Stworzę biały związek i rodzinę

:arrow: Biały związek to związek bez sexu. Ogłoszenia matrymonialne :P
Happylife

Stworzę biały związek i rodzinę

Post autor: Happylife » sobota, 31 sierpnia 2019, 12:45

Witam wszystkich!
Zacznę od tego, że zawsze chciałem mieć kochająca się rodzinę. Rodzinę, dla której zrobię wszystko i która będzie dla siebie wzajemnym wsparciem w dobrych i złych chwilach. Od pewnego czasu coraz bardziej odczuwam potrzebę bycia tatą - najlepszym na świecie tatą, z którym dziecko chce przebywać, i któremu nie boi się nic powiedzieć. Tatą, który pokaże świat i nauczy życia. To moje wielkie marzenie.
Sytuacja wygląda jednak tak, że mam skłonności homo, z którymi co prawda nauczyłem się żyć, ale które – jakby nie patrzeć – w pewien sposób krzyżują moje plany założenia rodziny. Stąd moje ogłoszenie…
Szukam kobiety, który chciałaby stworzyć białe małżeństwo oparte na przyjaźni. Chciałbym relacji zbudowanej na wzajemnym wsparciu, zaufaniu i wspólnym kroczeniu przez życie. Nie ma dla mnie znaczenia, z jakiego powodu chciałabyś stworzyć taki związek. To co się dla mnie liczy to determinacja, aby to się udało i nadawanie na podobnych falach, a także aby Twoja decyzja była przemyślana. Ja ze swojej strony mogę obiecać 100% lojalności, oparcie życiowe i całkowite oddanie naszej relacji. Wszystko jednak musi być oparte o przyjaźń, o którą wbrew pozorom niełatwo. Jeśli jednak by się to udało, w niedalekiej perspektywie (1-2 lata) chciałbym założyć rodzinę.
Kilka słów o mnie. 25 lat z hakiem, wysoki, szczupły brunet, cieszący się dużym zainteresowaniem kobiet (o ironio!), podobno przystojny i inteligentny, z poczuciem humoru i z fajnym podejściem do ludzi. Generalnie jestem człowiekiem z szerokim światopoglądem, otwartym na nowe doświadczenia, ceniącym tradycyjne wartości jak rodzina i szacunek do kobiet (jestem tym typem, który będzie Cię przepuszczał w drzwiach i odsuwał krzesło przy stole na imprezach okolicznościowych, haha:D). Przy tym mam bardzo normalne podejście do życia, nie jestem nadętym bucem, można mi powiedzieć wszystko, mam dużą dozę cierpliwości i radości wobec życia, mimo, iż wiele w życiu przeszedłem. Możesz być pewna, iż mimo swojego wieku jestem dojrzały i odpowiedzialny. Oczywiście mam też wady, jak każdy człowiek Chcę jednak, abyś wiedziała, że pomimo swoich skłonności, jestem męski, szarmancki i nie daję żadnych oznak odmienności.
Jeśli chodzi o moje zainteresowania i codzienne życie…Pracuję w dużej firmie, popołudniami uczę języka obcego jako lektor. Skończyłem studia, jestem zmotoryzowany, lubię podróże i poznawanie innych kultur. Mimo tego, jestem też trochę domatorem, który lubi ciepło domowego ogniska. Uwielbiam naturę, dlatego często staram się przebywać na jej łonie – spacery po lesie, łąkach, wypady nad morze, czy jezioro… Poza tym, lubię też sport – zwłaszcza rowery i pływanie 
Kogo dokładniej szukam? Fajnie, abyś była z województwa łódzkiego, bowiem odległość ma jednak znaczenie w przypadku związków. Dobrze, jeśli będziesz po prostu fajną dziewczyną, optymistycznie patrzącą na życie, odpowiedzialną i z tą odrobiną spontaniczności, bez której codzienne życie byłoby smutne.
Z racji tego, że jestem dość wrażliwy zarówno przyrodę, sztukę i inne aspekty życia (ale nie jestem płaczkiem, czy ciamajdą :D), szukam kobiety, którą również cechuje wrażliwość i którą potrafi poruszyć widok wschodzącego słońca.
Tym mało kobiecym dziękuję.
Wiem, że mogę oczekiwać zbyt dużo… generalnie jednak szukam dziewczyny, z którą stworzyłbym duet rozumiejący się bez słów, i za którą wskoczyłbym w ogień Jeśli masz już dziecko, nie jest to dla mnie problem.
Jeśli szukasz tego samego i jesteś w wieku 20 - 28 lat, odezwij się na adres happylife@onet.eu.
Pozdrawiam!
Ostatnio zmieniony sobota, 5 października 2019, 19:50 przez Happylife, łącznie zmieniany 1 raz.

Happylife

Re: Stworzę biały związek i rodzinę

Post autor: Happylife » sobota, 5 października 2019, 19:50

Aktualne

ODPOWIEDZ