Ojciec sześciu córek pomoże bezinteresownie. Szczecin

Ogłoszenia dawców spermy
Awatar użytkownika
Dawca 1
Posty: 14
Rejestracja: 25 maja 2014, 19:24 - ndz

Ojciec sześciu córek pomoże bezinteresownie. Szczecin

Post autor: Dawca 1 »

Jestem ojcem sześciu córek. Piątkę wychowuję razem z żoną. Szósta to mój błąd w sztuce cudzołożenia. Wszystkie dzieci bardzo zdrowe i bardzo ładne. Nie moje także (ojcem jest ten co wychował), wiem bo mieszka niedaleko i widuję. Dlaczego uważam że mogę pomóc. Bo jestem samcem o jakiego wam chodzi. Wsadzę raz a brzuch rośnie. To nie żart, liczną rodzinę planowała żona, polowała na moją nieuwagę i za każdym razem efekty były od razu. Dodam że od wieku dorastania była pewna że nie będzie mieć nigdy dzieci, stąd chyba jej chęć posiadania licznej rodziny. Ja z kolei od jakiegoś czasu choruję na syna. Wiem że żona mi go nie zapewni. Nie stać mnie na kolejne próby (finansowo). Ale chcę go mieć, nieważne że nie będę go znał, po prostu będę wiedział że gdzieś tam jest. I to mi wystarczy, bez obaw nie będę ingerował w wasze życie. 34 lata, 180 cm wzrostu i 85 kg wagi, szczupła ale muskularna budowa ciała. Bardzo silny, były zapaśnik, 3 miejsce na eliminacjach. Ale to dawno, w dodatku mieszkałem gdzie indziej. Teraz uprawiam biegi i pływanie. Zdjęcie obok, specjalnie takie aby było widać że jestem dobrze zbudowany. Włosy czarne, oczy niebieskie, ciemna karnacja. Bardzo przystojny jak mówią. Zresztą to ocenicie sami. Co do zdrowia to przynajmniej od 10 lat nie zaliczyłem choroby, zęby w komplecie (to podobno świadczy o zdrowiu). Włosy własne. Grupa krwi ORH+. Wykształcenie wyższe.
Aby uniknąć zbędnego pisania umieszczę parę informacji. Proszę się do tego stosować. Jeżeli wam to nie odpowiada to przykro mi, ja to robię dla idei.
-W pierwszej wiadomości dostaję informację z jakiej dzielnicy Szczecina jesteście (nie będę ryzykował z sąsiadami).
-Kontakt tylko na maila, czas oczekiwania na odpowiedź to góra dwa dni. Przed samym spotkaniem podam numer telefonu.
-Kasy nie biorę to jest bezinteresowna pomoc, sam jednak nie mam zamiaru ponosić jakichkolwiek kosztów (dojazd na terenie Szczecina to mój koszt).
-Nasienie dostaniecie w pudełku. Nie proście mnie od razu o zapłodnienie naturalne. Wiem że naturalny sposób jest najlepszy, dopuszczam jednak dopiero za czwartym podejściem. Wtedy będę wymagał badań od was (przy naturalnym), swoje badania przedstawię na pierwszym spotkaniu. Ewentualnie wyślę mailem.
-Nie dojeżdżam nigdzie poza Szczecin
-Od pięciu lat nie toleruję zdrady (wtedy zdarzyła się opisana sytuacja) gdy nie będzie męża (partnera) przy spotkaniu bo domyślam się że nie każdy by wytrzymał to proszę o pisemne oświadczenie
-Nie płacę alimentów ani nie biorę na siebie odpowiedzialności za wady genetyczne waszych dzieci. Moje są zdrowe jak ryby.
-Nie liczcie na to że będę z wami chodził na kawę lub na piwo. Nasz kontakt fizyczny ograniczy się do podania pudełka z nasieniem w oznaczone przez was miejsce.
-Nie biorę pod uwagę waszej urody, nie zamierzam uprawiać seksu.
-Jedyne żądanie jakie mam to informacja czy urodzi się syn. Czy jestem zdolny tylko do płodzenia córek.
Jak widać zanim założyłem temat to dokładnie to przemyślałem. Was także proszę o rozważenie wszystkich za i przeciw i dopiero wtedy proszę o kontakt. Tylko i wyłącznie na maila: robert.kowal18@onet.pl
Pozdrawiam

 
Ostatnio zmieniony 22 lutego 2021, 17:18 - pn przez Dawca 1, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Dawca 1
Posty: 14
Rejestracja: 25 maja 2014, 19:24 - ndz

Re: Ojciec sześciu córek pomoże bezinteresownie. Szczecin

Post autor: Dawca 1 »

Nadal aktualne.
Pozdrawiam
szczesliwa
Posty: 1
Rejestracja: 28 października 2014, 13:55 - wt

Re: Ojciec sześciu córek pomoże bezinteresownie. Szczecin

Post autor: szczesliwa »

Wczoraj pierwszy raz zobaczyłam bijące serduszko mojego maleństwa, które przyjdzie na świat dzięki temu Panu. Z czystym sumieniem mogę polecić tego uprzejmego Pana. Nam się udało już za pierwszym razem i to poprzez metodę opisywaną powyżej. Mieliśmy dużo szczęścia i teraz czekamy na rozwiązanie również radosne.
Awatar użytkownika
Dawca 1
Posty: 14
Rejestracja: 25 maja 2014, 19:24 - ndz

Re: Ojciec sześciu córek pomoże bezinteresownie. Szczecin

Post autor: Dawca 1 »

Nadal aktualne
Awatar użytkownika
Dawca 1
Posty: 14
Rejestracja: 25 maja 2014, 19:24 - ndz

Re: Ojciec sześciu córek pomoże bezinteresownie. Szczecin

Post autor: Dawca 1 »

Nadal aktualne
Małżeństwo4563
Posty: 1
Rejestracja: 12 czerwca 2016, 18:30 - ndz

Re: Ojciec sześciu córek pomoże bezinteresownie. Szczecin

Post autor: Małżeństwo4563 »

Po kilku latach starań wreszcie będziemy mieli dziecko. Wszystko dzięki temu wspaniałemu panu. Dziękujemy.
admin
Site Admin
Posty: 1682
Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 09:42 - ndz
Lokalizacja: net
Kontakt:

Re: Ojciec sześciu córek pomoże bezinteresownie. Szczecin

Post autor: admin »

Inni użytkownicy, którzy pisali z tego IP;
Dawca 1
Podpis:
W temacie ogłoszenia napisz, gdzie mieszkasz i swój wiek. Przeczytaj; regulamin.htm
E-maile z tego forum mogą być we folderze; Spam :!: Kontaktować można się poprzez Prywatną Wiadomość.
Reklama: https://cukrzycaforum.pl - https://mojelinki.pl - https://praca.cc Zapraszam!
zaplodnienie24h
Posty: 27
Rejestracja: 08 kwietnia 2016, 20:15 - pt
Lokalizacja: Kraków

Re: Ojciec sześciu córek pomoże bezinteresownie. Szczecin

Post autor: zaplodnienie24h »

hehe janusz biznesu xD
Zapraszam do kontaktu, odpowiadam najpóźniej w ciągu doby:
EMAIL: zaplodnienie24h@gmail.com
Awatar użytkownika
Dawca 1
Posty: 14
Rejestracja: 25 maja 2014, 19:24 - ndz

Re: Ojciec sześciu córek pomoże bezinteresownie. Szczecin

Post autor: Dawca 1 »

Nie jestem żadnym Januszem. Pisałem z kafejki internetowej. Jedynej w Szczecinie. Nie widzę nic dziwnego w tym że nie tylko ja korzystam z tej kafejki. Można to sprawdzić jakby ktoś chciał. Kafejka przy Wyzwolenia. Proszę osoby którym pomogłem o taki wpis. Też myślę że nic dziwnego.
Awatar użytkownika
Dawca 1
Posty: 14
Rejestracja: 25 maja 2014, 19:24 - ndz

Re: Ojciec sześciu córek pomoże bezinteresownie. Szczecin

Post autor: Dawca 1 »

Aktualne
Ostatnio zmieniony 20 lutego 2021, 20:42 - sob przez Dawca 1, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post