Bardzo pragnę mieć dziecko

Ogłoszenia matrymonialne kobiet
Noe1978
Posty: 53
Rejestracja: 25 marca 2020, 14:55 - śr
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Bardzo pragnę mieć dziecko

Post autor: Noe1978 »

Witam Mam 41 lat Mieszkam w Rzeszowie prowadzę własną działalność i Jestem przystojnym facetem bez nałogów nie mam dzieci Jestem zdrowy lubię podróżować lubię gotować jeśli byś chciała mnie poznać to możemy się spotkać porozmawiać i uzgodnić zasady jestem konkretnym facetem 41 lat Grupa krwi Arha minus Oon5578@gmail.com
Zapłodnię panią bez interesownie bez wchodzenia sobie życie jeśli jesteś zainteresowana to odpisz marek 41 Rzeszów
timek123
Posty: 25
Rejestracja: 25 grudnia 2021, 09:08 - sob

Re: Bardzo pragnę mieć dziecko

Post autor: timek123 »

Witam jestem zainteresowany poznaniem samotnej Pani z dzieckiem której jest ciężko która czuje się Samotną brak jej miłości ciepła zrozumienia która chce pokochać i czuć się kochana.Jestem zainteresowany Poważnym związkiem na stałe przelotne romanse czy też sam sponsoring mnie nie interesuje.Jezeli w jakimś stopniu wstępnie ci odpowiadam proszę odezwij się czekam na odpowiedź poznam też Samotną Panią ciężarną wspólnie stwórzmy rodzinę wspólnie dążmy do celu poważne Panie i zdecydowane proszę o kontakt nie przywiązuje też większej uwagi do wyglądu liczy się serce
Tadeusz
Posty: 6
Rejestracja: 07 marca 2022, 15:52 - pn

Re: Bardzo pragnę mieć dziecko

Post autor: Tadeusz »

Wszystko ładnie napisałaś. Poważnie podchodzić do życia . Też bym chciał założyć rodzinę mieć dzieci . Pochodzę z Podkarpacia mam 33 lata .Jeśli masz poważne podejście to napisz do Mnie tadziu1988@o2.pl
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post