia szwed. Ciemna karnacja skóry. mam dzieci własne oraz z pomocy. Pomagam bezinteresowanie. Metoda kubeczkowa, klinika ale równiez i naturalna, przy czym przy takiej wymagam badań na HIV i WZW. Oczywiście sam takowe posiadam. Pomagam również lesbijkom.
Kontakt ulyx3ss@mail.ru
Kuba
Ostatnio zmieniony 05 lipca 2023, 10:32 - śr przez Qm4n, łącznie zmieniany 1 raz.
para292929
Posty: 279
Rejestracja: 08 czerwca 2021, 23:11 - wt

Re: Blondyn dla lesbijek

Post autor: para292929 »

Witaj, dwie kobiety szukają dawcy. Tylko metoda kubeczkowa. Jesteśmy w związku od ponad 8 lat. Czy możemy liczyć na Opis Twojej osoby? Może popiszemy na mailu ? para292929@wp.pl
KingaxMartyna
Posty: 12
Rejestracja: 11 lipca 2020, 21:11 - sob

Re: Blondyn dla lesbijek

Post autor: KingaxMartyna »

Hej, jesteśmy parą kobiet, które pragną mieć dziecko.
Zostałyśmy w sytuacji, w której "dawca" nagle urwał kontakt.
Szukamy dawcy (metoda kubeczkowa), który w dniach 4-7.08 będzie w stanie dojechać do Ustki oddać nasienie.
Tak, mamy konkretną datę i miejsce ponieważ cały proces był już zaplanowany od podszewki.

Zależy nam na dawcy, który ma aktualne badania.
Prosimy o kontakt na e-mail
Kingaxmartyna@gmail.com
Qm4n
Posty: 93
Rejestracja: 14 listopada 2013, 22:59 - czw
Lokalizacja: Warszawa, Bydgoszcz, Katowice, Białystok, Lublin, Trójmiasto, Elbląg

Re: Blondyn dla lesbijek

Post autor: Qm4n »

para292929 pisze: 26 maja 2022, 00:52 - czw Witaj, dwie kobiety szukają dawcy. Tylko metoda kubeczkowa. Jesteśmy w związku od ponad 8 lat. Czy możemy liczyć na Opis Twojej osoby? Może popiszemy na mailu ? para292929@wp.pl
Chętnie o ile aktualne, proszę o email bo tu rzadko zaglądam.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post