Biały związek - ślub i dziecko w przyszłości

:arrow: Ogłoszenia matrymonialne mężczyzn :P
Whitestripes

Biały związek - ślub i dziecko w przyszłości

Post autor: Whitestripes » czwartek, 28 czerwca 2018, 19:14

Witam wszystkich !
Jestem 24-letnim, normalnym, raczej ogarniętym facetem. Moje ogłoszenie jest dość specyficzne, ponieważ szukam kobiety w celu stworzenia tzw. białego związku. Nie wiem jak ubrać w słowa moją sytuację. Posiadam skłonności homoseksualne, z którymi nauczyłem się żyć. Nie preferuje gejowskiego stylu życia ani jakiegokolwiek związku z mężczyzną. Mogę zaoferować ze swojej strony uczciwość, lojalność oraz oparcie życiowe. Moim marzeniem jest w niedalekiej przyszłości założyć rodzinę.
Mieszkam pod Łodzią, uważam, że jestem odpowiedzialnym facetem, podobno nie straszę wyglądem. Uważam się za osobę miłą, ale potrafiącą postawić na swoim. Kiedy trzeba, twardo stąpam po ziemi, ale z natury jestem też w pewnym sensie romantykiem. Uwielbiam przyrodę, dobre jedzenie, ciekawą książkę, film i dobrą muzykę. Podobno mam poczucie humoru :) Jestem wysokim i szczupłym brunetem, wykształconym.
Kogo szukam ? Nie ma znaczenia czy jesteś lesbijką, czy as - zależy mi, abyś była względnie ułożoną kobietą (oczywiście z odrobiną szaleństwa kiedy trzeba),serdeczną, ceniącą sobie raczej spokojne życie i ognisko domowe. Najlepiej jeśli będziesz z województwa łódzkiego. Oczywiście szukam kobiet, które również myślą o ślubie i założeniu rodziny.
Jeśli zainteresowało Cię moje ogłoszenie, napisz. Może uda nam się stworzyć fajną relację opartą na przyjaźni, wzajemnym zaufaniu i wsparciu. A poźniej? Zaczniemy budować wspólną przyszłość...
Marcin.

zuzienka2222

Re: Biały związek - ślub i dziecko w przyszłości

Post autor: zuzienka2222 » niedziela, 29 lipca 2018, 22:21

Cześć zainteresowałeś mnie swoją wypowiedzią i była bym skłonna wsiąść w samochód i się spotkać z Tobą ale ja mam córkę 6 letnia. Czyli jestem samotna matką moje dziecko nie ma wpisanego ojca w papiery więc jest moja. Pozdrawiam miły mężczyzno.

zuzienka2222

Post autor: zuzienka2222 » wtorek, 31 lipca 2018, 21:35

Nie zostawiłeś maila nie mogę odpisac

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Kontakt:

Post autor: admin » środa, 1 sierpnia 2018, 08:55

Możesz pisać poprzez PW - Prywatną Wiadomość.
Podpis:
W temacie ogłoszenia napisz, gdzie mieszkasz. Przeczytaj; http://robimydzieci.com/regulamin.htm
Nie publikuj swojego maila bo będziesz dostawać spam :!: Kontaktować można się poprzez PW.
Polecam; http://forum7.pl - Najlepsze fora!

Marta743

Post autor: Marta743 » czwartek, 16 sierpnia 2018, 12:53

Hej.... udało CI się kogoś znaleźć?
Marta
mwalczak743@gmail.com

ODPOWIEDZ