Biały związek - ślub i dziecko w przyszłości

:arrow: Biały związek to związek bez sexu. Ogłoszenia matrymonialne :P
Whitestripes

Biały związek - ślub i dziecko w przyszłości

Post autor: Whitestripes » czwartek, 28 czerwca 2018, 20:14

Hej!
Jestem 24-letnim, normalnym, raczej ogarniętym facetem.
Moje ogłoszenie jest dość specyficzne, ponieważ szukam kobiety w celu stworzenia tzw. białego związku . Nie wiem jak ubrać w słowa moją sytuację. Posiadam skłonności homoseksualne, z którymi nauczyłem się żyć. Nie preferuje gejowskiego stylu życia ani jakiegokolwiek związku z mężczyzną.
Mogę zaoferować ze swojej strony uczciwość, lojalność oraz wsparcie. Moim największym marzeniem jest założyć szczęśliwą rodzinę, mieć dzieci i być dla nich najlepszym ojcem na świecie.
Podobno nie straszę wyglądem, a wręcz przeciwnie (jednak nie mnie to oceniać). Uważam się za osobę miłą, ale potrafiącą postawić na swoim. Kiedy trzeba, twardo stąpam po ziemi, ale z natury jestem też romantykiem, któremu wielką przyjemność sprawiają spacery, długie nocne rozmowy przy winie czy też zupełnie spontaniczny wypad w jakieś nieznane miejsce, choćby po to aby pooglądać gwiazdy na niebie. Uwielbiam przyrodę, dobre jedzenie, ciekawą książkę czy film. Generalnie jeśli chodzi o moje gusta, mam wrażenie, że urodziłem się za późno, bo uwielbiam klasykę, jeśli chodzi o kino, podobnie z muzyką. Mam słabość do lat 70-90 w muzyce i kinie. To co współczesne wydaje mi się takie bez duszy, oczywiście nie wszystko :)))
Kogo szukam ? Nie ma znaczenia czy jesteś lesbijką, czy as - zależy mi, abyś była względnie ułożoną kobietą (oczywiście z odrobiną spontaniczności i szaleństwa kiedy trzeba), ceniącą raczej spokojne życie i ognisko domowe. Nie przepadam za próżnymi i wulgarnymi kobietami, więc takim Paniom dziękuję. Wystarczy, żebyś była miła, seriously i ... po prostu była dobrą duszą :)
Jeśli zainteresowało Cię moje ogłoszenie, napisz. Może uda nam się stworzyć fajną relację opartą na przyjaźni, wzajemnym zaufaniu i wsparciu. Wszytko do dogadania, ustalenia, ale co najważniejsze to kolejność - najpierw musimy się polubić, potem zaprzyjaźnić, a potem zobaczymy.

Szukam dziewczyn z województwa łódzkiego. To ułatwi sprawę :)

Proszę o kontakt tutaj, lub na whitestripes94@wp.pl
Piszcie dziewczyny :)
Marcin
Ostatnio zmieniony piątek, 19 października 2018, 22:40 przez Whitestripes, łącznie zmieniany 1 raz.

zuzienka2222

Re: Biały związek - ślub i dziecko w przyszłości

Post autor: zuzienka2222 » niedziela, 29 lipca 2018, 23:21

Cześć zainteresowałeś mnie swoją wypowiedzią i była bym skłonna wsiąść w samochód i się spotkać z Tobą ale ja mam córkę 6 letnia. Czyli jestem samotna matką moje dziecko nie ma wpisanego ojca w papiery więc jest moja. Pozdrawiam miły mężczyzno.

zuzienka2222

Post autor: zuzienka2222 » wtorek, 31 lipca 2018, 22:35

Nie zostawiłeś maila nie mogę odpisac

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Kontakt:

Post autor: admin » środa, 1 sierpnia 2018, 09:55

Możesz pisać poprzez PW - Prywatną Wiadomość.
Podpis:
W temacie ogłoszenia napisz, gdzie mieszkasz. Przeczytaj; http://robimydzieci.com/regulamin.htm
Nie publikuj swojego maila bo będziesz dostawać spam :!: Kontaktować można się poprzez PW.
Polecam; http://forum7.pl - Najlepsze fora!

Marta743

Post autor: Marta743 » czwartek, 16 sierpnia 2018, 13:53

Hej.... udało CI się kogoś znaleźć?
Marta
mwalczak743@gmail.com

ODPOWIEDZ