Stworzmy razem rodzine

Ogłoszenia matrymonialne kobiet
MamMarzenie
Posty: 1
Rejestracja: 02 czerwca 2019, 17:09 - ndz
Lokalizacja: Radom

Stworzmy razem rodzine

Post autor: MamMarzenie »

..
Ostatnio zmieniony 21 marca 2020, 21:29 - sob przez MamMarzenie, łącznie zmieniany 2 razy.
tomasz2615
Posty: 21
Rejestracja: 23 września 2019, 22:02 - pn

Re: Stworzmy razem rodzine

Post autor: tomasz2615 »

ej. Mam 27 lat, szczupły, wysoki 177cm wzrostu, brunet o niebieskich oczach. Jeśli twóje ogłoszenie jest nadal aktualne to bardzo chętnie Cię poznam.
Zostawiam swój numer telefonu i email 533882654 lub tomek19921@op.pl.
Pozdrawiam
Damian131
Posty: 46
Rejestracja: 07 listopada 2019, 18:22 - czw
Lokalizacja: Świętokrzyskie

Re: Stworzmy razem rodzine

Post autor: Damian131 »

Witaj mam 30 lat i 184 cm wzrostu .Niebieskie oczy ,nie pale ,nie pije, pracuje.
Chciał bym mieć dzieci ,rodzine.Zalezy mi na stałym związku ,nie szukam przygód.Gdybysmy mieli dziecko A by nam nie wyszło to chciałbym mieć możliwość nieograniczonego kontaktu z dzieckiem. Mieszkam w okolicy Opatowa.Mój email damian345@interia.pl
timek123
Posty: 25
Rejestracja: 25 grudnia 2021, 09:08 - sob

Re: Stworzmy razem rodzine

Post autor: timek123 »

Witam jestem zainteresowany poznaniem samotnej Pani z dzieckiem której jest ciężko która czuje się Samotną brak jej miłości ciepła zrozumienia która chce pokochać i czuć się kochana.Jestem zainteresowany Poważnym związkiem na stałe przelotne romanse czy też sam sponsoring mnie nie interesuje.Jezeli w jakimś stopniu wstępnie ci odpowiadam proszę odezwij się czekam na odpowiedź poznam też Samotną Panią ciężarną wspólnie stwórzmy rodzinę wspólnie dążmy do celu poważne Panie i zdecydowane proszę o kontakt nie przywiązuje też większej uwagi do wyglądu liczy się serce
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post