Pomogę bezinteresownie (insemin.) - podkarpackie, lubelskie

Ogłoszenia dawców spermy
Zbigniew
Posty: 99
Rejestracja: 15 maja 2014, 12:37 - czw
Lokalizacja: Polska płd-wsch
Kontakt:

Re: Pomogę bezinteresownie (insemin.) - podkarpackie, lubels

Post autor: Zbigniew »

Jeśli chodzi o czas, jestem dostępny non-stop, więc może być nawet jutro. Jeśli chodzi o miejsce, proponuję to ustalić w prywatnej korespondencji. Proszę do mnie napisać wiadomość (ikonka PW po prawej).
Ostatnio zmieniony 21 czerwca 2016, 13:17 - wt przez Zbigniew, łącznie zmieniany 1 raz.
Zbigniew
Posty: 99
Rejestracja: 15 maja 2014, 12:37 - czw
Lokalizacja: Polska płd-wsch
Kontakt:

Re: Pomogę bezinteresownie (insemin.) - podkarpackie, lubels

Post autor: Zbigniew »

Słowo na dziś - schwanger :-)
Obrazek
Powyższe zdjęcie dostałem dzisiaj od zaprzyjaźnionej pary, z którą miałem okazję spotkać się około 2 tygodnie temu. Podróż nie poszła na marne :-)
misia1
Posty: 1
Rejestracja: 28 czerwca 2014, 17:21 - sob

Re: Pomogę bezinteresownie (insemin.) - podkarpackie, lubels

Post autor: misia1 »

Witamy, tutaj para od powyższego zdjęcia :) Ciąża już jest potwierdzona przez ginekologa, bardzo cieszymy się, że się udało. Bardzo polecamy wszystkim Zbigniewa, to bardzo sympatyczny, profesjonalny i godny zaufania człowiek. Pozdrawiamy :)
Martolina

Re: Pomogę bezinteresownie (insemin.) - podkarpackie, lubels

Post autor: Martolina »

Sugerowalam sie ,ze mam do czynienia z kims godnym zaufania. Wielka lipa. Niby wszytsko ...elegancko a co do czego...urywa kontatk i zostawia ludzi z tysiacem mysli. Nie polecam z calego serca.
Zbigniew
Posty: 99
Rejestracja: 15 maja 2014, 12:37 - czw
Lokalizacja: Polska płd-wsch
Kontakt:

Re: Pomogę bezinteresownie (insemin.) - podkarpackie, lubels

Post autor: Zbigniew »

Martolina pisze:Sugerowalam sie ,ze mam do czynienia z kims godnym zaufania. Wielka lipa. Niby wszytsko ...elegancko a co do czego...urywa kontatk i zostawia ludzi z tysiacem mysli.
Gwoli wyjaśnienia dla osób czytających ten wątek - nie urwałem kontaktu z panią z powyższego postu.
Gdy dwa tygodnie po spotkaniu okazało się, że do zapłodnienia nie doszło, poinformowałem ją, iż nie spotkam się z nią kolejny raz. I zrobiłem to ze sporym wyprzedzeniem przed kolejnym spotkaniem, nie czekając do ostatniej chwili. Nie zgadzam się więc z określeniem, że "urywam kontakt", bo są dawcy, którzy po prostu zapadają się pod ziemię nie odpisując nawet na maile, albo np. kłamią, że wyjeżdżają na misję do Afganistanu, by wymówić się od obietnicy. W porównaniu do nich postawiłem sprawę uczciwie i miałem konkretne powody, by podjąć taką, a nie inną decyzję - głównie związane z podejściem biorczyni do tematu. No i do tego dochodzi taki niuans, że biorczyni wzbudziła moją nieufność.
Ostatnio zmieniony 01 czerwca 2016, 17:09 - śr przez Zbigniew, łącznie zmieniany 1 raz.
Zbigniew
Posty: 99
Rejestracja: 15 maja 2014, 12:37 - czw
Lokalizacja: Polska płd-wsch
Kontakt:

Re: Pomogę bezinteresownie (insemin.) - podkarpackie, lubels

Post autor: Zbigniew »

Ogłoszenie aktualne.
Dodatkowo, w maju 2016 zrobiłem kolejne badania w kierunku HCV, HBV, HIV i Chlamydia trachomatis - wszystkie wyniki wskazują na to, że nie jestem nosicielem tych chorób.
Ostatnio zmieniony 24 października 2017, 17:30 - wt przez Zbigniew, łącznie zmieniany 2 razy.
antosia
Posty: 3
Rejestracja: 07 sierpnia 2015, 12:32 - pt

Re: Pomogę bezinteresownie (insemin.) - podkarpackie, lubels

Post autor: antosia »

Cześć :)
Jestem obecnie w trzecim miesiącu ciąży. W zeszłym roku zamieściłam tutaj ogłoszenie szukając dawcy. Po prZejrzeniu wielu chętnych wybraliśmy Zbigniewa, który okazał się sympatycznym człowiekiem z poważnym podejściem do naszego problemu. Jeśli ktoś będzie szukał tutaj dawcy to polecamy go z całego serca.
czekeryza
Posty: 4
Rejestracja: 07 stycznia 2018, 15:18 - ndz

Re: Pomogę bezinteresownie (insemin.) - podkarpackie, lubels

Post autor: czekeryza »

Witam, czy ogłoszenie jest nadal aktualne?
Zbigniew
Posty: 99
Rejestracja: 15 maja 2014, 12:37 - czw
Lokalizacja: Polska płd-wsch
Kontakt:

Re: Pomogę bezinteresownie (insemin.) - podkarpackie, lubels

Post autor: Zbigniew »

czekeryza pisze:Witam, czy ogłoszenie jest nadal aktualne?
Tak.
jk
Posty: 7
Rejestracja: 25 lutego 2018, 11:33 - ndz

Re: Pomogę bezinteresownie (insemin.) - podkarpackie, lubels

Post autor: jk »

Zbigniew pisze:
czekeryza pisze:Witam, czy ogłoszenie jest nadal aktualne?
Tak.

Panie Zbigniewie proszę o odezwanie się do mnie w wiadomości prywatnej
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post