Kobiety do białego związku WROCŁAW

:arrow: Biały związek to związek bez sexu. Ogłoszenia matrymonialne :P
czarnowlosy29
Posty: 1
Rejestracja: 04 marca 2017, 21:56 - sob

Kobiety do białego związku WROCŁAW

Post autor: czarnowlosy29 »

Cześć!

Być może to ogłoszenie nie pasuje do tego miejsca, ale wierzę że istnieją też kobiety które chciałyby wejść w biały związek z mężczyzną. Czasem z różnych powodów (rodzina, wyznawana filozofia życia, instynkt rodzicielski) pomimo nie-heteroseksualnej orientacji niektórzy nie potrafią się związać z osobą tej samej płci. Ja byłem długo w związku z mężczyzną, ale w pewnym momencie zrozumiałem, że związek męsko-męski nie jest dla mnie. Przede wszystkim dlatego że pary gejowskie tworzą bardzo często pewne getto, zamykają się na swoje rodziny i przyjaciół, milczą w pracy.

Tak naprawdę kocham kobiety. Jesteście wspaniałe, macie "rękę" do ludzi jako lekarze czy nauczycielki, zawsze bardzo dobrze rozmawiało mi się z kobietą. Gdyby nie pociąg do facetów - na pewno związałbym się z kobietą. Ale nie chcę nikogo oszukiwać, stąd ogłoszenie tutaj.

Jestem dobrze wykształconym, stabilnym facetem, bez długów, zobowiązań, nałogów, zdrowy psychicznie i fizycznie. Mam 29 lat, podobno jestem przystojny (czarne włosy, sportowa sylwetka, ciemniejsza nieco karnacja, 181 cm wzrostu, 78 kg wagi). Szukam kobiety w wieku od 25 do 35 lat która chciałaby stworzyć ze mną biały związek - być moją przyjaciółką, towarzyszką podróży i życia. Jestem wierny i nie wywinę Ci numeru. Nie chciałbym związku dla samego tylko związku - chcę żebyśmy autentycznie się zaprzyjaźnili albo pokochali jak najlepsi przyjaciele. Oraz mieli dzieci.

Jeśli szukasz czegoś podobnego, jesteś z Wrocławia lub rozważasz przenosiny tutaj - napisz, spotkajmy się przy kawie!

Pozdrawiam,
Czarnowłosy ;-)

PROSZĘ O WIADOMOŚCI NA MAILA: scrooge20@gazeta.pl

PS: Nie upubliczniam swojego zdjęcia ze względu na pracę ale mogę przesłać je w wiadomości prywatnej.
loreen
Posty: 11
Rejestracja: 24 października 2017, 19:55 - wt

Re: Kobiety do białego związku WROCŁAW

Post autor: loreen »

nadal aktualne?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post