Dziecko i partner razem

Ogłoszenia matrymonialne kobiet
aleksandra78

Dziecko i partner razem

Post autor: aleksandra78 » niedziela, 7 lipca 2019, 09:48

Ogłoszenie tylko dla dojrzałych fizycznie i mentalnie mężczyzn, wykształconych, na poziomie, z chęcią/pragnieniem posiadania dziecka, prawdziwych mężczyzn, odważnych życiowo, nie jakiś pomerdańców...I absolutnie nie dotyczy siejących na lewo i prawo, szastających swym nasieniem, to nie pola, to nie łąka, to moje życie.
41 w tym roku, ale tyle nie dają. 172 cm, podobno seksowna (zgadzam się), dla jednych piękna dla innych ładna, na pewno atrakcyjna, mająca to coś (chyba chcesz mieć ładne dziecko? ładnym żyje się łatwiej ;)). Włosy długie blond, oczy duże, niebieskie, spoko tyłek, nie płaski, piersi naturalne, ładne, na swoim miejscu, reszta też. Usta pełne, nie poprawiane (to nie takie oczywiste w dzisiejszych czasach :)). Mam brwi zamiast narysowanych kresek i podobno niezwykłe spojrzenie.
Jak to mówią: "wstydu nie ma" ;). Szczera, bezpośrednia, otwarta, komunikatywna, z poczuciem humoru, z bardzo rozwiniętą intuicją. A co najważniejsza, nie jakaś tam średnio mądra gąska.
...w życiu prywatnym chyba zbyt wybredna byłam, może nie miałam szczęścia w miłości, wybierałam partnerów z innych miast, ale zdarzało się, że kochałam i byłam kochana. Gdzieś tam po kolejnych doświadczeniach traciłam wiarę, większości absztyfikantów nie dopuszczając do siebie.
Inteligentna (dzieci powinny być mądre), wykształcona, z pasjami, na stanowisku, budująca swoją firmę, posiadająca stałą pracę, mieszkanie itd. Auta póki co nie, miesiąc temu jakiś młodzieniec wjechał we mnie i je skasował ;). W każdym razie radzę sobie w życiu. Nie trzeba mnie niańczyć chociaż silnym, męskim ramieniem nie pogardzę.
Nastał moment, że chcę podjąć decyzję o dziecku, nie czekam już na właściwego partnera. Jak ma się zjawić, to się zjawi w odpowiednim czasie a dziecko albo teraz albo...będę nieszczęśliwa. Zawsze chciałam najpierw mieć partnera, potem dziecko. Życie zweryfikowało plany. Jeśli chcesz kobietę na życie, z którą będziesz budował, Twoim priorytetem jest miłość i dziecko - to spróbujmy.
Pomyślałam sobie, że ten portal, to jakaś możliwość, jakaś szansa. Może tu i teraz znajdzie się mężczyzna, który nie posiada dzieci a chciałby mieć, przynajmniej jedno. I nie uznaje bzykania się nawet w komfortowych warunkach, w wielkim stylu, by spłodzić kolejne dziecko. Nie chcę, żeby to, które urodzę (a tak będzie na pewno) miało rodzeństwo w świecie. Więc...sprawdzę Cię. Skoro ma nam zależeć na wspólnym dziecku, to na bank nie jesteś pedofilem ani innym popaprańcem. I oczywiście zgodzisz się na in vitro (bo chodzi o dziecko, nie o seks, co nie oznacza, że nie lubię seksu, wręcz przeciwnie). Nie wykluczam relacji, w końcu zawsze chciałam mieć rodzinę. Zdziwisz się jakie ciasta piekę i jak gotuję...Poważnie! Tak, można połączyć seksapil, urodę, inteligencję i zaradność. Także Panowie - wersja dla odważnych. Reszta, szkoda naszego czasu. Oczywiście, że może być zero odzewu, wtedy i tak sobie poradzę. Jeszcze nic nie wymyśliłam w tej sprawie, ale to kwestia czasu :)
W wiadomości prywatnej - skomunikujmy się.
Sama przez wiele miesięcy szukałam w sobie gotowości by się tu zalogować (dla mnie to wieczność). Nie masz tu konta pisz proszę na maila alexandraslupsk@gmail.com
Potrafię się dzielić i chcę, żeby to dziecko miało tatę, który pokaże mu świat od męskiej strony. Nie opuszcza mnie myśl, że to będzie chłopiec...,,Daj" mi dziecko a ja dziecku dam Ciebie. Dla Ciebie też damy wiele...
Aleksandra

Richi1991

Re: Dziecko i partner razem

Post autor: Richi1991 » poniedziałek, 8 lipca 2019, 00:53

Witam skąd jesteś

aleksandra78

Post autor: aleksandra78 » środa, 10 lipca 2019, 13:35

Cześć. Ze Słupska

VeryCrazy

Post autor: VeryCrazy » poniedziałek, 15 lipca 2019, 21:57

Skoro ma nam zależeć na wspólnym dziecku, to na bank nie jesteś pedofilem ani innym popaprańcem. I oczywiście zgodzisz się na in vitro (bo chodzi o dziecko, nie o seks, co nie oznacza, że nie lubię seksu, wręcz przeciwnie).
Czyli moi rodzice są pedofilami i popaprańcami, bo zrobili mnie metodą naturalną bez jakiegoś in vitro.
O, tak samo moi dziadkowie.
Podejrzewam, że pradziadkowie też.

Od wielu pokoleń żyję w rodzinie popaprańców i nie zdawałem sobie z tego sprawy. :lol:
Na randki przychodzę z cegłą, sadzonką i bez prezerwatywy, aby kobiety wiedziały,
że mam poważne zamiary.

aleksandra78

Post autor: aleksandra78 » poniedziałek, 15 lipca 2019, 22:37

Proponuję kurs czytania że zrozumieniem 😊.
Chyba, że za wysokie progi...🙄

ODPOWIEDZ