Para z okolic Warszawy szuka dawcy

:arrow: np. Warszawa i Radom
para88
Posty: 2
Rejestracja: 20 maja 2020, 16:01 - śr

Para z okolic Warszawy szuka dawcy

Post autor: para88 »

Witam,
Jesteśmy małżeństwem z 7-letnim stażem z okolic Warszawy. Niestety mąż nie może mieć dzieci, dlatego poszukujemy dawcy. Poszukujemy Pana do 40-tego roku życia z wykształceniem wyższym i o pewnych cechach wspólnych z mężem (włosy: czarne, wzrost: powyżej 180cm). Interesuje nas tylko i wyłącznie metoda "kubeczkowa". Absolutnie nie wyrażamy zgody na metodę naturalną! Zdecydowanych Panów, zapraszamy do kontaktu.
Łukasz21
Posty: 53
Rejestracja: 09 czerwca 2017, 00:39 - pt

Re: Para z okolic Warszawy szuka dawcy

Post autor: Łukasz21 »

Witam. Chetnie wam pomogę. Zapraszam do kontaktu tutaj, bądź na gierzkiewiczlukasz21@wp.pl . Pozdrawiam:)
Cezary Adamski
Posty: 33
Rejestracja: 08 lutego 2020, 14:59 - sob

Re: Para z okolic Warszawy szuka dawcy

Post autor: Cezary Adamski »

Witam, mam na imię Cezary, mam 43 lata, oczy piwne, włosy blond, wzrost 188 cm, waga 92 kg, grupę krwi 0 Rh+, wykształcenie wyższe techniczne, nie mam nałogów, od około 18 lat biegam rekreacyjnie 2 razy w tygodniu (dla kondycji), mam 3 letnią śliczną córeczkę, moja partnerka zaszła w ciążę w wieku 38 lat po 2 miesiącach naszych starań. Moja córka chodziła już od zeszłego roku 2019 od września do przedszkola, jest bardzo mądra szybko wszystkiego się uczy (to ma za tatą oraz urodę:). Mam także aktualne wykonane w tym roku (jeszcze przed wirusem) badania nasienia, nasienie mam w normie a nawet trochę lepsze, jeżeli Będziecie zainteresowani mogę przesłać zdjęcia moje oraz mojej córki, a badania będą do wglądu na spotkaniu. Proszę o kontakt na cezaryadamski573@gmail.com . Pozdrawiam.
pasemko
Posty: 249
Rejestracja: 12 grudnia 2019, 18:53 - czw

Re: Para z okolic Warszawy szuka dawcy

Post autor: pasemko »

para88
Posty: 2
Rejestracja: 20 maja 2020, 16:01 - śr

Re: Para z okolic Warszawy szuka dawcy

Post autor: para88 »

Wciąż poszukujemy. Zapraszamy również Panów, odbiegających od cech fizycznych, podanych powyżej. Tylko metoda kubeczkowa!!!
Asd
Posty: 87
Rejestracja: 03 stycznia 2020, 13:12 - pt
Lokalizacja: Kielce

Re: Para z okolic Warszawy szuka dawcy

Post autor: Asd »

37 latek brunet 183 cm zapraszam
Witam 36 latek 183 cm szczuply zdrowy moge zostac dawca nasienia Swietokrzyskie
arturek
Posty: 65
Rejestracja: 07 maja 2019, 18:11 - wt

Re: Para z okolic Warszawy szuka dawcy

Post autor: arturek »

Witam.Normalny facet 37 lat,90kg,woj mazowieckie,brak nałogów(nie palę,alkohol okazyjnie...b.rzadko),brak chorób wrodzonych i nabytych również.Brak rozwiązłego trybu zycia,ciemna karnacja,181 cm wzrostu.Więcej info na priv.
Chris
Posty: 4
Rejestracja: 08 lipca 2020, 22:17 - śr

Re: Para z okolic Warszawy szuka dawcy

Post autor: Chris »

A jakie wynagrodzenie przewidujecie?
ciepleciacho15
Posty: 109
Rejestracja: 26 stycznia 2015, 06:03 - pn

Re: Para z okolic Warszawy szuka dawcy

Post autor: ciepleciacho15 »

ObrazekObrazek
Witam. Jestem sprawdzonym dawcą spermy nasienia, zapłodnie kobietę. Pomogę zajść w ciążę Parom lub Paniom które chcą mieć dziecko i szukają anonimowego dawcy spermy nasienia do inseminacji zapłodnienia. Nie chce ingerować w życie dziecka zapłodnienie drogą naturalną. Mam 24lata 174cm 68kg jestem szczupły arh+ brunet kręcone włosy brązowe oczy, długie rzęsy, podobno męski głos, mówi sie że jestem męski, nie ważne czy masz 30 czy ponad 40lat, chętnie zapłodnię, będziemy próbować aż do skutku Byłem dawcą do tej pory tylko raz, pomogłem skutecznie 2lata temu 30letniej kobiecie, zdjęcie córki i moje są poniżej, prowadze zdrowy tryb życia nie pale, nie pije, jem warzywa owoce zdrowo sie odżywiam. Mam maturę. Ogłoszenie aktualne, jestem dyspozycyjny w Lublinie, Podobno mam miły charakter, ładne rysy twarzy, urok osobisty. Gwarantuje dyspozycyjność, anonimowość, higiene. Znam sie na komputerach. Telefon podany na w ogłoszeniu. Odpowiadam bardzo szybko. Pozdrawiam serdecznie Panie i Pary szukające dawcy spermy
pomocclublin@gmail.com
tel 572258167
pomocclublin@gmail.com
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post