Szukam miłej dziewczyny do białego związku :)

:arrow: Biały związek to związek bez sexu. Ogłoszenia matrymonialne :P
Whitestripes
Posty: 2
Rejestracja: 28 czerwca 2018, 19:11 - czw

Szukam miłej dziewczyny do białego związku :)

Post autor: Whitestripes »

Witam! Jestem niespełna 25-letnim facetem szukającym kobiety do stworzenia białego związku. Posiadam skłonności homoseksualne, z którymi nauczyłem się żyć. Jako że nie wyobrażam sobie związku z mężczyzną, chciałbym poznać kobietę, z którą połączyłaby mnie przyjaźń, i z którą mógłbym stworzyć relację opartą na wzajemnym wsparciu, zaufaniu i szczerości. Szukam bratniej duszy, a biorąc pod uwagę fakt, iż kobiety po prostu fascynują mnie od strony duchowej, myślę, że jest szansa na znalezienie dziewczyny, która z różnych powodów chciałaby stworzyć taki związek. Kilka słów więcej o mnie – jestem wysokim i szczupłym brunetem, raczej „na poziomie”. Na co dzień pracuję w korporacji oraz jako nauczyciel angielskiego, właśnie kończę swoje studia magisterskie, jestem zmotoryzowany i „ogarnięty”. Sądząc po zainteresowaniu wielu kobiet, chyba mam w sobie coś interesującego, choć nie mnie to oceniać  Trochę we mnie sprzeczności, bo z jednej strony staram się w życiu dążyć do - szeroko rozumianego – sukcesu, a z drugiej strony jestem trochę typem romantyka, dla którego natura, szczera rozmowa do rana przy lampce wina, spontaniczna wyprawa w góry czy nad morze, a także kolacja w romantycznej atmosferze jest czymś co najzwyczajniej pozytywnie mnie nastraja. Pomimo swych skłonności, jestem dość męski i potrafię twardo stąpać po ziemi. Uważam, że do wszystkiego trzeba dojść samemu i z takim podejściem kroczę przez życie. Jeśli chodzi o moje zainteresowania, lubię podróżować – moim marzeniem jest „objazdówka” po Stanach, ale bardzo często po prostu wsiadam w auto i jadę przed siebie w jakieś nieznane mi miejsce. Uwielbiam muzykę, taniec, pyszne jedzenie i kino. Myślę, że jestem po prostu normalnym, ciepłym człowiekiem, który stara się nie oceniać innych i do każdego podchodzić z szacunkiem.
Jednym z moich największych marzeń jest posiadanie dziecka, dlatego szukam dziewczyny, która chciałaby w przyszłości założyć rodzinę. Podświadomie czuję, że byłbym wspaniałym ojcem (jako nauczyciel świetnie dogaduję się z dziećmi) – swoim dzieciom chciałbym stworzyć szczęśliwą i kochającą się rodzinę.
Jeśli moje ogłoszenie w jakikolwiek sposób Cię zainteresowało, napisz. Z góry dziękuję kobietom, które szukają tylko „przykrywki” i chcą spotkać się raz na miesiąc w towarzystwie znajomych, czy rodziców. Nie tego szukam. Jeśli natomiast szukasz kogoś, z kim chciałabyś dzielić swoje życie, proszę napisz  Aby ułatwić sprawę, dobrze, jeśli będziesz z województwa łódzkiego.
Pozdrawiam ciepło!
Ostatnio zmieniony 28 marca 2019, 11:14 - czw przez Whitestripes, łącznie zmieniany 1 raz.
SnieznaDama
Posty: 7
Rejestracja: 12 lutego 2019, 12:08 - wt

Re: Szukam miłej dziewczyny do białego związku :)

Post autor: SnieznaDama »

Masz priva :)
ruda21
Posty: 4
Rejestracja: 19 marca 2019, 16:36 - wt
Lokalizacja: Poznań

Re: Szukam miłej dziewczyny do białego związku :)

Post autor: ruda21 »

odezwij sie do mnie
ruda21@op.pl
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post