Szukam poważnego Dawcy Wielkopolska

:arrow: np. Poznań i Kalisz
Adasiowy25

Re: Szukam poważnego Dawcy Wielkopolska

Post autor: Adasiowy25 »

Cześć Wam, 
 mam 25 lat i pochodzę z województwa zachodniopomorskiego. Mam 196 cm wzrostu, budowa ciała normalna. Jestem honorowym dawcą krwi, nie mam problemów ze zdrowiem, gram w koszykówkę i ogolnie uprawiam dużo sportu. Jezeli będziecie dalej zainteresowani, to czekam na kontakt ! 
Pozdrawiam !
Damnasienie

Post autor: Damnasienie »

Konflikt serologiczny zachodzi wtedy gdy mama jest ujemna a ojciec dodatni i to najczęściej przy drugim dziecku jest najbardziej kłopotliwe. Więc to ojcowie dodatni powinni łączyć się wyłącznie z dodatnimi kobietami , ojciec z ujemnym rh bez problemu może łączyć się z kobietami dodatnimi jak i ujemnymi.
retsan88

Post autor: retsan88 »

Hej jeśli nadal szukasz napisz nr88pz@o2.pl chętnie pomogę
Fargo

Post autor: Fargo »

Dzień dobry,
Jeśli prośbą jest nadal aktualna, chętnie pomogę. 34 lata, brunet, brązowe oczy, 185cm wzrostu. Całe życie trenuje boks, a na co dzień zajmuje się inżynieria budowlana. Więcej informacji na sabb@interia.pl

Pozdrawiam
HrabiaMontechristo

Post autor: HrabiaMontechristo »

Przystojny, inteligentny, wysportowany. 33 lata 182cm. PM
Marek3333

Post autor: Marek3333 »

Magdalenka pisze: piątek, 14 września 2018, 17:45 Atrakcyjna 38-latka z Wielkopolski szuka Dawcy, najlepiej także z Wielkopolski lub okolic.
Od 5 lat próbuje zajść w ciąże - za późno zaczęliśmy się starać. Partner nie chciał mieć długo ze mną dzieci, bo ma swoje i były małe - wiec skutecznie wybijał mi ten pomysł z głowy przez lata. Dominowała kariera i puste dyskusje:(żałuje ze nie podjęłam wcześniej własnych działań żeby zajść w ciąże i oglądałam się na niego - ale teraz czasu nie odwrócę.
Jestem po 2 poronieniach i tracę powoli nadzieje, ze coś z tego będzie:( szczerze nie mam już na to siły. Od stycznia mam przed sobą widmo kliniki in vitro i bolesnych zabiegów - co mnie przeraża.
Szukam odpowiedniego Dawcy, który spotka się ze mną kilka razy i pomoże mi naturalnie. Metoda obojętna - albo próbka nasienia albo stosunek.
Dawca powinien mieć grupę krwi A Rh+, B Rh+ lub AB Rh+ (ja mam B Rh+). Powinien dysponować aktualnymi badaniami lekarskimi. Może być młodszy ode mnie ale nie starszy niż 45 lat.
Kolor oczu Dawcy: niebieski lub brązowy.
Jestem zdrowa i pod kontrola prywatnej kliniki w Poznaniu gdzie robię regularnie badania. Rezerwę jajnikowa mam dobrą, hormony także.
Jestem załamana i zmęczona niepowodzeniami :(Zanim jednak podejmę kolejne kroki w klinice in vitro chciałabym spróbować naturalnie zajść w ciąże, bez sztucznych zabiegów i hormonów.
Jestem finansowo niezależna i zdecydowana spróbować.
Czy ktoś chciałby mi pomóc w próbie spłodzenia dziecka ? Proszę tylko o poważnych Dawców, żadnych żartownisiów, żadnych chamskich komentarzy i wypisywania głupot proszę!
Poważnym Panom udostępnie prywatny e-mail i nr telefonu.
Pozdrawiam // Magda
Wysoki 189cm wzrostu blondyn wysportowany. Wiek 33l , posiadam 4 własnych dzieci, zdrowy bez nałogów. Pomogę paniom w zapłodnieniu tylko naturalnie pozdrawiam
Marek3333

Post autor: Marek3333 »

Witam jeśli aktualne napisz barys50@wp.pl. Lub podaj swój nr tel a się odezwie w sprawie szczegółów itp pozdrawiam
Wysoki 189cm wzrostu blondyn wysportowany. Wiek 33l , posiadam 4 własnych dzieci, zdrowy bez nałogów. Pomogę paniom w zapłodnieniu tylko naturalnie pozdrawiam
Przemek198787

Post autor: Przemek198787 »

Zapraszam na priv
Misiaczek1977

Post autor: Misiaczek1977 »

Cześć Hetnie pomogę ci w osiągnięciu celu jeśli jeszcze tego hcesz jak co pisz do mnie na mejla Kocurek19771@wp.pl
Wojtek1979

Post autor: Wojtek1979 »

Witam chętnie pomogę mam grupę krwi A RH+ blondyn o niebieskich oczach od 15 lat jestem honorowym dawcom krwi więc badania na bieżąco dwie córeczki mam mieszkam 20 km od Poznania Jestem otwarty na każdą propozycję mój adres agrohar1@Onet.pl
ODPOWIEDZ