Do stałego związku - cała Polska

Ogłoszenia matrymonialne kobiet
irkk
Posty: 2
Rejestracja: 12 sierpnia 2017, 01:07 - sob

Do stałego związku - cała Polska

Post autor: irkk »

Mam 38 lat i poszukuję mężczyzny, który pragnie założyć rodzinę (najchętniej małżeństwo - jestem panną) i mieć własne dzieci. Obecnie mieszkam w Poznaniu, bliski jest mi też Gdańsk, ale Pan może być z innego miasta, mogę się przeprowadzić.

Jestem dobrego zdrowia, mam kondycję fizyczną, cierpliwość i spokojne usposobienie. Wykształcona i inteligentna, ateistka, nie palę i nie piję alkoholu, interesuję się m.in. pedagogiką i psychologią dziecięcą - aktywne wychowywanie i kreatywny rozwój dziecka to moja pasja. Jestem zwolenniczką rodzicielstwa bliskości, karmienia piersią, zdrowego trybu życia (bez cukru, chemii i TV), wychowywania bez kar i nagród oraz edukacji domowej.

Szukam mężczyzny, który podziela (lub chce podzielać) moje poglądy dotyczące wychowywania dzieci. Stosuję je w praktyce - wychowuję już małą córeczkę.

Wiek, wygląd, itp. bez znaczenia, oczekuję jednak stabilnej sytuacji finansowej, aby zaspokoić materialne potrzeby dziecka. Jestem hetero, ale dopuszczam możliwość "białego małżeństwa". Zainteresowanych Panów zapraszam do kontaktu na PW.
Ostatnio zmieniony 09 września 2017, 23:43 - sob przez irkk, łącznie zmieniany 3 razy.
Honey777
Posty: 8
Rejestracja: 15 sierpnia 2017, 23:33 - wt

Re: Do stałego związku - cała Polska

Post autor: Honey777 »

Wykształcenie wyższe, zadbany, mega przystojny, 184 cm, brunet, oczka niebieskie, wysportowany, zdrowy, dobra praca, bez nałogów, 37 lat. Pozdrawiam!!!
irkk
Posty: 2
Rejestracja: 12 sierpnia 2017, 01:07 - sob

Re: Do stałego związku - cała Polska

Post autor: irkk »

Aktualne
Kocyk41
Posty: 7
Rejestracja: 16 kwietnia 2016, 21:46 - sob

Re: Do stałego związku - cała Polska

Post autor: Kocyk41 »

Hej
Zapraszam do Siedlec :-)
Porozmawiamy na początek?
kocyk154@wp.pl
Pozdrawiam
J
DawcaKefiru
Posty: 3
Rejestracja: 19 września 2017, 20:40 - wt

Re: Do stałego związku - cała Polska

Post autor: DawcaKefiru »

Jak można nie karać dziecka, klaps czy piętnaście zawsze pomaga, pozdrawiam.
pauzanias
Posty: 9
Rejestracja: 16 września 2017, 01:05 - sob

Re: Do stałego związku - cała Polska

Post autor: pauzanias »

Witaj,
napisałem Ci prywatną wiadomość.
Pozdrawiam,
G.
admin
Site Admin
Posty: 1682
Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 09:42 - ndz
Lokalizacja: net
Kontakt:

Re: Do stałego związku - cała Polska

Post autor: admin »

Aktualne?
Podpis:
W temacie ogłoszenia napisz, gdzie mieszkasz i swój wiek. Przeczytaj; regulamin.htm
E-maile z tego forum mogą być we folderze; Spam :!: Kontaktować można się poprzez Prywatną Wiadomość.
Reklama: https://cukrzycaforum.pl - https://mojelinki.pl - https://praca.cc Zapraszam!
timek123
Posty: 25
Rejestracja: 25 grudnia 2021, 09:08 - sob

Re: Do stałego związku - cała Polska

Post autor: timek123 »

Witam jestem zainteresowany poznaniem samotnej Pani z dzieckiem której jest ciężko która czuje się Samotną brak jej miłości ciepła zrozumienia która chce pokochać i czuć się kochana.Jestem zainteresowany Poważnym związkiem na stałe przelotne romanse czy też sam sponsoring mnie nie interesuje.Jezeli w jakimś stopniu wstępnie ci odpowiadam proszę odezwij się czekam na odpowiedź poznam też Samotną Panią ciężarną wspólnie stwórzmy rodzinę wspólnie dążmy do celu poważne Panie i zdecydowane proszę o kontakt nie przywiązuje też większej uwagi do wyglądu liczy się serce
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post