Szukam Dawcy

:arrow: np. Warszawa i Radom
PomocnyStudent
Posty: 4
Rejestracja: 23 października 2019, 12:27 - śr

Re: Szukam Dawcy

Post autor: PomocnyStudent »

Witam! Jestem z rocznika 1999 roku chętnie pomogę jakieś kobiecie/parze w kwestii posiadania dziecka. Pochodzę z województw warmińsko-mazurskiego. Coś o mnie?:
- Nie palący
- Alkohol piję tylko okazyjnie
- 190 cm wzrostu
- Waga 80 kg
- Sylwetka- Szczupły
- Nie zażywający narkotyków!
- Zdrowy bez żadnych chorób u mnie jak i również w rodzinie nikt nie chorował na żadne choroby zagrażające życiu mówię tu o wszystkich typu nowotwór, cukrzyce itp
- Wysportowany - w szkole często wyjeżdżałem na zawody w piłkę nożną, siatkówkę oraz piłkę ręczną
- W szkole średniej brałem udział w zawodach strzeleckich.
- Wyjeżdżałem na zawody historyczne i matematyczne.
To będzie moje pierwsze dziecko zawsze mówiono, ze pierworodne jest bystrzejsze itp. Więc jeśli ktoś coś to proszę o kontakt:studentdopomocy@wp.pl
Uszaty123456789
Posty: 38
Rejestracja: 28 lutego 2019, 08:11 - czw

Re: Szukam Dawcy

Post autor: Uszaty123456789 »

Witam serdecznie muj numer telefonu do kontaktu 505013716 odezwij
mefiu74@tlen.pl
Posty: 6
Rejestracja: 26 grudnia 2019, 20:51 - czw

Re: Szukam Dawcy

Post autor: mefiu74@tlen.pl »

185cm
Kamyk91
Posty: 5
Rejestracja: 31 października 2019, 23:33 - czw

Re: Szukam Dawcy

Post autor: Kamyk91 »

hejka, Oddam spermę czystą . bez skażeń . bo sam pracuje w Laboratorium , radom - warszawa i okolice tych miast. . jak cos to pisać . mama 184 wzrostu . i czarne włosy i. oczy . dosłownie czarne . ;p wiecej informacji i zdjęć jak napiszesz. mam 28 lat
patryk.nowak1984
Posty: 57
Rejestracja: 09 czerwca 2019, 12:45 - ndz

Re: Szukam Dawcy

Post autor: patryk.nowak1984 »

Witam - z chęcią pomogę, 195 cm, oczy niebieskie, wyższe wykształcenie, Płock i okolice. kontakt na nowak.patryk1984@gmail.com
wiecznystudent
Posty: 12
Rejestracja: 28 stycznia 2020, 09:21 - wt

Re: Szukam Dawcy

Post autor: wiecznystudent »

Luki pilot wojskowy Radom adk.83@o2.pl
KonradPoznan
Posty: 1
Rejestracja: 29 stycznia 2020, 23:18 - śr

Re: Szukam Dawcy

Post autor: KonradPoznan »

Witam. Jestem z Poznania, mam 23 lata i trzecie dziecko w drodze, także nasienie jest bardzo silne. Niestety mam trochę problemów finansowych, robię to po raz pierwszy, ale zdecydowałem się na to, ponieważ działa to w dwie strony i także mogę pomóc, inaczej chyba bym nie umiał. Proponuję metodę naturalna, bo taką uważam za najbardziej rozsądna jeśli chodzi o efekt. Proszę o kontakt jeśli jesteś zainteresowana/ jesteście zainteresowani. Pozdrawiam
Krzysiek 30Warszawa
Posty: 2
Rejestracja: 28 stycznia 2020, 09:57 - wt

Re: Szukam Dawcy

Post autor: Krzysiek 30Warszawa »

Witaj,
Nazywam się Krzysiek mieszkam w Warszawie , podchodzę do sprawy poważnie i z profesjonalizmem. Już raz byłem dawcą. Zapraszam do wiadomości priv.

Pozdrawiam
artur45
Posty: 52
Rejestracja: 01 lutego 2020, 17:21 - sob

Re: Szukam Dawcy

Post autor: artur45 »

Witaj. Dojrzały mężczyzna w wieku 45 (ale wciąż wyglądajacy na trzydzieści parę:-) Brunet o piwnych oczach, 178 wzrostu. Wykształcenie wyższe z zawodu architekt. Bez nałogów, nigdy nie palący. Ojciec dwóch synów w wieku 17 i 5 lat. Obecnie wolny, uszczęśliwi Cię najwiekszym darem jakim jest życie i radość patrzenia na maleństwo:-)
mikosik80
Posty: 12
Rejestracja: 13 grudnia 2019, 12:56 - pt

Re: Szukam Dawcy

Post autor: mikosik80 »

hej wysoki realny i konkretny lat 31 jeżeli zainteresowałem zapraszam do kontaktu na @: mikosik80@wp.pl
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post