Fajny facet pozna dziewczynę

:arrow: Biały związek to związek bez sexu. Ogłoszenia matrymonialne :P
Przyjaciel94
Posty: 8
Rejestracja: 08 grudnia 2019, 13:11 - ndz

Fajny facet pozna dziewczynę

Post autor: Przyjaciel94 »

Witam!
Szukam kobiety do stworzenia białego związku opartego na przyjaźni, zaufaniu i wsparciu.
Mam 26 lat i mieszkam pod Łodzią. Pragnę wieść normalne życie, idąc przez nie z przyjaciółką-żoną u boku (w przyszłości chciałbym również mieć dzieci).
Z wyglądu wysoki brunet o ciemnej karnacji. Z relacji kobiet wynika, że przystojny :) Jestem miłym, ogarniętym chłopakiem, z poczuciem humoru i dystansem do siebie, a także głową na karku. Skończyłem studia, pracuję w dużej firmie, jestem zmotoryzowany, ponoć dobrze się ruszam.
Lubię podróże, dobrą muzykę i film (zwłaszcza te z dawniejszych dekad), literaturę podróżniczą i o rozwoju osobistym, a także szeroko rozumianą naturę.
Szukam dziewczyny kobiecej, o dobrej duszy, z pozytywną energią, poczuciem humoru, rodzinnej, najlepiej w wieku 18 – 30 lat.
Jeśli z jakiegoś powodu również chciałabyś stworzyć biały związek i jest to z Twojej strony dobrze przemyślana decyzja, odezwij się :) Myślę, że warto.
Ostatnio zmieniony 24 kwietnia 2020, 22:25 - pt przez Przyjaciel94, łącznie zmieniany 2 razy.
Przyjaciel94
Posty: 8
Rejestracja: 08 grudnia 2019, 13:11 - ndz

Re: Fajny facet pozna dziewczynę :)

Post autor: Przyjaciel94 »

aktualne
Przyjaciel94
Posty: 8
Rejestracja: 08 grudnia 2019, 13:11 - ndz

Re: Fajny facet pozna dziewczynę

Post autor: Przyjaciel94 »

aktualne :)
Emilia2001
Posty: 8
Rejestracja: 20 czerwca 2021, 01:50 - ndz

Re: Fajny facet pozna dziewczynę

Post autor: Emilia2001 »

Pisz
bialaprzystan13
Posty: 3
Rejestracja: 20 lipca 2021, 17:31 - wt

Re: Fajny facet pozna dziewczynę

Post autor: bialaprzystan13 »

Cześć! Pisz do mnie :) atrakcyjna, wartościowa dziewczyna, bez dzieci i żadnego "bagażu". Również warto :)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post