Przyjaźń/miłość bez seksu

:arrow: Biały związek to związek bez sexu. Ogłoszenia matrymonialne :P
PiotrPiotrowicz

Przyjaźń/miłość bez seksu

Post autor: PiotrPiotrowicz »

Jak w temacie. As 50+ z Łodzi. Zapraszam chętne "asie"😊
Ostatnio zmieniony piątek, 15 stycznia 2021, 20:25 przez PiotrPiotrowicz, łącznie zmieniany 2 razy.
PiotrPiotrowicz

Re: Przyjaźń/miłość bez seksu

Post autor: PiotrPiotrowicz »

PiotrPiotrowicz pisze: wtorek, 12 stycznia 2021, 19:41 Być może nie jest to właściwe miejsce na moje ogłoszenie, bo zdecydowanie nie chcę żadnych dzieci. Nie szukam też żony ani kochanki. Nie chodzi mi o związek na zasadzie wszystko i wszędzie razem, ani o wspólne zamieszkanie. Chadzam własnymi drogami i lubię żyć po swojemu. Więc jeśli związek to z poszanowaniem autonomii i odrębności stron. Natomiast chętnie poznałbym kobietę, która zostałaby moją bliską przyjaciółką lub nawet w porywach miłością, czyli kimś ważnym i bliskim, jak to się mówi bratnią duszą. Myślę, że dobrze dogadałbym się z kobietą z grupy tzw. wyzwolonych i niezależnych (nie mylić z feminizmem). Mam normalny pociąg do kobiet i tylko do kobiet, ale do samego seksu w ogóle mnie nie ciągnie. Jestem gościem 50+, z wyższym wykształceniem, dość wysportowanym (systematycznie biegam, jeżdżę na rowerze i chodzę po górach), spokojnym i zrównoważonym. Nie jestem imprezowiczem, cenię ciszę, spokój, obcowanie z naturą. Nie toleruję papierosów. Mieszkam w Łodzi.
ODPOWIEDZ