RobimyDzieci - Dawcy spermy. Zapładnianie. Surogatki. Komórki jajowe. Coparenting. Randki

Tu się robi dzieci! Już nie jesteś skazana na pomoc sąsiada! :-) :-) :-)

Biały związek - ślub i dziecko w przyszłości

:arrow: Ogłoszenia matrymonialne mężczyzn :P

Biały związek - ślub i dziecko w przyszłości

Postautor: Whitestripes » czwartek, 28 czerwca 2018, 19:14

Witam wszystkich !
Jestem 24-letnim, normalnym, raczej ogarniętym facetem. Moje ogłoszenie jest dość specyficzne, ponieważ szukam kobiety w celu stworzenia tzw. białego związku. Nie wiem jak ubrać w słowa moją sytuację. Posiadam skłonności homoseksualne, z którymi nauczyłem się żyć. Nie preferuje gejowskiego stylu życia ani jakiegokolwiek związku z mężczyzną. Mogę zaoferować ze swojej strony uczciwość, lojalność oraz oparcie życiowe. Moim marzeniem jest w niedalekiej przyszłości założyć rodzinę.
Mieszkam pod Łodzią, uważam, że jestem odpowiedzialnym facetem, podobno nie straszę wyglądem. Uważam się za osobę miłą, ale potrafiącą postawić na swoim. Kiedy trzeba, twardo stąpam po ziemi, ale z natury jestem też w pewnym sensie romantykiem. Uwielbiam przyrodę, dobre jedzenie, ciekawą książkę, film i dobrą muzykę. Podobno mam poczucie humoru :) Jestem wysokim i szczupłym brunetem, wykształconym.
Kogo szukam ? Nie ma znaczenia czy jesteś lesbijką, czy as - zależy mi, abyś była względnie ułożoną kobietą (oczywiście z odrobiną szaleństwa kiedy trzeba),serdeczną, ceniącą sobie raczej spokojne życie i ognisko domowe. Najlepiej jeśli będziesz z województwa łódzkiego. Oczywiście szukam kobiet, które również myślą o ślubie i założeniu rodziny.
Jeśli zainteresowało Cię moje ogłoszenie, napisz. Może uda nam się stworzyć fajną relację opartą na przyjaźni, wzajemnym zaufaniu i wsparciu. A poźniej? Zaczniemy budować wspólną przyszłość...
Marcin.
Whitestripes

Wróć do Szukam kobiety do białego związku