Szukam dawcy z Warszawy-metoda kubeczkowa

:arrow: np. Warszawa i Radom
magdamagda3211
Posty: 1
Rejestracja: 10 listopada 2019, 13:23 - ndz

Szukam dawcy z Warszawy-metoda kubeczkowa

Post autor: magdamagda3211 »

Witam,

Mam 27 lat i wraz z moim partnerem szukamy dawcy spermy z Warszawy (partner jest bezpłodny).
Interesuje nas jedynie metoda kubeczkowa.

Preferowana przez nas forma współpracy to: spotykamy się w hotelu/wynajętym mieszkaniu w konkretne dni w miesiącu, oddajesz nasienie do kubeczka i wychodzisz. Próbujemy aż do skutku.

Z kandydatem chcielibyśmy się spotkać i porozmawiać.
Jeżeli zdecydujemy się na współpracę, chcielibyśmy abyś przeprowadził wybrane przez nas badanie krwi.

Maksymalny wiek dawcy to 30 lat.

Zainteresowanych Panów prosimy o kontakt mailowy: magdamagda3211@o2.pl
zenpol
Posty: 11
Rejestracja: 12 listopada 2019, 17:28 - wt

Re: Szukam dawcy z Warszawy-metoda kubeczkowa

Post autor: zenpol »

Witam mam 45 lat to pewnie za stary?Napiszę więcej o sobie 186 wzrost ,90 waga , brunet o szaro-niebieskich oczach, okolice Wa-wy . Proszę o odpowiedź w wiadomości prywatnej. Pozdrawiam.
Cezary Adamski
Posty: 33
Rejestracja: 08 lutego 2020, 14:59 - sob

Re: Szukam dawcy z Warszawy-metoda kubeczkowa

Post autor: Cezary Adamski »

Witaj, mam 43 lata, oczy piwne, włosy blond, grupę krwi 0 Rh+, wzrost 188cm, waga 92kg, wykształcenie wyższe techniczne, mam 3 letnią śliczną córeczkę, moja partnerka zaszła w ciążę w wieku 38lat po 2 miesiącach naszych starań. Jestem mobilny i chętnie Tobie pomogę. Jeżeli jesteś zainteresowana proszę o kontakt na cezaryadamski573@gmail.com . Pozdrawiam Cezary.
Jurek Nowak
Posty: 168
Rejestracja: 15 czerwca 2019, 05:05 - sob

Re: Szukam dawcy z Warszawy-metoda kubeczkowa

Post autor: Jurek Nowak »

Witam mam 46 lat 193 cm wzrostu i jestem szczupły zainteresował mnie Pani anons nie piję alkoholu nie palę papierosów po prostu jestem normalnym zdrowym facetem który może Panią zapłodnić mam bardzo obfite wytryski nasienia a moja sperma jest bardzo dobrej jakości bo już spłodziłem dwoje zdrowych dzieci. Oczywiście moją spermę mogę oddać do kubeczka przy Pani. jurek6056@gmail.com
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post