Biały związek + dziecko

:arrow: Biały związek to związek bez sexu. Ogłoszenia matrymonialne :P
HumanNature
Posty: 3
Rejestracja: 06 kwietnia 2019, 14:09 - sob

Biały związek + dziecko

Post autor: HumanNature »

Cześć!
Piszę to ogłoszenie mając wielkie nadzieje, że uda mi się znaleźć to, czego szukam. Jestem 25-letnim facetem z okolic Łodzi, który chciałby poznać kobietę w podobnym wieku (dajmy na to 20 - 26) do stworzenia białego związku opartego na wzajemnym wsparciu, zaufaniu i zbudowanego na fajnej, szczerej relacji. Jeśli udałoby się nam stworzyć taki związek, w niedalekiej przyszłości chciałbym wziąć ślub i założyć rodzinę :) Z racji tego, że związki na odległość są bardzo trudne, preferuję województwo łódzkie.
Kilka słów o mnie...pracuję w dużej firmie, zmotoryzowany, po studiach. Po godzinach uczę języka, staram się uprawiać sport i spędzam czas z przyjaciółmi. Bardzo lubię przyrodę, spacery na łonie natury i podróże. Jestem wysokim (ponad 190) i szczupłym brunetem, jak twierdzą inni - przystojnym, o ciemnej karnacji. Staram się być pozytywnym człowiekiem, szukającym jasnych stron życia, wciąż wierzącym w ludzi i dążącym do szeroko rozumianego szczęścia (jego definicją jest dla mnie kochająca się rodzina i fajny domek na przedmieściach z ogrodem). Wierzę, że dobro do nas wraca i tym kieruję się w swoim życiu w stostunku do innych. Lubię dobre, stare kino i muzykę. Ogólnie raczej mnie ciągnie do dawniejszych epok niż do współczesnej kultury.
Kogo dokładniej szukam? Kobiety, która również marzy o dzieciach i cieple domowego ogniska. Zależy mi, żebyś była dobrą duszą, serdecznym i mądrym życiowo człowiekiem. Abyśmy o wszystkim mogli rozmawiać otwarcie, bez żadnych tajemnic i ogródek. Poza tym, chciałbym poznać kogoś o pozytywnym usposobieniu, z kim można porozmawiać na różne tematy. Co do wyglądu - wiadomo, że nie jest on najważniejszy, jednak ma jakieś znaczenie - szukam kobiety, która po prostu nie straszy :)
Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, odezwij się!
Pozdrawiam,
M.
Justyna2511
Posty: 2
Rejestracja: 20 listopada 2017, 12:08 - pn

Re: Biały związek + dziecko

Post autor: Justyna2511 »

Witaj miło mi Cię poznać ja również szukam towarzysza do rozmów i wspólnych spacerów. Jestem blondynką o niebieskich oczach (jeśli Ci to nie przeszkadza) :-) lubię dobrą muzykę. Jestem z okolic Łodzi
HumanNature
Posty: 3
Rejestracja: 06 kwietnia 2019, 14:09 - sob

Re: Biały związek + dziecko

Post autor: HumanNature »

Szukasz tylko kogoś do rozmów czy również czegoś poważniejszego :) ?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post