Bardzo pragnę mieć dziecko

Ogłoszenia matrymonialne kobiet
Małgosia1986
Posty: 3
Rejestracja: 01 listopada 2016, 11:18 - wt

Bardzo pragnę mieć dziecko

Post autor: Małgosia1986 »

Witam Panów,

Mam na imię Małgosia i mam 31 lat. Jestem osobą samotną, gdyż najpierw chciałam ustabilizować swoje życie, a dopiero potem związać się z kimś na stałe (tak na poważnie), krótkie związki oczywiście były ale nie za bardzo mnie to satysfakcjonuje. Niestety do tej pory nie poznałam nikogo z kim warto by było założyć rodzinę. Znajomi ciągle mi powtarzają, że by kogoś fajnego poznać trzeba chodzić na imprezy, spotykać się z ludźmi, ale ja niestety nie do końca mam duszę imprezowiczki. Moimi ulubionymi zajęciami w chwilach wolnych jest ciekawa książka, spacer z psem lub dobry film.
Jeśli chodzi o mnie to jestem wysoką 31-letnią brunetką, posiadam wyższe wykształcenie, mieszkam w Szczecinie.
Bardzo pragnę stworzyć z kimś rodzinę i mieć upragnione dziecko, jeżeli myślisz tylko o dziecku i wspólnym wychowywaniu to również w porządku.
Wszystko w tym poście napisałam szczerze, poważnie i pokładam w nim swoje nadzieje, więc jeśli ktoś ma ochotę się wygłupiać, robić sobie głupie żarty, dowcipy albo ma złe intencje to proszę do mnie nie pisać - będę wdzięczna za uszanowanie tej prośby.
Niestety nie wiem co mogłabym jeszcze o sobie napisać, jeżeli Cię nie odstraszyłam to napisz, odpowiem również na każde pytanie.

Pozdrawiam,
Małgosia
pol1
Posty: 17
Rejestracja: 29 kwietnia 2017, 16:17 - sob

Re: Bardzo pragnę mieć dziecko

Post autor: pol1 »

Witam mam 27 lat , jestem spokojnym, miłym chłopakiem, również nie przepadam za imprezami i lubię książkę, też chciałbym założyć rodzinę
Weinmannp
Posty: 9
Rejestracja: 21 stycznia 2014, 21:15 - wt

Re: Bardzo pragnę mieć dziecko

Post autor: Weinmannp »

Dziendobr
Mam na imie Piotr. Chetnie porozmawialbym bym z toba. Nasze dziecko mialo by wspaniale zycie.
Pochodze z USA I jestem dobrze finansowo ustawiony i chcialem zawsze dac moim dzieciom tego czego ja nigdy nie mialem. Prosze o kontak. Weinmannp@gmail.com
iksik
Posty: 1
Rejestracja: 05 maja 2017, 13:27 - pt

Re: Bardzo pragnę mieć dziecko

Post autor: iksik »

Witaj Malgosiu . Jestem ze Szczecina i jestem oczywiscia za jak w Twoim opisie . Czekam na twoj kontakt i wiadomosc na priv. Pozdrawiam iksik17@wp.pl
maniek1615
Posty: 317
Rejestracja: 23 listopada 2015, 12:33 - pn

Re: Bardzo pragnę mieć dziecko

Post autor: maniek1615 »

witaj chetnie cie poznam jesli jestes zainteresowana milego dnia ,mam 36l brunet piwne oczy 172-70kg jesli jestes zainteresowana odezwij sie
Honey777
Posty: 8
Rejestracja: 15 sierpnia 2017, 23:33 - wt

Re: Bardzo pragnę mieć dziecko

Post autor: Honey777 »

Wykształcenie wyższe, zadbany, mega przystojny, 184 cm, brunet, oczka niebieskie, wysportowany, zdrowy, dobra praca, bez nałogów, 37 lat. Pozdrawiam!!!
mezczyzna
Posty: 9
Rejestracja: 08 września 2017, 00:21 - pt

Bardzo pragnę mieć dziecko

Post autor: mezczyzna »

Witaj,
Jesli ogloszenie jest aktualne to odezwij sie do mnie. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Pablo777xxx
Posty: 61
Rejestracja: 01 grudnia 2017, 21:22 - pt

Re: Bardzo pragnę mieć dziecko

Post autor: Pablo777xxx »

Jestem chętny, to mój email: pablo777xxx@o2.pl
Dawid112
Posty: 1
Rejestracja: 08 stycznia 2018, 19:50 - pn

Re: Bardzo pragnę mieć dziecko

Post autor: Dawid112 »

hej Mam na imię Dawid chciałbyn założyć rodzine na poważnie jak coś to dzwoń 669868718
Mateo0707
Posty: 1
Rejestracja: 17 lutego 2018, 08:53 - sob

Re: Bardzo pragnę mieć dziecko

Post autor: Mateo0707 »

Witaj jestem z Kielc jestem zainteresowany tym co napisałaś też chciał bym zostać ojcem napisz priv Mateusz. matek1234567@o2.pl
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post