Szukam Meżczyzny

Ogłoszenia matrymonialne kobiet
Sylwiapapuska
Posty: 2
Rejestracja: 17 stycznia 2019, 20:48 - czw

Szukam Meżczyzny

Post autor: Sylwiapapuska »

Witam,
Forum znalazłam przypadkiem, ale ponieważ bardzo pragnę założyć rodzinę , postanowiłam się tu zalogować. Może to będzie dobry sposób :).

Mieszkam na Dolnym Śląsku , mam 31 lat. Mam juz dziecko z wcześniejszego związku, i moim zdaniem dziecko powinno mieć oboje rodziców. Zatem bardzo chciałabym znaleźć partnera, z którym nie tylko będziemy jeszcze mieć dzieci(bo to tylko kwestia zapłodnienia), ale razem je wychowamy, będziemy się o nie troszczyć (o siebie wzajemnie również) i damy im miłość, bezpieczeństwo i wszystko co tylko będzie im potrzebne.

Coś więcej o mnie... Mam niebieskie oczy, szatynka,167 cm wzrostu, puszysta (walczę z tym). Jak pokocham, to jestem w stanie dla tej osoby zrobić wiele, jestem wrażliwa, jak trzeba zachowuję zimną krew, jestem opiekuńcza, kocham zwierzęta . Na początku poznawania bywam nieśmiała, bywam zdystansowana, ale jak już kogoś poznaję to się otwieram coraz bardziej. ;)

Szukam mężczyzny wrażliwego, ciepłego, spokojnego. Gotowego na założenie rodziny, na nieprzespane noce :D, na pieluchy.

Pozdrawiam

Proszę o kontakt
E mail - - - - > sylwiapapuska@wp.pl
Gryzak
Posty: 6
Rejestracja: 17 lutego 2019, 12:18 - ndz

Re: Szukam Meżczyzny

Post autor: Gryzak »

Jeśli nadal aktualne mam 22 lata więcej prywatnie
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post