Spontaniczna Przygoda?

Ogłoszenia matrymonialne kobiet
Nora
Posty: 1
Rejestracja: 28 maja 2018, 12:12 - pn

Spontaniczna Przygoda?

Post autor: Nora »

Moje ogłoszenie jest dość nietypowe, proszę odpisz, jeżeli jesteś wstanie tego dokonać i myślisz poważnie o dziecku,
Jeśli chciałbyś trochę pobyć razem poznać się, masz elastyczne godziny pracy, a dodatkowo jesteś wstanie również pomóc i mnie, to byłoby wspaniale.

Proponuję wyjazd w tym tygodniu do jednego z azjatyckich krajów... muszę się tam dostać z pewnych powodów, o których napiszę w prive, niestety z racji krótkiego okresu czasu nie mam pieniędzy na bilet, dlatego prośba, abyś również bilet zakupił i dla mnie... Jestem uczciwa, więc przysięgam, że oddałabym Tobie te pieniądze... w zamian za pomoc oferuje dobrą zabawę, mile spędzony niezapomniany czas... a przy okazji poznamy się i będziemy mogli popróbować stworzyć Nasze maleństwo :)

Pomijając tą sytuacje szukam kogoś, kto chce tak jak ja mieć już dziecko, a niestety życie potoczyło się jak potoczyło...
jestem wysoka, puszysta, z poczuciem humoru, nie będziesz na pewno się przy mnie nudził :)Wspólne wychowanie, a może też coś więcej czemu nie spróbujmy :)
Pawcio
Posty: 8
Rejestracja: 12 stycznia 2018, 18:02 - pt

Re: Spontaniczna Przygoda?

Post autor: Pawcio »

Czesc jesli nadal aktualne to napisz na private
Zygmunt46
Posty: 311
Rejestracja: 09 lutego 2019, 23:30 - sob

Re: Spontaniczna Przygoda?

Post autor: Zygmunt46 »

Czy aktualne?
ODPOWIEDZ