Ojciec sześciu córek pomoże bezinteresownie. Szczecin

Ogłoszenia dawców spermy
Awatar użytkownika
Dawca 1
Posty: 14
Rejestracja: 25 maja 2014, 19:24 - ndz

Re: Ojciec sześciu córek pomoże bezinteresownie. Szczecin

Post autor: Dawca 1 »

Nadal aktualne.
Awatar użytkownika
Dawca 1
Posty: 14
Rejestracja: 25 maja 2014, 19:24 - ndz

Re: Ojciec sześciu córek pomoże bezinteresownie. Szczecin

Post autor: Dawca 1 »

Witam. Mimo że nie jestem już tylko ojcem córek to nadal zapraszam.
Awatar użytkownika
Dawca 1
Posty: 14
Rejestracja: 25 maja 2014, 19:24 - ndz

Re: Ojciec sześciu córek pomoże bezinteresownie. Szczecin

Post autor: Dawca 1 »

Małe uzupełnienie. Myślę że bardzo potrzebne bo wciąż dostaję dużo pytań. Piszę to bo szkoda potem pisać to po tysiąc razy.
Najczęstsze pytanie. Ile to kosztuje. Nie wezmę za to nawet złotówki. Wystarczy dziękuję i fotka dziecka raz do roku.
Metoda naturalna czy kubełkowa. Skłaniam się coraz bardziej do naturalnej jako skuteczniejszej ale wybór pozostawiam państwu.
Żądacie państwo ode mnie zdjęć moich lub moich dzieci. Nie wysyłam. Mogę ewentualnie pokazać osobiście. Tu nie ma dyskusji.
Badania. Z wszech miar słuszne żądanie. wyślę tylko muszę wiedzieć co was interesuje. Mogę też pokazać osobiście. Oczywiście mówimy o standardowych badaniach takich okresowych. Innych nie mam bo ja naprawdę nie choruję. Nie piję, nie palę i zdrowo się odżywiam plus sport. Co do hiv bo rozumiem że każdy ma obawy w dzisiejszych czasach to jako dawca krwi jestem pod tym kątem badany. Badań spermy nie posiadam. Bo i po co. Z mojej pomocy skorzystały cztery panie. Pierwsza za pomocą pudełka za pierwszym razem. Druga dopiero za trzecim po stosunku. Trzecia zachodzi regularnie po każdym stosunku. Niestety porania. Przyczyn nie znam ale problem leży po jej stronie. Zresztą teraz dopiero lekarze wykryli u niej jakąś wadę i leczą to. Czwarta metoda pudełkowa. Niestety nieudana. Dlaczego nie wiem bo kontakt się urwał. Tak więc jak widać u mnie jest wszystko w porządku.
Kontakt tylko na maila bo mam problem z pisaniem poprzez portal. Problem techniczny który leży po mojej stronie. Sprzęt.
To tak żeby administrator był wyrozumiały wobec tego że łamię jego zasady odnośnie wpisów.
Prośba żebyście państwo stosowali się do moich wskazówek i zaleceń zawartych w moim ogłoszeniu. To jest poważna decyzja i warto sobie to przeczytać nawet i trzy razy. Tak przynajmniej ja bym zrobił. I wtedy koniecznie po przemyśleniu i zrozumieniu proszę o wiadomość na maila.
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 21 lutego 2021, 12:33 - ndz przez Dawca 1, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Dawca 1
Posty: 14
Rejestracja: 25 maja 2014, 19:24 - ndz

Re: Ojciec sześciu córek pomoże bezinteresownie. Szczecin

Post autor: Dawca 1 »

Witam. Po kilku latach postanowiłem powrócić. Nadal jestem zdrowy i silny. To też o czymś świadczy. W dodatku moje dzieci mają więcej lat i widzę co z nich wyrosło. Myślę że to też ważne. Na dniach zrobię badania spermy.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post