Chciałabym się zakochać w mężczyźnie z którym moglibyśmy mieć piękne i szczęśliwe dzieci :)

Ogłoszenia matrymonialne kobiet
Maya123
Posty: 6
Rejestracja: 25 października 2018, 22:12 - czw
Lokalizacja: Warszawa

Chciałabym się zakochać w mężczyźnie z którym moglibyśmy mieć piękne i szczęśliwe dzieci :)

Post autor: Maya123 »

Mam na imię Ania :) lat 34,chociaż podobno wyglądam na 27 :)
Zupełnie nie wim jak to zleciało.
Zostanie mamą było moim największym marzeniem od kad pamietam.
Zycie jednak potoczyło się inaczej :( żałuje.
Wierze natomiast ze na szczescie nigdy za późno.
Szukam chłopaka/ mężczyzny w którym mogłabym się zakochać ze wzajemnością. Mieszkam w Warszawie. Wykształcenie wyższe,medyczne.:)
Całe zycie duzo pracowałam i się uczyłam, bardzo bym chciała by największym priorytetem była szczesliwa rodzina. Wierze, ze taką wlasnie mogłabym stworzyć z osoba która marzy o tym tak samo jak ja :)
Żeby święta były pełne gwaru szczęśliwych dzieci, oraz by miały dom, w którym czuja się szczęśliwe i radosne. A my dom, do którego zawsze chcemy wracac.
Szukam osoby poważnej, dobre, mądrej i pięknej mam nadzieje, nie tylko zewnętrznie. Chociaż to tez jest wazne, by ktoś nam się podobał.
Jeśli chodzi o mnie. Szatynka, dość wysoka, bo 173 cm, ładna :)
Oczy zielone.
Jestem otwarta na pozytywne zmiany :)
Zapraszam do kontaktu panów :)
Stiffu
Posty: 16
Rejestracja: 12 października 2018, 23:38 - pt

Re: Chciałabym się zakochać w mężczyźnie z którym moglibyśmy mieć piękne i szczęśliwe dzieci :)

Post autor: Stiffu »

Witam. Jeśli to ogłoszenie dalej aktualne odezwij się na priv
Postępuj słusznie a nie zrobisz nic źle.
slawek1982a
Posty: 16
Rejestracja: 12 marca 2018, 17:30 - pn

Re: Chciałabym się zakochać w mężczyźnie z którym moglibyśmy mieć piękne i szczęśliwe dzieci :)

Post autor: slawek1982a »

Witam jeśli nadal szukasz napisz slawek1982a@wp.pl
Michal-kola
Posty: 11
Rejestracja: 17 października 2018, 09:44 - śr
Lokalizacja: Wałbrzych

Szczęśliwa rodzinka ;)

Post autor: Michal-kola »

Mam 25 lat 176cm wzrostu przystojny brunet (kruczo czarne włosy ) . Jestem ładnym młodym chłopakiem jak nie przeszkadza ci ze jestem młodszy to możemy spróbować . Chciałbym wkoncu założyć rodzine mieć 2 dzieci chlopaka i dziewczynkę czyli parke :) kto wie jak będzie się układało to można powiększyć rodzine . Tylko chciałbym wiedzieć ze jesteś ze mną do końca . Nie wiem czy jestem przystojny bo nie uważam się za takiego ale mam dość naciskających na mnie dziewczyn i mężatek żeby się bzykac.Chce stworzyć rodzine na wzajemnym zaufaniu, szacunku i akceptacji.Jak jesteś ładna to pewnie będą ładne i mądre dzieci. Chciałbym żeby mija kobieta bezgranicznie mi ufała i była se mną do końca .( mam dość skoków w bok całe życie byłem wykorzystywany przez kobiety zazwyczaj mężatki , chodziło im tylko o sex a później zostawałem sam jak palec a one wracały do rodziny), nie chciałbym takiej żony ani kobiety .Chcialbym mieć rodzine a przedewszystkim ładna mądra żonę która zawsze będzie pamietała o rodzinie i nie da się uwieść innemu . Chciałbym jej ufać bezgranicznie i żyć w spokoju w niedużym mieszkaniu chyba.
Michal-kola
Posty: 11
Rejestracja: 17 października 2018, 09:44 - śr
Lokalizacja: Wałbrzych

Rodzina ?

Post autor: Michal-kola »

Jak byś chciała spróbować albo przynajmniej wymienić się zdjeciami to mój nr 575 728 805 napisz SMS jak masz ochote porozmawiac albo spróbować coś stworzyć napisz do mnie .... tylko nie rób sobie ze mnie żartów . Jestem gotowy się zaręczyć albo wziac ślub ale chętnie poznał bym twoje zdanie na temat rodziny. No i czy nie przeszkadza ci ze jestem 8lat młodszy , żebyś była pewna z kim się wiązesz . Z młodszym od siebie który chce parke ładnych dzieci chłopca i dziewczynkę ale nie ukrywam ze chciałbym troje . Tylko jak wyglada to z twojej strony czy chcesz tego. Ja zostanę z tobą na zawsze tylko urodzisz mi 3 :) rok po roku bym chciał .
Maya123
Posty: 6
Rejestracja: 25 października 2018, 22:12 - czw
Lokalizacja: Warszawa

Re: Chciałabym się zakochać w mężczyźnie z którym moglibyśmy mieć piękne i szczęśliwe dzieci :)

Post autor: Maya123 »

Troszke tak jak inkubator, cytuje:ja zostanę z tobą na zawsze jak urodzisz mi 3 rok po roku...
prettyfly
Posty: 7
Rejestracja: 22 listopada 2017, 23:01 - śr

Re: Chciałabym się zakochać w mężczyźnie z którym moglibyśmy mieć piękne i szczęśliwe dzieci :)

Post autor: prettyfly »

1
Ostatnio zmieniony 29 września 2022, 13:58 - czw przez prettyfly, łącznie zmieniany 1 raz.
slawek1982a
Posty: 16
Rejestracja: 12 marca 2018, 17:30 - pn

Re: Chciałabym się zakochać w mężczyźnie z którym moglibyśmy mieć piękne i szczęśliwe dzieci :)

Post autor: slawek1982a »

Szukasz jeszcze zapraszam do kontaktu slawek1982a@wp.plr
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post