Pomogę bezinteresownie (insemin.) - podkarpackie, lubelskie

Ogłoszenia dawców spermy
Zbigniew
Posty: 99
Rejestracja: 15 maja 2014, 12:37 - czw
Lokalizacja: Polska płd-wsch
Kontakt:

Pomogę bezinteresownie (insemin.) - podkarpackie, lubelskie

Post autor: Zbigniew »

Na początek najważniejsze - seks z biorczynią mnie nie interesuje. W grę wchodzi tylko zapłodnienie przez inseminację domową. To jest to, co odróżnia mnie od większości mężczyzn ogłaszających się tutaj jako dawcy.

W skrócie:
Wiek: 37 lat
Waga: 95 kg
Wzrost: 181 cm
Kolor włosów: brązowe
Kolor oczu: brązowe
Grupa krwi: 0 Rh- (czyli bez ryzyka konfliktu serologicznego)
Papierosy: nie palę
Alkohol: nie piję
Koszt usługi: pomagam bezinteresownie
Wykształcenie: wyższe
Liczba poczętych dzieci: 2+5
Metoda zapłodnienia: inseminacja (tzw. domowa)
Lokalizacja: woj. podkarpackie, lubelskie, świętokrzyskie, Kraków


O mnie:
Jestem ojcem dwojga zdrowych, ładnych i inteligentnych dzieci (tzw. swoich), co jest dla mnie najlepszym dowodem, iż jestem dobrym dawcą. Oprócz tego, na ile mi wiadomo, jestem ojcem biologicznym piątki "nieswoich" dzieci (czworo urodzone, jedno w drodze).

Stan swojego zdrowia oceniam na bardzo dobry, co najwyżej raz w roku zdarza się małe przeziębienie.
Zero poważniejszych i/lub przewlekłych chorób, co w kontekście mojego wieku świadczy pozytywnie o moim materiale genetycznym (w przeciwieństwie do przykładowego 20-letniego studenta, który jest wielką niewiadomą).

Jeśli chodzi o choroby zakaźne - nie było okazji, by się czymkolwiek zarazić. Zero pobytów w szpitalu, nie byłem również w areszcie, ani w więzieniu. Seks uprawiam tylko z żoną, co do wierności której nie mam żadnych wątpliwości.
Posiadam aktualne badania w kierunku HCV, HIV i HBs. Na życzenie mogę wykonać nowe badania.
Od czasu do czasu sprawdzam swoją spermę pod mikroskopem, zainteresowani mogą zobaczyć nagranie próbki tutaj:

Jestem umiarkowanie przystojny, mam regularną budowę ciała (typ sylwetki: pomiędzy mezomorfikiem a endomorfikiem). Słyszałem również opinię o sobie, że jestem "grubej kości" (oczywiście chodzi o masywną budowę ciała, nie o otyłość ;-) Istnieje możliwość wcześniejszego spotkania się w celu ocenienia, czy spełniam oczekiwania pod względem wizualnym.
Stronię od używek, mieszkam na wsi, bo cenię sobie czyste powietrze i kontakt z naturą. Pozwala mi to również popracować trochę fizycznie, dzięki czemu zachowuję w miarę dobrą formę.

W mojej rodzinie nie występowały choroby psychiczne, co może mieć znaczenie w kontekście np. schizofrenii. Mam opinię człowieka rozsądnego i zrównoważonego z dużym temperamentem. Według testu http://enneagram.pl jestem typem 4w5. A piszę o tym dlatego, ponieważ wg niektórych badań temperament i pewne cechy behawioralne dziedziczy się w genach.

Moim dodatkowym atutem, jest posiadanie grupy krwi 0 Rh-, co zmniejsza ryzyko ewentualnego konfliktu serologicznego przy porodzie.

Nie zamierzam ingerować w wychowanie dziecka i chcę pozostać anonimowy. Chętnie utrzymam kontakt w dalszych latach - tu oczywiście wszystko zależy od oczekiwań i nastawienia drugiej strony.

Jestem zmotoryzowany i w miarę dyspozycyjny - można umówić się ze mną na drugi dzień, a przy odrobinie szczęścia nawet tego samego (co może mieć znaczenie, gdy np. inny umówiony dawca zawali sprawę). Z racji tego, iż nie oczekuję wynagrodzenia w grę wchodzi głównie południowo-wschodnia część Polski (woj. podkarpackie, lubelskie, świętokrzyskie, małopolskie). Oczekuję zwrotu kosztów podróży (ok. 20 zł/100 km). Oczywiście, osoba zainteresowana może przyjechać do mnie i zatrzymać się w pobliskim hotelu.

Dlaczego zdecydowałem się zostać dawcą nasienia?
Chcę pomóc osobom starającym się o dziecko. Uważam, że lepiej skorzystać z pomocy anonimowego dawcy, niż poświęcać się długiemu, kosztownemu i często nieskutecznemu leczeniu niepłodności w klinice. Problem niemożności posiadania dzieci jest znany mnie i żonie ze szkoleń adopcyjnych i stąd moja chęć pomocy.

Orientacja seksualna biorczyni nie gra roli - pomogę zarówno lesbijce jak i osobie heteroseksualnej; mężatce, jak i osobie samotnej.

Dlaczego pomagam? Ponieważ pomaganie innym to moja pasja i lubię poznawać nowe osoby :-)
Jeśli ktoś dotarł do tego miejsca i potrzebuje więcej informacji, zapraszam na moją stronę: https://hdawca.wordpress.com/
Ostatnio zmieniony 19 października 2016, 21:45 - śr przez Zbigniew, łącznie zmieniany 48 razy.
Zbigniew
Posty: 99
Rejestracja: 15 maja 2014, 12:37 - czw
Lokalizacja: Polska płd-wsch
Kontakt:

Re: Bezinteresownie pomogę (0Rh-) - podkarpackie, lubelskie

Post autor: Zbigniew »

Ogłoszenie aktualne :-)
Owocowo-owocowi
Posty: 4
Rejestracja: 16 sierpnia 2014, 19:37 - sob

Re: Bezinteresownie pomogę (0Rh-) - podkarpackie, lubelskie

Post autor: Owocowo-owocowi »

Witam serdecznie,

Z tej strony młode małżeństwo, które szukało dawcy na tym forum, w odpowiednim dziale można przeczytać nasze ogłoszenie :)
Wprawdzie byliśmy już umówieni z kim innym, ale testy owulacyjne zakręciły sprawę i nie udało się z nim spotkać w dniu, który wydawał się odpowiedni. Będąc w beznadziejnej sytuacji odezwaliśmy się do Zbigniewa, a On był gotów pomóc nam jeszcze tego samego dnia! :) Spotkaliśmy się w dniu kontaktu wieczorem, poznaliśmy bardzo miłego mężczyznę, który z dobrego serca był gotów pomóc bezpłodnej parze :) Wprawdzie przy pierwszej próbie nie udało się począć dziecka (z winy fałszywie dodatniego testu owulacyjnego, co potwierdził lekarz), ale mamy nadzieję na możliwość dalszych, udanych prób :)
Serdecznie polecamy i jednocześnie dziękujemy Zbigniewowi za to, że chce pomagać :)

Owocowi
Zbigniew
Posty: 99
Rejestracja: 15 maja 2014, 12:37 - czw
Lokalizacja: Polska płd-wsch
Kontakt:

Re: Pomogę bezpłatnie (0Rh-, insem.) - podkarpackie, lubelsk

Post autor: Zbigniew »

Z przyjemnością mogę się pochwalić, iż pomogłem parze z powyższego postu i teraz zapewne odliczają miesiące i dni do porodu :-)
Ostatnio zmieniony 17 stycznia 2015, 01:12 - sob przez Zbigniew, łącznie zmieniany 3 razy.
Zbigniew
Posty: 99
Rejestracja: 15 maja 2014, 12:37 - czw
Lokalizacja: Polska płd-wsch
Kontakt:

Re: Pomogę bezpłatnie (0Rh-, insem.) - podkarpackie, lubelsk

Post autor: Zbigniew »

Ogłoszenie aktualne :-)
(w międzyczasie pomogłem kolejnej biorczyni zajść w ciążę :-)
Ostatnio zmieniony 19 maja 2015, 01:16 - wt przez Zbigniew, łącznie zmieniany 1 raz.
Owocowo-owocowi
Posty: 4
Rejestracja: 16 sierpnia 2014, 19:37 - sob

Re: Pomogę bezpłatnie (0Rh-, insem.) - podkarpackie, lubelsk

Post autor: Owocowo-owocowi »

Zbigniew pisze:Z przyjemnością mogę się pochwalić, iż pomogłem parze z powyższego postu i teraz zapewne odliczają miesiące i dni do porodu :-)
Hej, wpadamy tylko na chwilkę, żeby potwierdzić :) Dzięki pomocy Zbigniewa niedługo zostaniemy rodzicami! :)
Dziękujemy Zbyszku!
admin
Site Admin
Posty: 1683
Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 09:42 - ndz
Lokalizacja: net
Kontakt:

Re: Pomogę bezpłatnie (0Rh-, insem.) - podkarpackie, lubelsk

Post autor: admin »

A zatem moje gratulacje :!:
Podpis:
W temacie ogłoszenia napisz, gdzie mieszkasz i swój wiek. Przeczytaj; regulamin.htm
E-maile z tego forum mogą być we folderze; Spam :!: Kontaktować można się poprzez Prywatną Wiadomość.
Reklama: https://cukrzycaforum.pl - https://mojelinki.pl - https://praca.cc Zapraszam!
Zbigniew
Posty: 99
Rejestracja: 15 maja 2014, 12:37 - czw
Lokalizacja: Polska płd-wsch
Kontakt:

Re: Pomogę bezinteresownie (insemin.) - podkarpackie, lubels

Post autor: Zbigniew »

Mogę się pochwalić, że dwa miesiące temu urodziła się dziewczynka, poczęta dzięki mojej pomocy. Dostała 10 punktów w skali Apgar, ważyła 3,9 kg i mierzyła 56 cm. Takie informacje otrzymałem od jej matki :-)
Pozostałe dzieciątka jeszcze w drodze :-)
Zbigniew
Posty: 99
Rejestracja: 15 maja 2014, 12:37 - czw
Lokalizacja: Polska płd-wsch
Kontakt:

Re: Pomogę bezinteresownie (insemin.) - podkarpackie, lubels

Post autor: Zbigniew »

Ogłoszenie aktualne :-)
smutnaa
Posty: 3
Rejestracja: 29 maja 2015, 19:25 - pt

Re: Pomogę bezinteresownie (insemin.) - podkarpackie, lubels

Post autor: smutnaa »

Czy i kiedy moglibyśmy się spotkać żeby porozmawiać?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post