Zapłodnię Kobietę, Dziewczynę - Pomogę zajść w ciążę - Dawca Nasienia, Spermy - Cała Polska - Realny - Pewny - Skuteczny

Ogłoszenia dawców spermy
SuperPłodnyCałyKraj
Posty: 5
Rejestracja: 13 kwietnia 2021, 20:05 - wt

Zapłodnię Kobietę, Dziewczynę - Pomogę zajść w ciążę - Dawca Nasienia, Spermy - Cała Polska - Realny - Pewny - Skuteczny

Post autor: SuperPłodnyCałyKraj »

WAŻNE CAŁY CZAS

Zapłodnię Kobietę, Dziewczynę - Pomogę zajść w ciążę - Dawca Nasienia, Spermy - Cała Polska - Realny - Pewny - Skuteczny - Dojadę wszędzie.

Oczywiście gwarantuję pełną dyskrecję. Proszę pisać lub dzwonić śmiało.

Przeczytaj uważnie i pomyśl.  Uważam, że warto. Ostateczną decyzję pozostawiam jednak Tobie. Ostrzegam - jest trochę czytania...
„Nie oceniaj innych z góry, gdy nie wiesz jaką drogę musieli przejść… Aby znaleźć się tu, gdzie są teraz…”
Życie czasami zmusza do takich, a nie innych wyborów… Więc proszę – daruj sobie przykre komentarze itp… Jest naprawdę spora liczba osób zainteresowana taką formą pomocy. Dlatego tutaj jestem.
Dobrze – to jedziemy…
Na początku może trochę informacji na mój temat.
Mam na imię Robert.
Nie lubię oceniać sam siebie, ale na pewno jestem zadbanym, komunikatywnym i skromnym 39 letnim brunetem, wzbudzającym zainteresowanie płci przeciwnej. Mam ładne rysy twarzy. Kolor oczu - ciemny brąz. Włosy – czarne. Wzrost 177cm. Ciemna karnacja skóry. Grupa krwi: AB RH+
Mam bardzo pozytywne podejście do życia - jestem osobą sympatyczną, miłą, ciepłą, może czasami szaloną, ale również bardzo wrażliwą.
Gdy pojawiają się jakieś trudności w życiu  to nie siedzę i nie użalam się nad życiem, wręcz przeciwnie na moich ustach zawsze gości uśmiech – staram się działać i iść do przodu. Oczywiście jak każdy posiadam także wady. Nikt nie jest ideałem - tym bardziej ja.
Zainteresowania: sztuki walki MMA, pływanie, siłownia, fizyka i informatyka - programowanie, nowoczesne technologie, skoki spadochronowe, wspinaczka górska, dobra muzyka. Finsnse i giełda. Żyje aktywnie, nie palę, nie piję praktycznie wcale. Staram się dobrze odżywiać. Żyć zdrowo.
Posiadam wykształcenie wyższe techniczne – kierunek logistyka.
Mam troje własnych pięknych i zdrowych dzieci - 2 córki i synka.
I tu o dziecku...
„Dziecko to największy skarb i największe szczęście.”  – ale również masa wyrzeczeń i obowiązków.  I to musi być w pełni świadomie podjęta decyzja przez Was.
Jeśli z jakiś względów nie możesz mieć dzidziusia ze swoim partnerem – a marzycie o własnym dziecku – napiszcie do mnie lub najlepiej zadzwońcie.
Chcesz mieć dziecko? Zdrowe dziecko?
Zastanawiasz się, z kim się spotkać, kogo wybrać?
Tylu tutaj chętnych, aby oddać swoje nasienie - brak słów...  Jeden lepszy od drugiego - każdy najlepszy...
Piękni, przystojni i wysportowani... Słowem - wszyscy idealni!
To może teraz ja postaram się, choć trochę tutaj sprzedać.
Być może spotkałaś się już z kilkoma dawcami, ale niestety nie osiągnęłaś zadowalających efektów i nie zaszłaś w ciążę...
Twoje starania o dzidziusia przypominają nierówną walkę z wiatrakami?
Nie możesz się skoncentrować, myślisz tylko o dziecku? A zegar biologiczny tyka.
Próbowałaś już wszystkiego i NIC...
Zastanawiasz się bezustannie, dlaczego tak się dzieje?
Jeśli chcesz mieć piękne, zdrowe i mądre dziecko musisz spotkać się z konkretnym facetem.
Musisz spotkać się z profesjonalnym dawcą!
Tylko sprawdzony i profesjonalny dawca pomoże Ci osiągnąć sukces - zajść w ciążę.
Nie eksperymentuj na sobie - spotykając się byle z kim i byle gdzie...
Tu przecież chodzi o coś ważnego - o Twoje dziecko - to decyzja na całe życie, więc potrzebujesz najbardziej wartościowego materiału genetycznego.
Dla dziecka przecież w przyszłości będziesz w stanie zrobić wszystko - ale teraz musisz wybrać najlepsze nasienie, a ja takie posiadam. Dowodem są moje dzieci i badania.
Jeśli szukasz dobrego, najlepszego dawcy, który uczyni Cię najszczęśliwszą kobietą pod słońcem - po prostu napisz lub zadzwoń do mnie.
Sprawdź mnie! A efekt końcowy będzie jak ze snów - będziesz w pełni usatysfakcjonowana. Twoje dziecko będzie jak malowane.
Jestem niesamowicie skutecznym dawcą nasienia.
Mam bardzo dobre geny, moje dzieci są w pełni zdrowe, piękne jak z bajki i bardzo inteligentne. Żadnych chorób, żadnych obciążeń genetycznych.
Na ten temat mógłbym pisać godzinami - ale będzie lepiej jak zobaczysz foto, filmiki na spotkaniu - będziesz zachwycona. Jak każdy.
Z mojej strony gwarantuję pełne zaangażowanie, super atmosferę w moim towarzystwie, higienę na najwyższym poziomie i jeśli masz płodne dni 100% powodzenia - jestem bardzo płodny. Możesz być z partnerem.
Jeśli jesteś naprawdę zdecydowana - pomogę Ci - pomogę Wam.
Musisz zrobić tylko jeden krok - spotkać się ze mną, a już niebawem będziesz cieszyć się z posiadania pięknego i zdrowego maleństwa. Wszystko do ustalenia - termin, szczegóły spotkania.
Cóż…
Zdaję sobie sprawę, że podjęcie decyzji o zapłodnieniu przez innego mężczyznę jest bardzo trudne, dlatego na naszym być może pierwszym spotkaniu omawiamy wszystko, (jeśli oczywiście do takiego dojdzie).
Być może będziesz chciała spotkać się z wieloma mężczyznami, aby wybrać tego najlepszego. Zrobić, nazwijmy to casting itp…
Ale gwarantuję Ci, że po spotkaniu ze mną nie będziesz chciała już żadnych innych… Myślę, że wybierzesz mnie, ponieważ mam w sobie to coś...
Wybierzesz mnie, ponieważ mam TO coś w sobie, co przyciąga kobiety jak magnes – szczera, luźna rozmowa, mowa ciała i naturalność… Żadnej ściemy i same konkrety.
Jestem naprawdę otwartą, ciepłą i wrażliwą osobą - skromną, a nie jakimś zadufanym w sobie baranem. Ze mną ZAWSZE można się dogadać i ustalić wszystko w najmniejszym szczególe.
Jak to wygląda w skrócie?
Wszystko robimy do skutku, (jeśli jesteś zdrowa i masz płodne dni - to na 99,9% uda się za pierwszym razem) - mam bardzo silne i obfite nasienie. A przed spotkaniem dodatkowo jest całkowita abstynencja minimum dwa tygodnie. Specjalna dieta itp.
To Ty wybierasz czy ma być naturalnie, czy może przez inseminację. Metoda naturalna to praktycznie stu procentowe powodzenie. Inseminacja – może się czasami nie udać za pierwszym razem.
Jestem atrakcyjny pod względem fizycznym - to chyba istotne, jeśli zdecydujesz się na zapłodnienie poprzez stosunek. Jestem konkretny, pewny siebie a przy tym delikatny. Potrafię wczuć się w sytuację i umiejętnie rozładować stres i emocje.
Może jeszcze na koniec... Przeczytaj i pomyśl... Nie obraź się :-)
Jeśli używasz głowy nie tylko do jedzenia... Myślisz i jesteś inteligentną osobą to zdajesz sobie sprawę, że wybór dawcy nasienia jest niezwykle istotny.
Zadaj sobie pytanie?  Kogo szukasz. Faceta, który spotyka się z kobietami kilkanaście razy w miesiącu - zapładniając je. Typowa masówka...
A może mężczyzny, który nie robi tego masowo - ale, też kiedyś pomógł kilku parom w poczęciu dziecka. Nie żyje z tego. Jest również ostrożny, dba o zdrowie itp…
Ja jestem tym drugim.
Pierwszy wybór jest niezwykle niebezpieczny. Nie muszę pisać chyba, dlaczego... Powodów jest kilka. Tylko najważniejszy - niech dzieci tych kobiet kiedyś się spotkają i mają ze sobą dzieci... Urodzi się chore i ułomne dziecko. Zaryzykujesz???  Zaryzykujesz zdrowie własne? Zaryzykujesz zdrowie przyszłego dziecka??? To są zachowania wręcz patologiczne… Brak słów…
Pomyśl. To życiowa decyzja - więc wybierz kogoś konkretnego.
Poznaj mnie - przekonaj się, jaki jestem. Zobaczysz, że w przyszłości, jeśli zdecydujesz się na kolejne dziecko, również skorzystasz z mojej pomocy.
Jestem rzeczywistym dawcą, a nie „poszukiwaczem przygód”.  Realny i zdecydowany.
Podsumowując - jeśli przeglądasz setki ogłoszeń i nie wiesz, na kogo się zdecydować - nie musisz już tego robić - nie musisz już szukać więcej, ponieważ mogę zaoferować więcej niż inni.
Jeśli kogokolwiek obraziłem tym opisem, to z góry przepraszam. Jestem naprawdę fajnym i miłym facetem. Opis... cóż, trzeba się jakoś zareklamować i pokazać z tej najlepszej strony.
Mieszkam na Śląsku. Często bywam w Katowicach oraz Łodzi. Ale wszystko można ustalić w najmniejszym szczególe – termin i miejsce spotkania.
Mogę również dojechać w dowolne miejsce w kraju. Naprawdę wszystko jest do ustalenia.
Czekam na kontakt TYLKO i WYŁĄCZNIE od zdecydowanych i poważnych osób. Ważne CAŁY CZAS.
Najlepiej zadzwonić lub wysłać wiadomość poprzez messangera.
Do dyspozycji również WhatsApp oraz Telegram.
Zapraszam serdecznie i pozdrawiam.

Kontakt 24/7
Telefon, WhatsApp:
690-284-824

Oczywiście gwarantuję pełną dyskrecję. Proszę pisać lub dzwonić śmiało.



Słowa klucze:
zapłodnię, dziewczynę, panią, kobietę, ciąża, dziecko, zrobię, dyskrecja, higiena, zdrowe geny, atrakcyjny, zadbany, bezpłodny, bezpłodności, sperma, nasienie, silne, 500+, stosunek, sex, seks, inseminacja, in vitro, naturalnie, cała polska, kraj, najlepszy, skuteczny, badania, chcę mieć, pragnę, brzuch, realny, szukam, komunikatywny, miły, sympatyczny, dawca, dawcy, najlepszy, pewny, realny, tanio, za darmo, oddam, sprzedam, plemniki, najlepszy, wytrysk, w domu, hotel, szybko, profesjonalny, mobilny,

WAŻNE CAŁY CZAS
Załączniki
20210413_204948_resize_78.jpg
20210413_204948_resize_78.jpg (242.81 KiB) Przejrzano 2375 razy
Ostatnio zmieniony 20 września 2021, 01:48 - pn przez SuperPłodnyCałyKraj, łącznie zmieniany 1 raz.
SuperPłodnyCałyKraj
Posty: 5
Rejestracja: 13 kwietnia 2021, 20:05 - wt

Re: Zapłodnię Kobietę, Dziewczynę - Pomogę zajść w ciążę - Dawca Nasienia, Spermy - Cała Polska - Realny - Pewny - Skute

Post autor: SuperPłodnyCałyKraj »

ZAPRASZAM DO KONTAKTU.
Ostatnio zmieniony 20 września 2021, 01:49 - pn przez SuperPłodnyCałyKraj, łącznie zmieniany 1 raz.
SuperPłodnyCałyKraj
Posty: 5
Rejestracja: 13 kwietnia 2021, 20:05 - wt

Re: Zapłodnię Kobietę, Dziewczynę - Pomogę zajść w ciążę - Dawca Nasienia, Spermy - Cała Polska - Realny - Pewny - Skute

Post autor: SuperPłodnyCałyKraj »

TELEFON - WHATSAPP:

690-284-824

Szczegóły do uzgodnienia.
Dojadę - zapraszam.
SuperPłodnyCałyKraj
Posty: 5
Rejestracja: 13 kwietnia 2021, 20:05 - wt

Re: Zapłodnię Kobietę, Dziewczynę - Pomogę zajść w ciążę - Dawca Nasienia, Spermy - Cała Polska - Realny - Pewny - Skute

Post autor: SuperPłodnyCałyKraj »

Proszę o kontakt najlepiej telefoniczny:

690-284-824

Również WhatsApp.
para292929
Posty: 279
Rejestracja: 08 czerwca 2021, 23:11 - wt

Re: Zapłodnię Kobietę, Dziewczynę - Pomogę zajść w ciążę - Dawca Nasienia, Spermy - Cała Polska - Realny - Pewny - Skute

Post autor: para292929 »

Witaj
Jesteśmy parą kobiet które szukają odpowiedniego dawcy :)
Czy możesz do nas napisać ? MEiL : para292929@wp.pl
dwiekobietki2022
Posty: 53
Rejestracja: 12 kwietnia 2022, 20:22 - wt

Re: Zapłodnię Kobietę, Dziewczynę - Pomogę zajść w ciążę - Dawca Nasienia, Spermy - Cała Polska - Realny - Pewny - Skute

Post autor: dwiekobietki2022 »

Witaj, czy można prosić o maila do Ciebie ?
Kukuurydzaaa
Posty: 4
Rejestracja: 16 maja 2022, 12:57 - pn

Re: Zapłodnię Kobietę, Dziewczynę - Pomogę zajść w ciążę - Dawca Nasienia, Spermy - Cała Polska - Realny - Pewny - Skute

Post autor: Kukuurydzaaa »

Cześć,
Czy możesz proszę napisać do mnie na maila?
WhatsApp pokazuje, że z niego nie korzystasz
Kuukurydza@gmail.com
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post