Atrakcyjna w ciąży założy rodzinę

Ogłoszenia matrymonialne kobiet
Milka1234
Posty: 1
Rejestracja: 13 sierpnia 2019, 18:20 - wt

Atrakcyjna w ciąży założy rodzinę

Post autor: Milka1234 »

Hej
Mam 31 lat, atrakcyjna brunetka długie włosy, 165cm wzrostu, od 10 lat starałam sie o dziecko, udalo sie dopiero po in vitro. Moje relacje z mężem całkowicie wygasły przez ten czas, poprzez odwieczne kryzysy biorąc pod uwagę iż sam posiada 2ke dzieci z poprzedniego małżeństwa z czym ja nie mogłam sobie poradzić. Wiele lat mnie obwiniał, iż przez problemy z jajowodami nie moge dac mu dziecka naturalnie. Po 3ch probach in vitro się udało lecz nie przetrwaliśmy tej próby psychicznie. Nie odczuwałam od niego zaangażowania zainteresowania czy pociechy z ciąży. W ostateczności mnie zostawil z brzuchem skupiając się na dzieciach z poprzedniego małżeństwa zaś całkowicie zlewając to w brzuchu. W danej chwili jestem w 5 miesiącu ciąży. Szukam mężczyzny, który zechciałby stworzyć ze mną prawdziwą rodzinę. Dał mnie i dziecku ciepło. Który zechciałby przechodzić ze mną reszte ciąży, dotykać brzucha gdy dziecko kopie ciesząc się razem ze mną. Który tak bardzo chce mieć dzieci ażeby potrafił zaakceptowac fakt że kto inny jest "dawcą" bo tak " go" nazywam. Pragnę stworzenia rodziny o której zawsze marzyłam i nie chce aby te marzenia legły w gruzach. Czuje się bardzo samotna i opuszczona a chciałabym wstawać z uśmiechem na twarzy. Chciałabym aby dzidzia miała pełną rodzinę nie chce go krzywdzić na wejściu w ten ponury świat. Nie wykluczam kolejnych dzieci wręcz bardzo chcę.
Richi1991
Posty: 242
Rejestracja: 15 sierpnia 2018, 11:26 - śr

Re: Atrakcyjna w ciąży założy rodzinę

Post autor: Richi1991 »

Witam skąd jesteś
Pan45
Posty: 1
Rejestracja: 22 lipca 2019, 13:39 - pn

Re: Atrakcyjna w ciąży założy rodzinę

Post autor: Pan45 »

Witam☺ogloszenie -aktualne?☺
Ryszardlwieserce
Posty: 1
Rejestracja: 03 marca 2019, 20:06 - ndz

Re: Atrakcyjna w ciąży założy rodzinę

Post autor: Ryszardlwieserce »

witaj.....Przeczytałem Twój anons i musze przyznać, ze to co napisałaś o ciąży i o tym jak dzidziuś powinien wraz z Tobą ten okres cudowny przeżywać jest absolutną prawdą....to wspaniałe móc tulic do siebie Kobietę z brzuszkiem...móc całować brzuszek ...mówić do Niego..całować stopki i rączki gdy dzidzia wierci się itd itd.... to marzenie również i moje....jestem dojrzałym 180cm 85 kg szpakowatym mężczyzną samotnie wychowujacym 8 letnią córkę....mamy wspaniały dom itd itd....ale brakuje rodziny...Kobiety żony .Mieszkamy w Bydgoszczy .Jeśli zechcesz odpisać będę rad z odpowiedzi...
pozdrawiam Ryszard
Uszaty123456789
Posty: 38
Rejestracja: 28 lutego 2019, 08:11 - czw

Re: Atrakcyjna w ciąży założy rodzinę

Post autor: Uszaty123456789 »

Witam serdecznie jeżeli aktualne ogłoszenie muj numer telefonu 505013716 odezwij się do mnie poznajmy się bliżej jestem odpowiedzialny facet
tomasz2692
Posty: 19
Rejestracja: 09 października 2018, 20:24 - wt

Re: Atrakcyjna w ciąży założy rodzinę

Post autor: tomasz2692 »

Witaj. Mam 28 lat. Jeśli ogłoszenie jest aktualne to bardzo chętnie chciałbym Cię bliżej poznać.
533882654 lub tomek19921@op.pl.
Pozdrawiam.
Bartek22
Posty: 9
Rejestracja: 02 lutego 2019, 17:15 - sob

Re: Atrakcyjna w ciąży założy rodzinę

Post autor: Bartek22 »

Hey, zaintersowalo mi twoje ogloszenie. Ja chce miec dziecko. Ale bede szczesliwy jak bede mia piękne kobiete u swego boku. Mam swoj dom i pracę. Jak jestest zainterswona to odpisz.
Renault Grand
Posty: 28
Rejestracja: 16 sierpnia 2019, 22:20 - pt

Re: Atrakcyjna w ciąży założy rodzinę

Post autor: Renault Grand »

Aktualne
nowytata
Posty: 18
Rejestracja: 16 października 2018, 15:24 - wt

Re: Atrakcyjna w ciąży założy rodzinę

Post autor: nowytata »

Pięknie napisałaś o tym wszystkim, też jestem po takich przejściach, in vitro, obciążenie psychiczne, napisz tatama34@onet.pl
Max24
Posty: 29
Rejestracja: 07 maja 2019, 18:34 - wt

Re: Atrakcyjna w ciąży założy rodzinę

Post autor: Max24 »

Cześć. Z chęcią zaopiekuję się Tobą i Twoim dzieckiem. Jestem świeżo po rozwodzie z kobietą, która najpierw mówiła, że chce dzieci a potem ich nie chce mieć... Jeżeli jesteś zainteresowana odezwij się na priv.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post