szukam taty dla maluszka :)

Ogłoszenia matrymonialne kobiet
rafew789
Posty: 4
Rejestracja: 11 lipca 2017, 21:09 - wt

szukam taty dla maluszka :)

Post autor: rafew789 »

Cześć, szukam dobrego i "ogarniętego" (może to niezbyt eleganckie określenie ale trafnie oddaje istotę sprawy:)) mężczyzny który tak jak ja marzy o dziecku :) Jestem spełnioną zawodowo (wykształcenie wyższe medyczne), stabilną emocjonalnie, wysportowaną, ponoć atrakcyjną, pozytywną, wesołą i zdrową z dobrymi genami (;) 40 latką. Jestem przebadana - nic nie stoi na przeszkodzie abym zasżła w ciążę. Nie mam dzieci ani innych zobowiązań i marzę o daniu miłości maleństwu. Jestem zwolenniczką tradycyjnych wartości.
Nie potrafię skorzystać z banku nasienia bo zwyczajnie chce móc spojrzeć kiedyś dziecku w oczy i z radością mówić o jego Tacie.
Jesli jesteś zdrowym, inteligentym mężczyzną który też chciałby mieć dziecko, i móc choć w części być dla niego Tatą - zapraszam do kontaktu. Nie oczekuje związku, ale tez nie wykluczam bycia razem, z małżeństwem włącznie. Prosze tylko o powazne oferty.
Moj email rafew789@gmail.com
Ostatnio zmieniony 10 października 2017, 14:23 - wt przez rafew789, łącznie zmieniany 1 raz.
michaldoms
Posty: 2
Rejestracja: 26 kwietnia 2017, 19:08 - śr

Re: szukam taty dla maluszka :)

Post autor: michaldoms »

Cześć
Jestem zainteresowany Twoja osoba. Mam 39 lat jestem wykształconym zdrowym kulturalnym facetem i myślę że że służba zdrowia chciałbym mieć bliskie kontakty :) odezwij się porozmawiamy
Pozdrawiam
rafew789
Posty: 4
Rejestracja: 11 lipca 2017, 21:09 - wt

Re: szukam taty dla maluszka :)

Post autor: rafew789 »

Cześć, ha ha :) Mozesz napisać bezpośrednio na email? rafew789@gmail.com
Nie ma zdrowych...są niezdiagnozowani:)
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post