Chciałabym założyć rodzinę - Lublin.

Ogłoszenia matrymonialne kobiet
maniek1615
Posty: 317
Rejestracja: 23 listopada 2015, 12:33 - pn

Re: Chciałabym założyć rodzinę - Lublin.

Post autor: maniek1615 »

witaj chetnie cie poznam mam 35l brunet piwne oczy jesli jestes zainteresowana odezwija sie
DARQ
Posty: 8
Rejestracja: 20 sierpnia 2016, 22:55 - sob

Re: Chciałabym założyć rodzinę - Lublin.

Post autor: DARQ »

hej odezwij sie na 511526588 :roll:
fotgraf0
Posty: 80
Rejestracja: 28 września 2016, 07:39 - śr

Re: Chciałabym założyć rodzinę - Lublin.

Post autor: fotgraf0 »

witaj, chętnie Cie poznam....zapraszam do kontaktu
ciepleciacho15
Posty: 119
Rejestracja: 26 stycznia 2015, 06:03 - pn

Re: Chciałabym założyć rodzinę - Lublin.

Post autor: ciepleciacho15 »

ObrazekObrazek
Witam. Jestem sprawdzonym dawcą spermy nasienia, zapłodnie kobietę. Pomogę zajść w ciążę Parom lub Paniom które chcą mieć dziecko i szukają anonimowego dawcy spermy nasienia do inseminacji zapłodnienia. Nie chce ingerować w życie dziecka zapłodnienie drogą naturalną. Mam 24lata 174cm 68kg jestem szczupły arh+ brunet kręcone włosy brązowe oczy, długie rzęsy, podobno męski głos, mówi sie że jestem męski, nie ważne czy masz 30 czy ponad 40lat, chętnie zapłodnię, będziemy próbować aż do skutku Byłem dawcą do tej pory tylko raz, pomogłem skutecznie 2lata temu 30letniej kobiecie, zdjęcie córki i moje są poniżej, prowadze zdrowy tryb życia nie pale, nie pije, jem warzywa owoce zdrowo sie odżywiam. Mam maturę. Ogłoszenie aktualne, jestem dyspozycyjny w Lublinie, Podobno mam miły charakter, ładne rysy twarzy, urok osobisty. Gwarantuje dyspozycyjność, anonimowość, higiene. Znam sie na komputerach. Telefon podany na w ogłoszeniu. Odpowiadam bardzo szybko. Pozdrawiam serdecznie Panie i Pary szukające dawcy spermy
pomocclublin@gmail.com
tel 572258167
pomocclublin@gmail.com
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post