Pomogę bezinteresownie (insemin.) - podkarpackie, lubelskie

Ogłoszenia dawców spermy
Kuba09091989
Posty: 5
Rejestracja: 26 stycznia 2018, 14:44 - pt

Re: Pomogę bezinteresownie (insemin.) - podkarpackie, lubels

Post autor: Kuba09091989 »

Witam. Czytałem kilkakrotnie punkt po punkcie i nie moge odnalezc Panskiego maila a ja i moja Żona bardzo chcieli bysmy zeby Pan nam pomógł. Pozdrawiam
para dziewczyn
Posty: 2
Rejestracja: 26 marca 2018, 17:41 - pn

Re: Pomogę bezinteresownie (insemin.) - podkarpackie, lubels

Post autor: para dziewczyn »

Dzień dobry Panie Zbigniewie, jakiś czas temu natrafiłam na Pana stronę internetową "honorowy dawca nasienia". Jestem pod dużym wrażeniem, jak rzetelnie została zrobiona i bardzo się cieszę, że mogłam z niej skorzystać i uzyskać tak wiele cennych informacji! :) Bardzo się cieszę, że jest ktoś, kto tak świetnie usystematyzował wiedzę na temat inseminacji domowej. Wielkie dzięki i gratulacje :)

Wraz z moją partnręką przygotowujemy się właśnie do naszej pierwszej inseminacji. (Nie mogłyśmy się zdecydować na Pana, bo mieszkamy bardzo daleko). Nasz dawca jest wspaniałym człowiekiem i jesteśmy bardzo na niego zdecydowane, natomiast nigdy jeszcze nie był dawcą i ma dużo pytań i wątpliwości, na które nie umiemy mu odpowiedzieć. Jeśli możemy, chciałybyśmy się zapytać Pana o poradę.

Miałyśmy taki plan, aby zrobić wszystko tak, jak napisał Pan na swojej stronie internetowej. Kupiłam więc strzykawkę od syropu panadol do inseminacji oraz strzykawkę 20 ml z igłą do oddania nasienia. Nasz dawca, gdy zaczęłyśmy rozmawiać o kwestiach technicznych wyraził obawę, że boi się, że może nie trafić strumieniem ejakulatu do strzykawki, że wydaje mu się to bardzo trudne (pod względem technicznym) aby skierować strumień ejakulatu do strzykawki, że wolałby do kubeczka. Co Pan o tym sądzi? Czy w tej sytuacji powinniśmy zrezygnować ze strzykawki na rzecz sterylnego kubeczka? Czy obawy naszego dawcy są nieuzasadnione i pomimo tego, że nie ma doświadczenia powinno się udać od razu ze strzykawką? Czy ta strzykawka będzie go za bardzo stresować i lepiej się zdecydować jednak na kubeczek?
Bardzo potrzebowałybyśmy Pana porady. Będziemy wdzięczne za Pana sugestie.
Pozdrawiamy
Zbigniew
Posty: 99
Rejestracja: 15 maja 2014, 12:37 - czw
Lokalizacja: Polska płd-wsch
Kontakt:

Re: Pomogę bezinteresownie (insemin.) - podkarpackie, lubels

Post autor: Zbigniew »

para dziewczyn pisze:wydaje mu się to bardzo trudne (pod względem technicznym) aby skierować strumień ejakulatu do strzykawki, że wolałby do kubeczka. Co Pan o tym sądzi? Czy w tej sytuacji powinniśmy zrezygnować ze strzykawki na rzecz sterylnego kubeczka? Czy obawy naszego dawcy są nieuzasadnione i pomimo tego, że nie ma doświadczenia powinno się udać od razu ze strzykawką? Czy ta strzykawka będzie go za bardzo stresować i lepiej się zdecydować jednak na kubeczek?

Dzień dobry!
Wadą kubeczka jest głównie to, że niewielka część ejakulatu zostaje na ściankach, więc nie trafi tam, gdzie powinna. Proponowałbym, aby Wasz dawca najpierw spróbował (potrenował) ze strzykawką (o ile zechce pozwolić sobie na taki bezproduktywny onanizm). Na początku dawno temu też wydawało mi się to nierealne, a teraz wiem, że da się trafić nawet do cieńszej strzykawki 10 ml (zapewne w dużej mierze to zasługa wyczucia swojego organizmu, a dokładniej zbliżającego się wytrysku). Ale jeśli faktycznie nie będzie udawało mu się trafiać, to skorzystanie z kubeczka jest lepszym wyborem. Setki dzieci zostały poczęte właśnie za pomocą kubeczka (stąd właśnie nazwa tej metody) więc i Wam też się uda :-)
Pozdrawiam i życzę powodzenia!
ewaa1
Posty: 2
Rejestracja: 05 maja 2018, 14:49 - sob

Re: Pomogę bezinteresownie (insemin.) - podkarpackie, lubels

Post autor: ewaa1 »

Nie moge znaleźć Twojego maila, chcialabym porozmawiac. Jakas wskazowka?
admin
Site Admin
Posty: 1683
Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 09:42 - ndz
Lokalizacja: net
Kontakt:

Re: Pomogę bezinteresownie (insemin.) - podkarpackie, lubels

Post autor: admin »

Zalecam aby nie publikować na forum adresów e-mail bo będziecie dostawać spam.
Kontaktować możecie się poprzez wewnętrzny system komunikacji na forum tj. PW czyli Prywatną Wiadomość.
Gdy dostaniecie PW system wyśle powiadomienie na wasz mail podany przy rejestracji.
Podpis:
W temacie ogłoszenia napisz, gdzie mieszkasz i swój wiek. Przeczytaj; regulamin.htm
E-maile z tego forum mogą być we folderze; Spam :!: Kontaktować można się poprzez Prywatną Wiadomość.
Reklama: https://cukrzycaforum.pl - https://mojelinki.pl - https://praca.cc Zapraszam!
ewaa1
Posty: 2
Rejestracja: 05 maja 2018, 14:49 - sob

Re: Pomogę bezinteresownie (insemin.) - podkarpackie, lubels

Post autor: ewaa1 »

Nie ma możliwości napisania PW to tego użytkownika. Link jest jedynie do strony na której nie ma kontaktu.
Zbigniew
Posty: 99
Rejestracja: 15 maja 2014, 12:37 - czw
Lokalizacja: Polska płd-wsch
Kontakt:

Re: Pomogę bezinteresownie (insemin.) - podkarpackie, lubels

Post autor: Zbigniew »

ewaa1 pisze:Link jest jedynie do strony na której nie ma kontaktu.
Nieprawda, bo kontakt do mnie tam jest. Nie rzuca się w oczy na pierwszej stronie, ale jest.
Kuba09091989
Posty: 5
Rejestracja: 26 stycznia 2018, 14:44 - pt

Re: Pomogę bezinteresownie (insemin.) - podkarpackie, lubels

Post autor: Kuba09091989 »

witam,czy ogłoszenie odnośnie dawcy jest nadal aktualne?
Zbigniew
Posty: 99
Rejestracja: 15 maja 2014, 12:37 - czw
Lokalizacja: Polska płd-wsch
Kontakt:

Re: Pomogę bezinteresownie (insemin.) - podkarpackie, lubels

Post autor: Zbigniew »

Kuba09091989 pisze:witam,czy ogłoszenie odnośnie dawcy jest nadal aktualne?
16 marca 2018 wysłałem Panu wiadomość prywatną za pomocą tego forum. Nie odpisał Pan do dzisiaj.
Orzel2147
Posty: 2
Rejestracja: 18 lutego 2019, 08:49 - pn

Re: Pomogę bezinteresownie (insemin.) - podkarpackie, lubelskie

Post autor: Orzel2147 »

Witam serdecznie😃proszę o kontakt.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post