poszukujemy dawcy nacienia

:arrow: np. Poznań i Kalisz
ona i ona
Posty: 1
Rejestracja: 21 grudnia 2020, 14:27 - pn

poszukujemy dawcy nacienia

Post autor: ona i ona »

witam. Wspólnie z moją partnerką poszukujemy Pana który zechce być dawcą nasienia dla mnie. Chcę zostać mamą od dłuższego czasu przygotowuje do tego swój organizm. Najważniejszą sprawą teraz jest znalezienie odpowiedniego dawcy. Pochodzę z Wielkopolski z okolic Pniew. Nie ukrywam że poszukuję Pana z bliższych mi stron w celu możliwości częstszych spotkań przyczyniających się do zajścia w ciążę. Nie szukam sexu. Z uwagi na fakt iż taka sytuacja jest dość stresująca poszukuję Pana, który nasienie przekaże w kubeczku. Nie jestem osobą zamożną stąd też mile widziana pomoc nieodpłatna.
Jeśli przeczytałeś ogłoszenie i jesteś chętny mi pomóc napisz zadaj pytanie jakie cię interesuję odpiszę na pewno. Proszę o kierowanie wiadomości na pocztę e-mail (g.anonim1@wp.pl), ponieważ nie wchodzę tutaj zbyt często, a pocztę sprawdzam prawie codziennie.
Krystek123456
Posty: 15
Rejestracja: 05 listopada 2020, 11:21 - czw

Re: poszukujemy dawcy nacienia

Post autor: Krystek123456 »

Hej ja mogę
Richi1991
Posty: 242
Rejestracja: 15 sierpnia 2018, 11:26 - śr

Re: poszukujemy dawcy nacienia

Post autor: Richi1991 »

Witam,z miłą chęcią ci pomoge jestem z wielkopolski wysokim szczupłym brunetem o piwnych oczkach mam 187 cm 82 kg 29 lat mam już własną córke także z zapłodnieniem nie będzie problemu
:-)
Krzysztof33
Posty: 6
Rejestracja: 23 czerwca 2019, 17:31 - ndz

Re: poszukujemy dawcy nacienia

Post autor: Krzysztof33 »

Pomogę odezwij się do mnie na priv
lorbasss
Posty: 4
Rejestracja: 17 lutego 2021, 09:52 - śr

Re: poszukujemy dawcy nacienia

Post autor: lorbasss »

Witaj, Mogę pomóc. Jestem wysoki, nigdy nie paliłem ani nie zażywałem substancji zakazanych. Do tego jestem bardzo silny fizycznie. Jeśli urodzi Ci się chłopiec to będzie obdarzony hojnie przez naturę :) Jestem wysoki (powyżej 190 cm) z grupą krwi 0. Jestem szczęśliwym tatą w stałym związku. Jeśli chodzi o zdolności edukacyjne mam ścisły umysł. Jeśli wyrażasz zainteresowanie napisz (hfhfhf10@wp.pl)
OjciecWirgiliusz
Posty: 62
Rejestracja: 27 stycznia 2021, 03:54 - śr
Lokalizacja: Poznań

Re: poszukujemy dawcy nacienia

Post autor: OjciecWirgiliusz »

Zasłużony honorowy dawca krwi z Wielkopolski chętnie pomoże w zajściu w ciążę dowolną metodą. Jestem ojcem trójki dzieci. Nie posiadam nałogów. Mam 38 lat. Jeśli ogłoszenie jest aktualne to proszę o kontakt mailowy:
degustator69@op.pl
Misiak1993
Posty: 2
Rejestracja: 20 maja 2021, 09:20 - czw

Re: poszukujemy dawcy nacienia

Post autor: Misiak1993 »

Zapraszam do kontaktu
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post