Dawca Warszawa i okolice

:arrow: np. Warszawa i Radom
AlkastarKruz9
Posty: 1
Rejestracja: 09 stycznia 2017, 12:45 - pn

Dawca Warszawa i okolice

Post autor: AlkastarKruz9 »

Poszukuje dawcy na 19.06-21.06.
Moje wymagania to:
- darmowe dawstwo
- zdrowy (aktualne badania plus badania nasienia)
- najchetniej dawca krwi
- metoda kubeczkowa tylko i wyłącznie
- wiek 25-35 lat
- brunet, ciemne oczy i wlosy, sylwetka normalna, wzrost od 178
- brak kontaktow po zaplodnieniu, brak alimentów, brak jakich kolwiek zobowiazan.
Prosze o powazne oferty.
dam.zycie
Posty: 16
Rejestracja: 07 grudnia 2015, 18:29 - pn

Re: Dawca Warszawa i okolice

Post autor: dam.zycie »

Chętnie pomogę bezinteresownie. Metoda kubeczkowa. Nie oczekuje zobowiązań finansowych.
Jestem wysoki, szczupły, zdrowy, o silnej kondycji, nie choruje, nie mam obciążeń genetycznych.
Mam doświadczenie i aktualne badania.
Jeżeli jesteś zainteresowana to napisz maila: dam.zycie@gmail.com
ciepleciacho15
Posty: 119
Rejestracja: 26 stycznia 2015, 06:03 - pn

Re: Dawca Warszawa i okolice

Post autor: ciepleciacho15 »

ObrazekObrazek
Witam. Jestem sprawdzonym dawcą spermy nasienia, zapłodnie kobietę. Pomogę zajść w ciążę Parom lub Paniom które chcą mieć dziecko i szukają anonimowego dawcy spermy nasienia do inseminacji zapłodnienia. Nie chce ingerować w życie dziecka zapłodnienie drogą naturalną. Mam 24lata 174cm 68kg jestem szczupły arh+ brunet kręcone włosy brązowe oczy, długie rzęsy, podobno męski głos, mówi sie że jestem męski, nie ważne czy masz 30 czy ponad 40lat, chętnie zapłodnię, będziemy próbować aż do skutku Byłem dawcą do tej pory tylko raz, pomogłem skutecznie 2lata temu 30letniej kobiecie, zdjęcie córki i moje są poniżej, prowadze zdrowy tryb życia nie pale, nie pije, jem warzywa owoce zdrowo sie odżywiam. Mam maturę. Ogłoszenie aktualne, jestem dyspozycyjny w Lublinie, Podobno mam miły charakter, ładne rysy twarzy, urok osobisty. Gwarantuje dyspozycyjność, anonimowość, higiene. Znam sie na komputerach. Telefon podany na w ogłoszeniu. Odpowiadam bardzo szybko. Pozdrawiam serdecznie Panie i Pary szukające dawcy spermy
pomocclublin@gmail.com
tel 572258167
pomocclublin@gmail.com
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post