Szukam mężczyzny do pomocy w zajściu w ciąże lub co-parentingu

:arrow: np. Warszawa i Radom
pery2938

Re: Szukam mężczyzny do pomocy w zajściu w ciąże lub co-parentingu

Post autor: pery2938 »

Cześć czy znajdziesz trochę czasu na rozmowę w sprawie zapłodnienia;) odezwij się na perry2938@gmail.com
k4rol

Post autor: k4rol »

Okolice Grojca. Moze coś uda się stworzyć, zbudować. Kwestia poznania się. Czekam 😉
DużyMedyk

Post autor: DużyMedyk »

Część, mam 36l jestem bardzo aktywnym i zdrowym facetem, nie nadużywam żadnych używkę jestem chonorowym krwiodawcą posiadam dobre wyniki i aktualne badania, mam piękna córkę z pierwszego związku, rodzice nie chorują na choroby nowotworowe i jeszcze mimo leciwego wieku dobrze się trzymają, mogę Ci pomoc w osiągnięciu swojego celu, decyzja należy do Ciebie, pochodzę z Podlasia.
Część, mam 36l jestem bardzo aktywnym i zdrowym facetem, nie nadużywam żadnych używkę jestem chonorowym krwiodawcą posiadam dobre wyniki i aktualne badania, mam piękna córkę z pierwszego związku, mogę Ci pomoc w osiągnięciu swojego celu, decyzja należy do Ciebie, rodzice nie chorują i rodzinie nie jestem obciążony chorobami nowotwór itp. Pochodzę z Podlasia.
Wojtek003

Post autor: Wojtek003 »

Jestem zainteresowany wojtek007@autograf.pl
Jurek Nowak

Post autor: Jurek Nowak »

Witam Panią mam 46 lat 193 cm wzrostu i jestem szczupły zainteresował mnie Pani anons nie piję alkoholu nie palę papierosów po prostu jestem normalnym zdrowym facetem który może Panią zapłodnić. jurek6056@gmail.com
malicha1993

Post autor: malicha1993 »

Chętnie pomogę po info zapraszam na mail malicha1993@wp.pl !
artur45

Post autor: artur45 »

Witaj.

Jestem dojrzałym mężczyzna w wieku 45 (ale wciąż wyglądajacy na trzydzieści parę:-) Brunet o piwnych oczach, 178 wzrostu. Grupa Brh+. Wykształcenie wyższe z zawodu architekt, mający wiele zainteresowań - historia, turystyka, sport. Bez nałogów, nigdy nie palący. Ojciec dumny z swoich dwóch synów w wieku 17 i 5 lat. Obecnie wolny, uszczęśliwię Cię najwiekszym darem jakim jest życie i radość patrzenia na rosnące maleństwo:-)
arkonisz80@wp.pl
ODPOWIEDZ