RobimyDzieci - Dawcy spermy. Zapładnianie. Surogatki. Komórki jajowe. Coparenting. Randki

Tu się robi dzieci! Już nie jesteś skazana na pomoc sąsiada! :-) :-) :-)

Łódź - biały związek

:arrow: Ogłoszenia matrymonialne mężczyzn :P

Łódź - biały związek

Postautor: Special » niedziela, 10 grudnia 2017, 21:04

Cześć!
Szukam dziewczyny aseksualnej lub les do stworzenia białego związku opartego na przyjaźni, wzajemnym zaufaniu, wsparciu i szacunku. Nie szukam tylko chwilowej znajomości. Chciałbym poznać kobietę, która pomimo swojej orientacji, chciałaby w przyszłości wziąć ślub, założyć rodzinę i wieść normalne życie, tyle że bez seksu. Zależy mi na osobie naturalnej, ciepłej, dla której liczy się coś więcej niż pęd za karierą (choć i to jest oczywiście ważne).
Kilka słów o mnie - mam 24 lata, pracuję i studiuję w Łodzi, mieszkam na przedmieściach. Uwielbiam naturę, dobrą muzykę i kino, podróże. Ponoć jestem niebrzydki :)
Mam dość "eklektyczny" charakter - z jednej strony trochę marzyciel, z drugiej - potrafię twardo stąpać po ziemi i dążyć do celu.
Chcesz wiedzieć więcej ? Pisz, na pewno odpowiem.
Ostatnio zmieniony środa, 11 kwietnia 2018, 23:06 przez Special, łącznie zmieniany 2 razy
Special

Re: Biały związek ŁÓDŹ

Postautor: loreen » wtorek, 12 grudnia 2017, 01:08

Musi być koniecznie z Łodzi?
loreen

Re: ŁÓDŹ - BIAŁY ZWIĄZEK :)

Postautor: Special » niedziela, 7 stycznia 2018, 21:01

To zdecydowanie ułatwi sprawę, bo z pewnych względów nie jestem się teraz w stanie przeprowadzić :) A skąd jesteś?
Special

Re: Łódź - biały związek

Postautor: angel9876 » czwartek, 19 kwietnia 2018, 16:45

Czy to ogłoszenie nadal jest aktualne?
I jak można prosić to poproszę o email na który mam odp,więcej inf na pw wysłałam
angel9876

Re: Łódź - biały związek

Postautor: Special » piątek, 18 maja 2018, 21:27

Ogłoszenie nadal aktualne...
Special

Wróć do Szukam kobiety do białego związku