Szukam poważnego dawcy. Pragnę zostać Mamą.

:arrow: np. Warszawa i Radom
Nikos1111
Posty: 2
Rejestracja: 13 grudnia 2020, 13:25 - ndz

Re: Szukam poważnego dawcy. Pragnę zostać Mamą.

Post autor: Nikos1111 »

Dawaj mną na priv tam porozmawiamy
Rafał 87
Posty: 27
Rejestracja: 04 stycznia 2021, 18:02 - pn

Re: Szukam poważnego dawcy. Pragnę zostać Mamą.

Post autor: Rafał 87 »

Orchideaaaaa pisze: 30 grudnia 2020, 20:24 - śr Jestem 40-latką z wykształceniem wyższym i ustabilizowaną sytuacją zawodową. Blondynką o wzoście 165 cm i wadze 57 kg chociaż nie uważam że tylko wykształcenie, dobra praca, wygląd zewnętrzny są wyznacznikiem do bycia dobrą i kochającą Mamą. Jestem zdrową i pełną energii kobietą. Jeśli chodzi o badania mam wszystkie badania ginekologiczne potwierdzające mój dobry stan zdrowia i możliwość zajścia w ciążę. Mam świadomość że moj czas nie będzie czekał... abym mogła urodzić dziecko, które jest dla mnie wiecej niż marzeniem, a będzie darem, kotwicą, siłą, motywacją i spełnieniem...
Chciałabym jak najszybciej rozpocząć najpiękniejszą, wyczekaną, wytęsknioną, ukochaną od pierwszego spojrzenia, niekończącą się przygodę życia jaką jest Dziecko.
Nie zapłacę nikomu za zapłodnienie, ponieważ dla mnie danie komuś życia jest bezcenne i nie wyobrażam sobie by za to płacić poważnemu mężczyźnie. Zależy mi również by dawca nie miał wielu takich zapłodnień za sobą.
Uważam, że dziecko powinno znać swoich rodziców, dlatego idealnym wg mnie rozwiązaniem jest znajomość/układ/związek przyjacielski dwójki osób które mają podobne podejście do życia i chcą brać udział w życiu dziecka. (Nie jest to jednak konieczne).
W związku z tym jestem otwarta na dialog z mężczyzną poważnym i zdecydowanym, ponieważ wątpię że na jednej próbie się skończy. Myślę o metodzie naturalnej dlatego zależy mi na poznaniu kogoś z kim dojdę do porozumienia, abyśmy zapewnili sobie  komfort i swobodę. Ze względu na cel chciałabym wiedzieć coś wiecej na Twój temat i jak wyglądasz. Jeśli postanowisz odpowiedzieć na mój post, podaj również skąd jesteś. Proszę o poważne wiadomości . Oczywiście zależy mi na dyskrecji. Proszę o wiadomości prywatne.
Rafał 87
Posty: 27
Rejestracja: 04 stycznia 2021, 18:02 - pn

Re: Szukam poważnego dawcy. Pragnę zostać Mamą.

Post autor: Rafał 87 »

N
Witaj chciałbym Cię poznać myślę że mogę być Ci pomocny napisz karpo66@wp.pl
Lvcvtoni
Posty: 2
Rejestracja: 07 stycznia 2021, 01:07 - czw

Re: Szukam poważnego dawcy. Pragnę zostać Mamą.

Post autor: Lvcvtoni »

23 lata student brązowe włosy dobrze zbudowany zielononiebieskie oczy, brak chorób brak wady wzroku inaczej mowiac zdrów jak ryba. Czekam na kontakt takwieem@gmail.com
Słodziak123
Posty: 1
Rejestracja: 06 stycznia 2021, 20:55 - śr

Re: Szukam poważnego dawcy. Pragnę zostać Mamą.

Post autor: Słodziak123 »

Cześć. Mam na imię Daniel. Mam 19 lat. Jestem młodym mężczyzną to fakt ale chciałbym pomóc Kobiecie takiej jak ty która potrzebuję prawdziwego mężczyzny aby zajść w ciążę. Osobiście uważam że jestem na tyle odpowiednim kandydatem żeby odezwać się do ciebie i zaproponować tobie bezpłatną pomoc. Widzę że większość tutaj mężczyzn to skesocholicy którzy idę za każdą możliwą okazją żeby sobie tylko ulżyć. Ja natomiast myślę że chcę pomagać a nie tylko uprawiać stosunek seksualny. Jeśli nadal jesteś zainteresowana zapraszam na priv. Tam wyślę swoje zdj. I poznamy się bliżej.
Greq28
Posty: 15
Rejestracja: 04 stycznia 2021, 23:44 - pn

Re: Szukam poważnego dawcy. Pragnę zostać Mamą.

Post autor: Greq28 »

Witam mogę pomóc jeśli jesteś zainteresowana
Adam2015
Posty: 39
Rejestracja: 12 grudnia 2020, 16:21 - sob

Re: Szukam poważnego dawcy. Pragnę zostać Mamą.

Post autor: Adam2015 »

Cześć.
Proszę o wiadomość prywatną.
Adam
robertokliczko
Posty: 1
Rejestracja: 09 stycznia 2021, 04:16 - sob

Re: Szukam poważnego dawcy. Pragnę zostać Mamą.

Post autor: robertokliczko »

Hej. Mam 44 lat średniej budowy. Bez nałogów. Lubiący aktywny tryb życia. Posiadający własne dzieci . Z chęcią poznam Cię lepiej. robertokliczko@gmail.com
Jacekwidzacy
Posty: 4
Rejestracja: 14 stycznia 2021, 12:04 - czw

Re: Szukam poważnego dawcy. Pragnę zostać Mamą.

Post autor: Jacekwidzacy »

Cześć myślę że spenie Twoje oczekiwania. Nie jestem seryjnym dawca jak wielu tutaj. Jestem wykształconym dwa kierunki normalny bez obciążeń zdrowotnych. Zapraszam do kontaktu z pewnością wypracujemy wspólne porozumienie jacekwidzacy@gmail.com
Arkadiusz79
Posty: 2
Rejestracja: 16 stycznia 2021, 00:52 - sob
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Szukam poważnego dawcy. Pragnę zostać Mamą.

Post autor: Arkadiusz79 »

Hej.Mam już doświadczenie w tych sprawach,tylko w 90% mogę zaświadczyć że miała byś córeczkę.Takie mam geny na 16 jak do tej pory zapłodnień tylko dwóch chłopców.Sam mam już dwie dorosłe córki.Pomagam kobietom które nie chcą związku a pragną macierzyństwa.Mogę być dawcą fizycznym jak i w warunkach laboratoryjnych.Zapraszam.kentos-2@wp.pl
Arkadiusz
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post