Szukam pomocy w zajściu w ciążę, metoda kubeczkowa

:arrow: np. Poznań i Kalisz
Lady_Baby
Posty: 1
Rejestracja: 26 sierpnia 2020, 08:44 - śr

Szukam pomocy w zajściu w ciążę, metoda kubeczkowa

Post autor: Lady_Baby »

Cześć,
Jestem 30-letnią singielką, zdrową, wykształconą ze stabilnym zatrudnieniem. Do pełni szczęścia brakuje mi dziecka. Mieszkam w okolicach Poznania i preferuję metodę kubeczkową. Szukam dawcy, który spełni poniższe warunki:
Zdrowy (pokryję koszt badań na choroby weneryczne w wybranym przeze mnie laboratorium, chyba, że badania były robione niedawno)
Bez nałogów
Z wysoką kulturą osobistą
Skuteczny
Wykształcenie wyższe
Wysoki
Fajnie gdyby był niebieskookim blondynem, ale nie jest to warunek konieczny.
Rozważę też coparenting
Proszę o kontakt
koraiaramis(małpa)wp.pl
pasemko
Posty: 250
Rejestracja: 12 grudnia 2019, 18:53 - czw

Re: Szukam pomocy w zajściu w ciążę, metoda kubeczkowa

Post autor: pasemko »

Hej, jestem z Poznania i mam niebieskie oczy jak nadal aktualne napisz p.stachniuk@tlen.pl
Richi1991
Posty: 242
Rejestracja: 15 sierpnia 2018, 11:26 - śr

Re: Szukam pomocy w zajściu w ciążę, metoda kubeczkowa

Post autor: Richi1991 »

Witam,z miłą chęcią ci pomoge jestem z wielkopolski wysokim szczupłym brunetem o piwnych oczkach mam 187 cm 82 kg 29 lat mam już własną córke także z zapłodnieniem nie będzie problemu
Cezary Adamski
Posty: 33
Rejestracja: 08 lutego 2020, 14:59 - sob

Re: Szukam pomocy w zajściu w ciążę, metoda kubeczkowa

Post autor: Cezary Adamski »

Witaj, mam na imię Cezary, mam 43 lata, oczy piwne, włosy blond, wzrost 188 cm, waga 92 kg, grupę krwi 0 Rh+, wykształcenie wyższe techniczne, nie mam nałogów, od około 18 lat biegam rekreacyjnie 2 razy w tygodniu (dla kondycji), mam 3 letnią śliczną córeczkę, moja partnerka zaszła w ciążę w wieku 38 lat po 2 miesiącach naszych starań. Moja córka chodziła już od zeszłego roku 2019 od września do przedszkola, jest bardzo mądra szybko wszystkiego się uczy (to ma za tatą oraz urodę:). Mam także aktualne wykonane w tym roku (jeszcze przed wirusem) badania nasienia, nasienie mam w normie a nawet trochę lepsze, jeżeli Będziesz zainteresowana mogę przesłać zdjęcia moje oraz mojej córki, a badania będą do wglądu na spotkaniu. Proszę o kontakt na cezaryadamski573@gmail.com Pozdrawiam.
dj_2008
Posty: 10
Rejestracja: 25 września 2020, 05:07 - pt

Re: Szukam pomocy w zajściu w ciążę, metoda kubeczkowa

Post autor: dj_2008 »

Witam. Mam 37 lat i posiadam już syna 190wzrostu oczy piwne. Podobno przystojny 😅 Nie pije alkoholu i nie pale chętnie uszczęśliwie i pomoge w chęci posiadania dziecka. Jeśli nadal aktualne oto moje namiary. dj_2008@interia.eu
lorbasss
Posty: 4
Rejestracja: 17 lutego 2021, 09:52 - śr

Re: Szukam pomocy w zajściu w ciążę, metoda kubeczkowa

Post autor: lorbasss »

Witaj, Mogę pomóc. Jestem wysoki, nigdy nie paliłem ani nie zażywałem substancji zakazanych. Do tego jestem bardzo silny fizycznie. Jeśli urodzi Ci się chłopiec to będzie obdarzony hojnie przez naturę :) Jestem wysoki (powyżej 190 cm) z grupą krwi 0. Jestem szczęśliwym tatą w stałym związku. Jeśli chodzi o zdolności edukacyjne mam ścisły umysł. Jeśli wyrażasz zainteresowanie napisz (hfhfhf10@wp.pl)
OjciecWirgiliusz
Posty: 62
Rejestracja: 27 stycznia 2021, 03:54 - śr
Lokalizacja: Poznań

Re: Szukam pomocy w zajściu w ciążę, metoda kubeczkowa

Post autor: OjciecWirgiliusz »

Zasłużony honorowy dawca krwi z Wielkopolski chętnie pomoże w zajściu w ciążę dowolną metodą. Jestem ojcem trójki dzieci. Nie posiadam nałogów. Mam 38 lat. Jeśli ogłoszenie jest aktualne to proszę o kontakt mailowy:
degustator69@op.pl
Tulipan
Posty: 784
Rejestracja: 28 czerwca 2021, 12:48 - pn

Re: Szukam pomocy w zajściu w ciążę, metoda kubeczkowa

Post autor: Tulipan »

Witam. Jestem zdrowym dawcą nasienia. Odpowiadam pani wszystkim kryterią. Bydgoszcz tel 500278375
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post