Chcę zostać mamą, 39latka z Wawy szukam dawcy

:arrow: np. Warszawa i Radom
joanna_
Posty: 2
Rejestracja: 25 listopada 2020, 00:48 - śr
Lokalizacja: Warszawa

Chcę zostać mamą, 39latka z Wawy szukam dawcy

Post autor: joanna_ »

Witam, jestem 39 letnią singielką, o poukładanym życiu zwodowym, prywatnym i towarzyskim. Do pełni szczęścia brakuję mi tylko rodziny, nawet w formie samotnego macierzyństwa.

W moim życiu jest już wszystko, oprócz rodziny i dziecka lub dzieci. Jestem zainteresowana poznaniem mężczyzny, który chciałby zrealizować się w swoim życiu jako Ojciec. Uważam, że dziecko powinno znać swoich rodziców, korzenie dlatego idealnym wg mnie rozwiązaniem jest znajomość/układ/związek przyjacielski dwójki osób które mają podobne podejście do życia i chcą brać udział w życiu dzieci. (ale nie upieram się przy tej wizji)

Jestem otwarta na dialog z mężczyznami zdecydowanymi i pewnymi swojej decyzji, niezależnie od sytuacji materialnej, orientacji sexualnej, rodzinnej.

Metoda kubeczkowa, inseminacja, invitro. To jest wizja, którą mam pisząc ten anons, ale jestem równiez gotowa na inne scenariusze: układ tylko dawca-biorczyni z zachowaniem anonimowości lub bez zachowania anonimowości, czy inne rozwiązania - zapraszam do rozmowy.
Ostatnio zmieniony 12 marca 2021, 09:06 - pt przez joanna_, łącznie zmieniany 1 raz.
Jurek Nowak
Posty: 168
Rejestracja: 15 czerwca 2019, 05:05 - sob

Re: Chcę zostać mamą, 39latka z Wawy szukam dawcy

Post autor: Jurek Nowak »

Witam Panią mam 46 lat 193 cm wzrostu nie piję alkoholu nie palę papierosów po prostu jestem normalnym zdrowym facetem który może Panią zapłodnić mam bardzo obfite wytryski nasienia a moja sperma jest bardzo dobrej jakości bo już spłodziłem dwoje zdrowych dzieci. jurek6056@gmail.com
Sp123
Posty: 2
Rejestracja: 25 listopada 2020, 19:18 - śr

Re: Chcę zostać mamą, 39latka z Wawy szukam dawcy

Post autor: Sp123 »

witam mam 39 lat mieszkam w Rzeszowie prowadzę własną działalność jestem singlem lubię wolnych chwilach czytać książki podróżować gotować nie piję nie palę mam 1,80 wzrostu ciemne włosy i brązowe oczy sylwetka normalna jeśli jesteś zainteresowana proszę odpisz dziękuję pozdrawiam
dylan1100
Posty: 60
Rejestracja: 20 lipca 2020, 15:57 - pn

Re: Chcę zostać mamą, 39latka z Wawy szukam dawcy

Post autor: dylan1100 »

Witam chętnie służę pomocą więcej info na mail dylan1100@vp.pl pozdrawiam
krzysiekkrzysiek86
Posty: 5
Rejestracja: 10 sierpnia 2020, 09:25 - pn

Re: Chcę zostać mamą, 39latka z Wawy szukam dawcy

Post autor: krzysiekkrzysiek86 »

Witaj mam 34 lata 180cm brunet chętnie ci pomogę mój mail krzysiekmaminskizub@gmail.com
Ssj4seksik
Posty: 8
Rejestracja: 01 grudnia 2020, 13:24 - wt

Re: Chcę zostać mamą, 39latka z Wawy szukam dawcy

Post autor: Ssj4seksik »

Mam 29lat 187wzrost 90 kg śniada karnacja brunet piwne oczy umięśniony Zapłodnię za przelew email Mako.jan@o2.pl
Krystek123456
Posty: 15
Rejestracja: 05 listopada 2020, 11:21 - czw

Re: Chcę zostać mamą, 39latka z Wawy szukam dawcy

Post autor: Krystek123456 »

Mam25 mogę pomuc priv
lifedonor
Posty: 117
Rejestracja: 23 września 2019, 02:12 - pn

Re: Chcę zostać mamą, 39latka z Wawy szukam dawcy

Post autor: lifedonor »

Witam! Jestem ojcem trójki zdrowych i udanych dzieci i jestem Pani w stanie pomóc ;-)
Zapraszam do kontaktu pod adresem: lifedonor@protonmail.com
Mateusz018
Posty: 3
Rejestracja: 16 grudnia 2020, 08:29 - śr
Lokalizacja: Podlaskie , Bialystok

Re: Chcę zostać mamą, 39latka z Wawy szukam dawcy

Post autor: Mateusz018 »

Hej , mam na imie Patryk, 28 lat wysportowany, dbajacy o zdrowie I trzymajacy diete dzentelmen . Groupa krwi 0Rh+, wzrost 177 cm , blondyn niebieskie cozy. jesli jestes zainteresowana spotkaniem I pomoca z mojej strony daj znac :)
Mlody dzentelmen 28 lat , wysportowany I dbajacy o swoje zdrowie, Pragnie zostac dawca nasienia , badz przy zblizeniu pomoc w poczeciu dziecka. Grupa krwi 0Rh+
arturek
Posty: 65
Rejestracja: 07 maja 2019, 18:11 - wt

Re: Chcę zostać mamą, 39latka z Wawy szukam dawcy

Post autor: arturek »

Witam.Zdrowy ,poukładany 38 latek z woj mazowieckiego 181cm wzrostu,90 kg,normalna sylwetka,brak rozwiązłego trybu zycia,zonaty .Na co dzien pracujacy jako logistyk a jezeli chodzi o hobby to zapalony wędkarz a oazą spokoju są dla mnie długie lesne spacery z daleka od aglomeracji.Moje zainteresowania to kryminalistyka,historia ....Więcej info na priv
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post