Dla niepełnosprawnych - pomogę zajść w ciążę osobom z niepełosprawnościami :)

Ogłoszenia dawców spermy
DlaWyjątkowych:)
Posty: 5
Rejestracja: 08 lipca 2021, 11:10 - czw

Dla niepełnosprawnych - pomogę zajść w ciążę osobom z niepełosprawnościami :)

Post autor: DlaWyjątkowych:) »

Moje ogłoszenie jest skierowane docelowo do osób niepełnosprawnych/chorych/upośledzonych, nie musicie się obawiać odrzucenia z mojej strony :)

Mam już doświadczenie jako dawca i wiem, że wielu osobom niepełnosprawnym ciężko się przełamać i znaleźć dawcę. Poruszyło mnie pewne spotkanie, pewna dziewczyna, pewna historia i zdecydowałem, aby skupić się w pełni na pomocy jako dawca dla osób niepełnosprawnych i chorych. Uważam, że każdy zasługuje na szczęście i na szansę zostania rodzicem. Niezależnie od problemów fizycznych, chorób i niepełnosprawnosci.

W skrócie o mnie: 27-letni chłopak z Warszawy, z doświadczeniem jako dawca, z badaniami i zapałem do pomocy :) Z wyglądu zwyczajny chłopak, nie wyróżniający się w żaden szczególny sposób, o spokojnej naturze :)

Pomagam w pełni anonimowo, w tajemnicy, bez opłat :) Gwarantuję zdrowie i dyskrecje, której sam też oczekuje ;) Mój jedyny wymóg to zorganizowanie miejsca na spotkanie przez Ciebie/Was :)
DlaWyjątkowych:)
Posty: 5
Rejestracja: 08 lipca 2021, 11:10 - czw

Re: Dla niepełnosprawnych - pomogę zajść w ciążę osobom z niepełosprawnościami :)

Post autor: DlaWyjątkowych:) »

Ogłoszenie jest tak długo aktualne, jak jest widoczne :)
DlaWyjątkowych:)
Posty: 5
Rejestracja: 08 lipca 2021, 11:10 - czw

Re: Dla niepełnosprawnych - pomogę zajść w ciążę osobom z niepełosprawnościami :)

Post autor: DlaWyjątkowych:) »

Ogłoszenie jest aktualne
konwalia
Posty: 10
Rejestracja: 19 lutego 2010, 13:25 - pt

Re: Dla niepełnosprawnych - pomogę zajść w ciążę osobom z niepełosprawnościami :)

Post autor: konwalia »

Jest jakiś kontakt do Ciebie
szczęścia
DlaWyjątkowych:)
Posty: 5
Rejestracja: 08 lipca 2021, 11:10 - czw

Re: Dla niepełnosprawnych - pomogę zajść w ciążę osobom z niepełosprawnościami :)

Post autor: DlaWyjątkowych:) »

konwalia pisze: 21 sierpnia 2021, 12:23 - sob Jest jakiś kontakt do Ciebie
Zapraszam na priv :)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post