KONKRETNY i POWAŻNY! Cała Polska, mega płodny z badaniami.

Ogłoszenia dawców spermy
KonkretnyDojazd
Posty: 1
Rejestracja: 20 września 2021, 20:50 - pn
Lokalizacja: Łódź, Katowice, Warszawa, Kraków, Wrocław, Cała Polska

KONKRETNY i POWAŻNY! Cała Polska, mega płodny z badaniami.

Post autor: KonkretnyDojazd »

Jeśli macie już naprawdę dosyć szukania w internecie odpowiedniego kandydata, dawcy nasienia - spermy, to zapraszam do kontaktu ze mną.
Jeżeli szukacie kogoś realnego, poważnego, konkretnego i zdecydowanego - czekam na kontakt.

Jeśli macie problem w poczęciu upragnionego dzidziusia, ponieważ mężczyzna jest bezpłodny - spokojnie pomogę Wam, jeśli jesteście naprawdę zdecydowani. Oczywiście mogę również pomóc parze les, jak również samotnej kobiecie - ale naprawdę niezależnej i z dobrą sytuacją finansową. Bo nie oszukujmy się - posiadanie dziecka to niwctylko radość, ale również obciążenie finansowe. Dlatego trzeba wszystko przemyśleć, przeanalizować i podjąć odpowiednie decyzje.
Mogę przyjechać do Was (w dowolne miejsce) lub zapraszam do siebie - mieszkam na Śląsku. Możemy również spotkać się w hotelu.
Jestem bardzo płodną osobą, posiadam dużą ilość zdrowego nasienia, więc z zapłodnieniem po mojej stronie nie będzie problemu, oczywiście jeśli kobieta ma dni płodne i z jej stanem zdrowia jest wszystko w porządku. Wiadomo, jeśli nie wyjdzie za pierwszym razem, to oczywiście jestem cały czas do dyspozycji - aż do skutku. Ale z pewnością damy radę.
Szanowna kobieto - możesz mi zaufać, ponieważ podczas spotkania potraktuję Ciebie z szacunkiem, dając Tobie poczucie bezpieczeństwa, zaufanie, komfort, dyskrecję i anonimowość, które są dla mnie podstawą spotkania z Tobą.

Zapewniam wysoką kulturę osobistą, chętnie odpowiem na wszystkie zadane przez Ciebie pytania. W razie potrzeby możemy porozmawiać przez telefon, abyś miała pewność, co do mojej osoby.
Oczywiście możemy również umówić się na luźne spotkanie wstępne przy kawie, aby każde z nas wiedziało, z kim ma do czynienia. Domyślam się, że wariatów i tutaj nie brakuje...
Jeśli szukasz kogoś konkretnego, a nie przypadkowej osoby, która robi to na masową skalę (co jest bardzo niebezpieczne i może przynieść przykre konsekwencje w przyszłości) zapraszam do kontaku. Chcę pomóc tylko kilku Paniom lub Parom.

Wszystkie szczegóły spotkania możemy ustalić dokładnie w najmniejszym szczególe.
Dodatkowo - jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z mojej pomocy, to masz również pewność, że gdyby coś się działo w przyszłości niedobrego, to możesz się ze mną skontaktować w każdej chwili. Zdaję sobie sprawę, że może dojść do różnych trudnych sytuacji losowych w przyszłości.
Być może będzie potrzebna krew, szpik lub coś innego. Tego teraz nie przewodzisz. A różnie może ułożyć się życie.
Oczywiście, jeśli będziesz chciała mieć w przyszłości kolejne dziecko to jestem także do Twojej dyspozycji.
Żeby nie było - jestem stu procentowym zdrowym facetem. Bez tatalnie żadnych obciążeń genetycznych. Nie choruję. Prowadzę zdrowy i aktywny tryb życia. Nie palę, nawet nie mam kiedy napić się porządnie alkoholu.
Odpowiednia dieta. Ćwiczenia. Basen. Rower. Sport.

Trochę o mnie:
Jestem miłym, sympatycznym, atrakcyjnym i zadbanym brunetem. Mam 39 lat. 177cm wzrostu. Grupa krwi AB RH+.
Lubię pomagać ludziom, dlatego pracuję jako strażak. Moje zainteresowania to: nowoczesne technologie, informatyka, programowanie i automatyka, robotyka, fizyka, kosmos, sztuki walki, podróże, polityka i ... uwielbiam spiskowe teorie, które non stop okazują się prawdą. Jestem osobą niezwykle świadomą, a nie uzależnioną i zniewoloną przez TV.
Nie należę do płaskoekranowców...
Prowadzę dodatkowo kilka potężnych grup na FB. Działam prężnie w social mediach na wielu poziomach.

Zapraszam poważnie zdecydowaną kobietę lub parę, która ma problem z zajściem w ciążę.
Ze mną zawsze można się dogadać w każdej kwestii, również finansowej.
Wszystko ustalimy indywidualnie i dopniemy na ostatni guzik. Proszę na początku napisać do mnie na maila.

dardojazd@gmail.com

Więcej informacji w prywatnej korespondencji. Będzie naprawdę miło, jeśli trochę się otworzysz i napiszesz kilka zdań o sobie. I swoim problemie.

Ważne cały czas - jeśli jest widoczne.
Zapraszam.
Załączniki
dardojazd@gmail.com
dardojazd@gmail.com
_20210921_172258.JPG (200.38 KiB) Przejrzano 1006 razy
Gwarantuję doskonały kontakt.
Zwyczajnie napisz do mnie najlepiej na maila:

dardojazd@gmail.com

Zapraszam - Dariusz.

:D :D :D
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post