Szukam poważnego kandydata na pomoc!

:arrow: np. Poznań i Kalisz
marta.jawo
Posty: 1
Rejestracja: 14 lutego 2020, 15:43 - pt
Lokalizacja: Poznań

Szukam poważnego kandydata na pomoc!

Post autor: marta.jawo »

Witam. Jestem 35-letnią kobietą z Wielkopolski która pragnie zostać matką.
Ostatnio zmieniony 06 sierpnia 2020, 07:57 - czw przez marta.jawo, łącznie zmieniany 1 raz.
Richi1991
Posty: 242
Rejestracja: 15 sierpnia 2018, 11:26 - śr

Re: Szukam poważnego kandydata na pomoc!

Post autor: Richi1991 »

Witam,z miłą chęcią ci pomoge jestem z wielkopolski wysokim szczupłym brunetem o piwnych oczkach mam 187 cm 82 kg 29 lat mam już własną córke także z zapłodnieniem nie będzie problemu
:-)
Cezary Adamski
Posty: 33
Rejestracja: 08 lutego 2020, 14:59 - sob

Re: Szukam poważnego kandydata na pomoc!

Post autor: Cezary Adamski »

Witam, mam na imię Cezary, jestem z Nakła nad Notecią, mam 43 lata, oczy piwne, włosy blond, wzrost 188 cm, waga 92 kg, grupę krwi 0 Rh+, wykształcenie wyższe techniczne, nie mam nałogów, od około 18 lat biegam rekreacyjnie 2 razy w tygodniu (dla kondycji), mam 3 letnią śliczną córeczkę, moja partnerka zaszła w ciążę w wieku 38 lat po 2 miesiącach naszych starań. Mam także aktualne wykonane w tym roku (jeszcze przed wirusem) badania nasienia, nasienie mam w normie a nawet trochę lepsze. Chętnie Tobie pomogę,metoda wyłącznie kubeczkowa. Jeżeli Będziesz zainteresowana mogę przesłać zdjęcia moje oraz mojej córki, a badania będą do wglądu na spotkaniu. Proszę o kontakt na cezaryadamski573@gmail.com Pozdrawiam.
pasemko
Posty: 250
Rejestracja: 12 grudnia 2019, 18:53 - czw

Re: Szukam poważnego kandydata na pomoc!

Post autor: pasemko »

chętnie pomogę p.stachniuk@tlen.pl
Andrzej
Posty: 144
Rejestracja: 27 stycznia 2020, 09:09 - pn

Re: Szukam poważnego kandydata na pomoc!

Post autor: Andrzej »

Cześć mogę ci pomóc
Proszę o kontakt
Kolega222@onet.pl
Pozdrawiam
ciepleciacho15
Posty: 119
Rejestracja: 26 stycznia 2015, 06:03 - pn

Re: Szukam poważnego kandydata na pomoc!

Post autor: ciepleciacho15 »

ObrazekObrazek
Witam. Jestem sprawdzonym dawcą spermy nasienia, zapłodnie kobietę. Pomogę zajść w ciążę Parom lub Paniom które chcą mieć dziecko i szukają anonimowego dawcy spermy nasienia do inseminacji zapłodnienia. Nie chce ingerować w życie dziecka zapłodnienie drogą naturalną. Mam 24lata 174cm 68kg jestem szczupły arh+ brunet kręcone włosy brązowe oczy, długie rzęsy, podobno męski głos, mówi sie że jestem męski, nie ważne czy masz 30 czy ponad 40lat, chętnie zapłodnię, będziemy próbować aż do skutku Byłem dawcą do tej pory tylko raz, pomogłem skutecznie 2lata temu 30letniej kobiecie, zdjęcie córki i moje są poniżej, prowadze zdrowy tryb życia nie pale, nie pije, jem warzywa owoce zdrowo sie odżywiam. Mam maturę. Ogłoszenie aktualne, jestem dyspozycyjny w Lublinie, Podobno mam miły charakter, ładne rysy twarzy, urok osobisty. Gwarantuje dyspozycyjność, anonimowość, higiene. Znam sie na komputerach. Telefon podany na w ogłoszeniu. Odpowiadam bardzo szybko. Pozdrawiam serdecznie Panie i Pary szukające dawcy spermy
pomocclublin@gmail.com
tel 572258167
Ostatnio zmieniony 25 grudnia 2020, 06:15 - pt przez ciepleciacho15, łącznie zmieniany 1 raz.
pomocclublin@gmail.com
KRZYSZTOF DZIAMSKI
Posty: 6
Rejestracja: 13 grudnia 2020, 05:30 - ndz

Re: Szukam poważnego kandydata na pomoc!

Post autor: KRZYSZTOF DZIAMSKI »

Cześć jestem Krzysztof mam 37l 173cm brunet z chęcią cię poznam bliżej i ci pomogę. Na tą chwilę jestem ojcem dwojga dzieci syn 7l i córka 2l. Pozdrawiam Krzysztof.
topciu1
Posty: 2
Rejestracja: 13 grudnia 2020, 09:23 - ndz

Re: Szukam poważnego kandydata na pomoc!

Post autor: topciu1 »

Hej,
Zapraszam prywatnie topciu1@wp.pl
Piotr102030
Posty: 9
Rejestracja: 12 grudnia 2020, 20:40 - sob

Re: Szukam poważnego kandydata na pomoc!

Post autor: Piotr102030 »

Dzień dobry. Proszę o kontakt. piotr-pilecki1504@wp.pl
Poprostu ja
Posty: 1
Rejestracja: 13 grudnia 2020, 12:20 - ndz

Re: Szukam poważnego kandydata na pomoc!

Post autor: Poprostu ja »

Piotr 37 lat z Piły chętnie Ci pomogę
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post