Szukamy dawcy - Warszawa

:arrow: np. Warszawa i Radom
Haniiaa
Posty: 1
Rejestracja: 12 marca 2018, 14:28 - pn

Szukamy dawcy - Warszawa

Post autor: Haniiaa »

Hejka!
Może na początku coś o mnie, jestem Hania, 25 lat, razem z mężem Wojtkiem 26 lat poszukujemy Pana.
Niestety ze względów zdrowotnych Wojtek nei moze mieć dzieci, więc razem z mężem po ponad roku dyskusji doszliśmy że tak bedzie najlepiej :)
A więc poszukujemy Pana, który by się podjął tego zadania - metoda dowolona, tak by było jak najlepiej każdej ze stron
Gdzie, to także kwestia do omówienia, jestem wstanie dojechać na całym terenie Polski
Zostawie do siebie maila jakby to pomogło : haniiaamas@o2.pl
admin
Site Admin
Posty: 1682
Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 09:42 - ndz
Lokalizacja: net
Kontakt:

Re: Szukamy dawcy - Warszawa

Post autor: admin »

Zalecam aby nie publikować na forum adresów e-mail bo będziecie dostawać spam.
Kontaktować możecie się poprzez wewnętrzny system komunikacji na forum tj. PW czyli Prywatną Wiadomość.
Podpis:
W temacie ogłoszenia napisz, gdzie mieszkasz i swój wiek. Przeczytaj; regulamin.htm
E-maile z tego forum mogą być we folderze; Spam :!: Kontaktować można się poprzez Prywatną Wiadomość.
Reklama: https://cukrzycaforum.pl - https://mojelinki.pl - https://praca.cc Zapraszam!
andrzejxxx
Posty: 35
Rejestracja: 05 maja 2017, 08:10 - pt

Re: Szukamy dawcy - Warszawa

Post autor: andrzejxxx »

Pomogę, zapraszam do kontaktu, szczegóły do dogadania
tamulgat
Posty: 3
Rejestracja: 12 marca 2018, 17:44 - pn

Re: Szukamy dawcy - Warszawa

Post autor: tamulgat »

Witam jeżeli to nadal aktualne to proszę o kontakt
Poważny1992
Posty: 3
Rejestracja: 13 lutego 2017, 09:56 - pn
Lokalizacja: Cała Polska

Re: Szukamy dawcy - Warszawa

Post autor: Poważny1992 »

Cześć mam 27 lat jestem realnym zdrowym facetem chętnie wam pomogę na co dzień pracuje skończyłem studia dużo ćwiczę jestem zdrowy jeśli jesteście zainteresowani mogę wysłać zdjęcie oraz zrobić badania
Adamszadur
Posty: 29
Rejestracja: 13 lutego 2018, 20:57 - wt
Lokalizacja: Warszawa

Re: Szukamy dawcy - Warszawa

Post autor: Adamszadur »

Witam chetnię pomoge prosze o wiadomosc 668 257 459 . Ja 39 lat blondyn niebieskie oczy 180 wzrost krew ABRH+.
Witam . Jestem milym fajnym 38 letnim facetem chetnym dać kobiecie upragnione dziecko . Mam corke 11 lat zdrowa energiczna madra dziewczynka . Ja blondyn niebieskie oczy wysoki 180 cm miły fajny facet i myślę że nie zawiode swoją osoba . Info 668 257 459 . Pozdrawiam Grupa krwi AB RH+ emeil omega-pack@wp.pl
herkules
Posty: 20
Rejestracja: 29 marca 2018, 15:05 - czw

Re: Szukamy dawcy - Warszawa

Post autor: herkules »

Witam :)

Brunet,oczy piwne,175wzr, szczupły wysportowany ,ciemna karnacja, wykształcenie średnie ,zdolności manualne ,pewny siebie , ambitny z poczuciem humoru ,36lat. Bez nałogów .Mam dzieci.
Nie interesuje mnie sex. Jeżeli jest tylko możliwa metoda naturalna nie wykluczam . Aktualne badania.Krew Rh+.70km od Warszawy w stronę mazur.
Proszę odezwać się na maila fachurax@interia.pl
Adrianek1994
Posty: 7
Rejestracja: 05 kwietnia 2018, 18:45 - czw

Re: Szukamy dawcy - Warszawa

Post autor: Adrianek1994 »

Witam mam 24 lata 185 cm wzrostu 75 kg wagi mogę pomódz jeżeli ogłoszenie aktualne proszę o odpowiedz
Pawlus
Posty: 99
Rejestracja: 07 sierpnia 2017, 23:22 - pn

Re: Szukamy dawcy - Warszawa

Post autor: Pawlus »

Chętnie pomogę 667421177
Maicky
Posty: 4
Rejestracja: 09 kwietnia 2018, 18:13 - pn

Re: Szukamy dawcy - Warszawa

Post autor: Maicky »

Zdrowy i miły 22 latek z miłą chęcią ci pomoże z twoim marzeniem. Pisz priv :)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post