RobimyDzieci - Dawcy spermy. Zapładnianie. Surogatki. Komórki jajowe. Adopcja ze wskazaniem. Coparenting. Randki

Tu się robi dzieci! Już nie jesteś skazana na pomoc sąsiada! :-) :-) :-)

ŁÓDŹ - BIAŁY ZWIĄZEK :)

:arrow: Ogłoszenia matrymonialne mężczyzn :P

ŁÓDŹ - BIAŁY ZWIĄZEK :)

Postautor: Special » niedziela, 10 grudnia 2017, 20:04

Witam!
Szukam dziewczyny (les lub aseksualnej) z województwa łódzkiego do białego związku opartego na przyjaźni, szacunku i wzajemnym wsparciu. Ja wysoki, szczupły, ponoć niebrzydki chłopak (niedługo 24 lata). Jestem miłym i otwartym człowiekiem, trochę typem romantyka, ale gdy trzeba, twardo stąpam po ziemi. Mieszkam pod Łodzią, studiuję, pracuję. Uwielbiam naturę i podróże. W przyszłości chciałbym stworzyć wspólny dom, założyć rodzinę i mieć dzieci (jest to moje największe marzenie). Najpierw jednak musielibyśmy się dobrze poznać i stworzyć podwaliny pod taką przyszłość :) Szukam dziewczyny naturalnej, kobiecej i miłej. Jeśli jesteś zainteresowana tego typu znajomością, zapraszam serdecznie do kontaktu. Wtedy opowiem więcej.
Marcin
Ostatnio zmieniony niedziela, 7 stycznia 2018, 19:58 przez Special, łącznie zmieniany 1 raz
Special

Re: Biały związek ŁÓDŹ

Postautor: loreen » wtorek, 12 grudnia 2017, 00:08

Musi być koniecznie z Łodzi?
loreen

Re: ŁÓDŹ - BIAŁY ZWIĄZEK :)

Postautor: Special » niedziela, 7 stycznia 2018, 20:01

To zdecydowanie ułatwi sprawę, bo z pewnych względów nie jestem się teraz w stanie przeprowadzić :) A skąd jesteś?
Special

Wróć do Szukam kobiety do białego związku