biały związek/małżeństwo

:arrow: Biały związek to związek bez sexu. Ogłoszenia matrymonialne :P
pannamigotka503
Posty: 2
Rejestracja: 07 kwietnia 2018, 19:05 - sob

biały związek/małżeństwo

Post autor: pannamigotka503 »

Szukam inteligentnego, wykształconego i opiekuńczego mężczyzny do stworzenia białego związku. W wieku najlepiej około 30stki. Lokalizacja nie ma dla mnie większego znaczenia, bo mogę się przeprowadzić. Ja jestem ładną, zadbaną i miłą kobietą. Chcę mieć dzieci. Zainteresowane osoby proszę o wiadomość, mój mail pannamigotka503@wp.pl
Sebek231
Posty: 1
Rejestracja: 09 kwietnia 2018, 20:20 - pn
Kontakt:

Re: biały związek/małżeństwo

Post autor: Sebek231 »

Sprawdź maila panno Migotko :)
https://aasadlabiznesu.pl/blog/rozliczanie-podatkow-przez-internet-2
Tomahawk
Posty: 11
Rejestracja: 28 września 2014, 17:53 - ndz

Re: biały związek/małżeństwo

Post autor: Tomahawk »

Witam:) jestem zainteresowany, zapraszam do kontaktu tom000.tomi@wp.pl
Special
Posty: 4
Rejestracja: 10 grudnia 2017, 19:56 - ndz

Re: biały związek/małżeństwo

Post autor: Special »

Hej, byłbym zainteresowany, ale mam 24 lata
nowyojciec
Posty: 6
Rejestracja: 12 listopada 2017, 01:06 - ndz

Re: biały związek/małżeństwo

Post autor: nowyojciec »

Jeżeli to aktualne,to przedstawiam ofertę. Szukam kobiety,która urodzi mi dziecko, poczęcie naturalne lub inseminacja
Mam 58 lat, zdrowy - mogę przedstawić badania z zawodu jestem przedsiębiorcą. Nader wszystko pragnę być ojcem ale w sposób naturalny. Nie jest to ogłoszenie matrymonialne ani towarzyskie. Wykluczone propozycje komercyjne ( finansowe).
Pragnę tylko w przyszłości mieć możliwość spotykać się z dzieckiem i spędzać z nim czas. Dziecko może pozostać przy matce. ( jestem żonaty ale żona nie może mieć dzieci.
Pisze szczerze jak sytuacja wygląda.
Jestem z Krakowa
grunbach
Posty: 5
Rejestracja: 26 września 2016, 00:21 - pn

Re: biały związek/małżeństwo

Post autor: grunbach »

58 lat? człowieku czas myśleć o trumnie a nie dzieciach... nasienie po 50 ulega uszkodzeniu, większe ryzyko przenoszenia chorób genetycznych, zresztą, komu ja to tłumaczę...
Tere Fere
Posty: 12
Rejestracja: 20 maja 2018, 09:37 - ndz

Re: biały związek/małżeństwo

Post autor: Tere Fere »

grunbach pisze:58 lat? człowieku czas myśleć o trumnie a nie dzieciach... nasienie po 50 ulega uszkodzeniu, większe ryzyko przenoszenia chorób genetycznych, zresztą, komu ja to tłumaczę...
No popatrz co za zrządzenie losu...58-latek ma uszkodzone nasienie, a ty, jak mniemam dużo młodszy...mózg...
:P
pannamigotka503
Posty: 2
Rejestracja: 07 kwietnia 2018, 19:05 - sob

Re: biały związek/małżeństwo

Post autor: pannamigotka503 »

Moje ogłoszenie jest dalej aktualne. Ale proszę by pisali do mnie tylko mężczyźni zainteresowani normalnym, trwałym, harmonijnym związkiem, w którym dwoje ludzie darzy się szacunkiem i może na siebie liczyć.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post