Ty, ja i Szkrab :) - Warszawa

:arrow: np. Warszawa i Radom
Elianna
Posty: 3
Rejestracja: 13 kwietnia 2017, 10:35 - czw
Lokalizacja: Warszawa

Ty, ja i Szkrab :) - Warszawa

Post autor: Elianna »

Witam,
Mam 35 lata, mieszkam i pracuję w Warszawie. Poszukuję mężczyzny, który tak jak ja chciałby zostać rodzicem i cieszyć się wychowywaniem dziecka lub dzieci:). Kocham dzieci i jest ich trochę wokół mnie ale bardzo chciałabym mieć swoje własne. Spędzam z dziećmi trochę czasu i wiem, że to prawdziwe szczęście. Chciałabym im stworzyć z partnerem fajną rodzinę, dlatego ważne dla mnie będzie, żeby przyszły Tata nie tylko był dobrym Tatą ale, żebyśmy oboje się umieli porozumieć i darzyć sobie wzajemną sympatią i szacunkiem. Nie wykluczam formalnego związku, choć to nie jest warunek. Wszystko zależeć będzie od obydwu stron. Chciałabym, żebyś był obecny w życiu dziecka, żeby cieszyło się z posiadania obojga rodziców:).
Jeśli chciałbyś zostać Tatą i zapewnić dziecku/dzieciom razem ze mną dobre życie, to proszę pisz na PW.
jacek0706
Posty: 14
Rejestracja: 06 czerwca 2018, 14:37 - śr

Re: Ty, ja i Szkrab :) - Warszawa

Post autor: jacek0706 »

Odezwij sie do mnie jacek0706@wp.pl
slawus75
Posty: 6
Rejestracja: 14 października 2017, 07:49 - sob

Re: Ty, ja i Szkrab :) - Warszawa

Post autor: slawus75 »

Witaj,
czy Twój anons jest jeszcze aktualny?
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 18 stycznia 2019, 17:33 - pt przez slawus75, łącznie zmieniany 1 raz.
Elianna
Posty: 3
Rejestracja: 13 kwietnia 2017, 10:35 - czw
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ty, ja i Szkrab :) - Warszawa

Post autor: Elianna »

Chyba już kiedyś pisaliśmy ze sobą...
Arco1989
Posty: 3
Rejestracja: 31 października 2018, 12:04 - śr

Re: Ty, ja i Szkrab :) - Warszawa

Post autor: Arco1989 »

Daj mi szansę poznania Ciebie bliżej napisz do mnie na numer 506280547 pozdrawiam serdecznie Marcin
David 1983
Posty: 20
Rejestracja: 18 stycznia 2019, 12:49 - pt

Re: Ty, ja i Szkrab :) - Warszawa

Post autor: David 1983 »

warszawa 500-826-888
Kamileon
Posty: 4
Rejestracja: 15 marca 2020, 16:24 - ndz

Re: Ty, ja i Szkrab :) - Warszawa

Post autor: Kamileon »

Witam. Jestem wysokim postawnym mezczyzna, 189 cm. Logistyk z wykształcenia, zajmuje się łańcuchem dostaw a dodatkowo tez szkole młodzież w piłkę nożną. Lubię aktywnie spędzać czas. Szukam kobiety z ktora bede mogl opierac znajomość na szczerości zaufaniu i szacunku. Jestem zainteresowany Twoim ogłoszeniem jeżeli i Ty wyrażasz taka aprobatę żeby sie spotkac i poznac blizej to zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam. Kamil
Falekg36
Posty: 3
Rejestracja: 22 maja 2020, 16:05 - pt

Re: Ty, ja i Szkrab :) - Warszawa

Post autor: Falekg36 »

Cześć mógł bym Cię poznać mam na imię Radek mam 36l
5Tomasz5
Posty: 54
Rejestracja: 28 marca 2020, 17:55 - sob

Re: Ty, ja i Szkrab :) - Warszawa

Post autor: 5Tomasz5 »

Cześć,jeszcze szukasz?
Dragon
Posty: 12
Rejestracja: 03 lutego 2021, 16:48 - śr

Re: Ty, ja i Szkrab :) - Warszawa

Post autor: Dragon »

Witaj.Mam 39 lat 181 cm wzrostu zadbany brunet z Warszawy.Chciałbym zostać ojcem lecz Kobiety,które poznaje są puste,szukają zabawy,chcą wyłudzić pare złotych itd.
Lata lecą i odpowiada mi nawet kontakt od wielkiego dzwona jeśli tego będziesz sobie życzyła choć nie ukrywam,że chciałbym uczestniczyć w waszym życiu jak prawdziwy ojciec dziecka.
Jeśli jesteś zainteresowana to czekam na odp i podaje bezpośredniego @ żeby się tutaj nie mijać...Piotr
Pioter2003@wp.pl
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post